Zbiórka Kotka Górka i jej rodzina - miniaturka zdjęcia

Kotka Górka i jej rodzina

Zbiórka Kotka Górka i jej rodzina - zdjęcie główne

Kotka Górka i jej rodzina

283 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 14 osoby
Wpłać teraz
 

Górka, jej mama i Buras są kotami wolno żyjącymi. Buras nie jest już najmłodszy, nie słyszy już za dobrze i nie widzi na jedno oko. Górka ponad rok temu została wreszcie złapana na zabieg sterylizacji i okazało się, że ma bardzo zaawansowane ropomacicze. Na szczęście udało się ja uratować, choć jej stan był bardzo poważny. 

Życie więc ich nie rozpieszcza, a jakby tego było mało teren, na którym od zawsze miały swój azyl dwa lata temu został zrównany z ziemią – trwa na nim budowa… Koty mieszkały tam od lat i ich świat został wywrócony do góry nogami… Na szczęście udało nam się stworzyć im nowy „dom” na sąsiedniej działce, gdzie również bytują. 


Zimą koty chętnie korzystały z nowych domków, ale wiosną postanowiły powrócić na teren budowy, gdzie zostały jeszcze resztki zieleni w których skutecznie się ukrywają. Nie zmusimy ich siłą do zmiany miejsca. Widocznie nadal czują się tam w miarę bezpiecznie, choć hałas donoszący się z placu budowy często każe im na kilka godzin opuszczać swój azyl. Czekają natomiast zawsze rano na śniadanie, choć tylko Buras jest na tyle odważny żeby podejść dość blisko. Dzięki temu udało nam się podać mu na kark preparaty na pchły, kleszcze i pasożyty wewnętrzne. Dziewczyny niestety są bardzo nieufne i w tej kwestii muszą sobie radzić same :-( Ale staramy się aby miały chociaż dobre jedzenie odpowiednie do ich zapotrzebowania energetycznego. Jeśli chcielibyście nam pomoc w opiece nad nimi będziemy bardzo wdzięczni.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
283 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciły 14 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 14

Agnieszka - awatar
Agnieszka
38
Dawid - awatar
Dawid
20
Dorota - awatar
Dorota
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zielony kot - awatar
Zielony kot
5
Błękitny kot - awatar
Błękitny kot
50
Żółty kot - awatar
Żółty kot
5
Pati i Dori - awatar
Pati i Dori
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij