Zbiórka Nie rozdzielajmy staruszków - zdjęcie główne

Nie rozdzielajmy staruszków

80 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Dobczyńska - awatar

Małgorzata Dobczyńska

Organizator zbiórki

Jestem zwierzolubem, któremu nie jest obojętny los porzuconych zwierzaków.

Czynię wiele wysiłku w pomaganie i ratowanie bezdomnych psów, kotów a także rannych ptaków.

Chcę Wam przedstawić Kumpli - nierozłącznych starych kundelków, które połączył bezlitosny los bezdomności.

Pięć lat temu poznałam je, były sympatycznymi , ufnymi psiakami...ktoś wyrzucił je pod szpitalem ( tam pracowałam ).

Mieszkały pod blokiem i karmili je dobrzy ludzie. Ale gorzej było, gdy któryś zachorował lub był pogryziony. Robiłam akcję "leczenie" lub zabezpieczanie przed kleszczami.

Zaprosiłam TV aby im pomóc w znalezieniu domku. Niestety ani ich " popularność" ani uroda nie zaowocowały adopcją.

Zaczęłam się o nie bać, gdy były mrozy lub upały. Ze społecznym poparciem kupiłam dla nich budę....  ale to wywołało prawdziwą burzę innych niechetnych lokatorów szpitalnego osiedla !

Kazali mi zabierać budę bo inaczej ją podpalą !

Wpadłam w panikę ! Nie miałam na co czekać. Podjęłam decyzję o umieszczeniu kumpli w hotelu dla psów. Są tam do dzisiaj : Hotel " Bajka ", ul. Komarowa 2, Wrzosów k/ Radomia.

Zrobiłam im wydarzenie na fb i tam zaprosiłam ludzi aby pomogli w utrzymaniu kumpli w hotelu. Robiłam im ogłoszenia.... bez rezultatu. Owszem były telefony i ludzie je oglądali ale zawsze było : " za stare " 

Nie poddam się, gdyż to ja je zabrałam z ulicy ! I na mnie ciąży obowiązek zadbania o zabezpieczenie im bezpieczeństwa na starość.

Kwota o którą proszę to koszt hotelu przez dwa miesiące. Jeśli ich los nie jest Ci obojetny, podziel się z nimi groszem.

Będę bardzo wdzięczna w imieniu kumpli.

Małgorzata


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
80 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Dobczyńska - awatar

Małgorzata Dobczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij