Zbiórka Pomóżmy naszej Parafii - zdjęcie główne

Pomóżmy naszej Parafii

4 876 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać teraz
 
Tomasz Nowakowski - awatar

Tomasz Nowakowski

Organizator zbiórki

Kościół parafialny w Lubzinie to nasza wspólna świątynia, która w większości była jak dotąd utrzymywana z naszych niedzielnych ofiar. 

Z racji ograniczeń sanitarnych złożenie datku w dotychczasowej formie może być znacznie utrudnione, parafia niestety nie dysponuje takimi samymi środkami finansowymi lecz musi normalnie funkcjonować - opłacać wszelkie rachunki itd. 

Jeśli chciałbyś wesprzeć naszą parafie, możesz to zrobić właśnie tutaj. W tym trudnym czasie dla wszystkich, pomóżmy i wesprzyjmy nasz Kościół finansowo.

Wszystkie nawet najmniejsze datki będą przekazane na bieżące utrzymanie naszej Świątyni a informacja o otrzymanej kwocie zostanie przekazana w drodze ogłoszeń duszpasterskich.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tomasz Nowakowski - awatar

  Tomasz Nowakowski

  23.01.21
  23.01.21

  Poniżej wklejam potwierdzenie wykonania przelewu na konto Parafii Lubzina. Cała kwota zebrana dotychczas została przelana na konto. Dziękuję bardzo za wszystkie datki.

  Zdjęcie aktualizacji 62 039

4 876 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać teraz
 
Tomasz Nowakowski - awatar

Tomasz Nowakowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz Ziemba - awatar
Grzegorz Ziemba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Tomasz Nowakowski - awatar
Tomasz Nowakowski
50
Maksymilian Klęba - awatar
Maksymilian Klęba
5
Lidia Wojewódzka - awatar
Lidia Wojewódzka
50
Bożena Pyzik - awatar
Bożena Pyzik
200
Eugenia Wielgus - awatar
Eugenia Wielgus
100
Marcin Jaroń - awatar
Marcin Jaroń
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij