Zbiórka Nie rozdzielajmy staruszków - zdjęcie główne

Nie rozdzielajmy staruszków

80 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Małgorzata Dobczyńska - awatar

Małgorzata Dobczyńska

Organizator zbiórki

Jestem zwierzolubem, któremu nie jest obojętny los porzuconych zwierzaków.

Czynię wiele wysiłku w pomaganie i ratowanie bezdomnych psów, kotów a także rannych ptaków.

Chcę Wam przedstawić Kumpli - nierozłącznych starych kundelków, które połączył bezlitosny los bezdomności.

Pięć lat temu poznałam je, były sympatycznymi , ufnymi psiakami...ktoś wyrzucił je pod szpitalem ( tam pracowałam ).

Mieszkały pod blokiem i karmili je dobrzy ludzie. Ale gorzej było, gdy któryś zachorował lub był pogryziony. Robiłam akcję "leczenie" lub zabezpieczanie przed kleszczami.

Zaprosiłam TV aby im pomóc w znalezieniu domku. Niestety ani ich " popularność" ani uroda nie zaowocowały adopcją.

Zaczęłam się o nie bać, gdy były mrozy lub upały. Ze społecznym poparciem kupiłam dla nich budę....  ale to wywołało prawdziwą burzę innych niechetnych lokatorów szpitalnego osiedla !

Kazali mi zabierać budę bo inaczej ją podpalą !

Wpadłam w panikę ! Nie miałam na co czekać. Podjęłam decyzję o umieszczeniu kumpli w hotelu dla psów. Są tam do dzisiaj : Hotel " Bajka ", ul. Komarowa 2, Wrzosów k/ Radomia.

Zrobiłam im wydarzenie na fb i tam zaprosiłam ludzi aby pomogli w utrzymaniu kumpli w hotelu. Robiłam im ogłoszenia.... bez rezultatu. Owszem były telefony i ludzie je oglądali ale zawsze było : " za stare " 

Nie poddam się, gdyż to ja je zabrałam z ulicy ! I na mnie ciąży obowiązek zadbania o zabezpieczenie im bezpieczeństwa na starość.

Kwota o którą proszę to koszt hotelu przez dwa miesiące. Jeśli ich los nie jest Ci obojetny, podziel się z nimi groszem.

Będę bardzo wdzięczna w imieniu kumpli.

Małgorzata


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
80 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Małgorzata Dobczyńska - awatar

Małgorzata Dobczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij