Zbiórka Zbieramy na operację dla Giby - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na operację dla Giby

Zbiórka Zbieramy na operację dla Giby - zdjęcie główne

Zbieramy na operację dla Giby

3 000 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać teraz
 
Alan Kozłowski - awatar

Alan Kozłowski

Organizator zbiórki

Kochani, przeważnie o nic nigdy nie proszę, ale w tym momencie stuacja jest podbramkowa. Jak pewnie większość z Was wie, jestem kociarzem (Tapas!), ale całe życie wychowywałem się z psiakami - najpierw to był przepiękny owczarek niemiecki, potem cudowny berneńczyk. Od kilku lat ta śmieszka jest najlepszym przyjacielem mojej mamy. Sunia została atodoptowana ze schroniska w Radomiu w 2015 r.  W lutytm 2018 r. zerwała więzadło w prawym kolanie, stąd była potrzebna operacja (metoda TTA). Koszt zabiegu był wysoki - ponad 6 tysięcy złotych. Po jakimś czasie zaczęła niedomagać druga łapka. Próby wyleczenia jej farmakologicznie nie dały jednak oczekiwanej poprawy.

Profesor Igor Bisennik, znany zwierzęcy chirurg ortopeda zdiagnozował naderwanie więzadła w kolanie tylnej łapki Giby. Kolejna operacja jest konieczna aby sunia mogła dalej cieszyć się życiem. Na domiar złego jest to podobna kontuzja jakiej nabawiła się ponad 2 lata temu, przechodząc operację na drugą łapę u tego magika chirurgi.

Jak wiecie, ogólna sytuacja na świecie nie jest za ciekawa, a ja od lockdownu zostaję bezrobotny. Zdaje sobie sprawę, że kwota jest dla wielu z Was przytłaczająca (a może nie?), ale każda złotówka przyda się przy leczeniu Giby.

Także Kochani, jeśli ktoś jest w stanie wspomóc choć ciut ciut, ja, Giba i moja rodzina będziemy dozgonnie wdzięczni.


Pomożecie?


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Andziaki :-* - awatar

    Andziaki :-*

    23.07.20
    23.07.20

    <3 :-*

3 000 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać teraz
 
Alan Kozłowski - awatar

Alan Kozłowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Maciek Malinowski - awatar
Maciek Malinowski
60
Andreas - awatar
Andreas
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Emilia Łosiewicz - awatar
Emilia Łosiewicz
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij