Zbiórka Nie rozdzielajmy staruszków - miniaturka zdjęcia

Nie rozdzielajmy staruszków

Zbiórka Nie rozdzielajmy staruszków - zdjęcie główne

Nie rozdzielajmy staruszków

70 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Małgorzata Dobczyńska - awatar

Małgorzata Dobczyńska

Organizator zbiórki

Jestem zwierzolubem, któremu nie jest obojętny los porzuconych zwierzaków.

Czynię wiele wysiłku w pomaganie i ratowanie bezdomnych psów, kotów a także rannych ptaków.

Chcę Wam przedstawić Kumpli - nierozłącznych starych kundelków, które połączył bezlitosny los bezdomności.

Pięć lat temu poznałam je, były sympatycznymi , ufnymi psiakami...ktoś wyrzucił je pod szpitalem ( tam pracowałam ).

Mieszkały pod blokiem i karmili je dobrzy ludzie. Ale gorzej było, gdy któryś zachorował lub był pogryziony. Robiłam akcję "leczenie" lub zabezpieczanie przed kleszczami.

Zaprosiłam TV aby im pomóc w znalezieniu domku. Niestety ani ich " popularność" ani uroda nie zaowocowały adopcją.

Zaczęłam się o nie bać, gdy były mrozy lub upały. Ze społecznym poparciem kupiłam dla nich budę....  ale to wywołało prawdziwą burzę innych niechetnych lokatorów szpitalnego osiedla !

Kazali mi zabierać budę bo inaczej ją podpalą !

Wpadłam w panikę ! Nie miałam na co czekać. Podjęłam decyzję o umieszczeniu kumpli w hotelu dla psów. Są tam do dzisiaj : Hotel " Bajka ", ul. Komarowa 2, Wrzosów k/ Radomia.

Zrobiłam im wydarzenie na fb i tam zaprosiłam ludzi aby pomogli w utrzymaniu kumpli w hotelu. Robiłam im ogłoszenia.... bez rezultatu. Owszem były telefony i ludzie je oglądali ale zawsze było : " za stare " 

Nie poddam się, gdyż to ja je zabrałam z ulicy ! I na mnie ciąży obowiązek zadbania o zabezpieczenie im bezpieczeństwa na starość.

Kwota o którą proszę to koszt hotelu przez dwa miesiące. Jeśli ich los nie jest Ci obojetny, podziel się z nimi groszem.

Będę bardzo wdzięczna w imieniu kumpli.

Małgorzata


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Małgorzata Dobczyńska - awatar

Małgorzata Dobczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij