Zbiórka Kotka Górka i jej rodzina - miniaturka zdjęcia

Kotka Górka i jej rodzina

Zbiórka Kotka Górka i jej rodzina - zdjęcie główne

Kotka Górka i jej rodzina

655 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Górka, jej mama i Buras są kotami wolno żyjącymi. Buras nie jest już najmłodszy, nie słyszy już za dobrze i nie widzi na jedno oko. Górka ponad rok temu została wreszcie złapana na zabieg sterylizacji i okazało się, że ma bardzo zaawansowane ropomacicze. Na szczęście udało się ja uratować, choć jej stan był bardzo poważny. 

Życie więc ich nie rozpieszcza, a jakby tego było mało teren, na którym od zawsze miały swój azyl dwa lata temu został zrównany z ziemią – trwa na nim budowa… Koty mieszkały tam od lat i ich świat został wywrócony do góry nogami… Na szczęście udało nam się stworzyć im nowy „dom” na sąsiedniej działce, gdzie również bytują. 


Zimą koty chętnie korzystały z nowych domków, ale wiosną postanowiły powrócić na teren budowy, gdzie zostały jeszcze resztki zieleni w których skutecznie się ukrywają. Nie zmusimy ich siłą do zmiany miejsca. Widocznie nadal czują się tam w miarę bezpiecznie, choć hałas donoszący się z placu budowy często każe im na kilka godzin opuszczać swój azyl. Czekają natomiast zawsze rano na śniadanie, choć tylko Buras jest na tyle odważny żeby podejść dość blisko. Dzięki temu udało nam się podać mu na kark preparaty na pchły, kleszcze i pasożyty wewnętrzne. Dziewczyny niestety są bardzo nieufne i w tej kwestii muszą sobie radzić same :-( Ale staramy się aby miały chociaż dobre jedzenie odpowiednie do ich zapotrzebowania energetycznego. Jeśli chcielibyście nam pomoc w opiece nad nimi będziemy bardzo wdzięczni.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  09.05.20
  09.05.20

  Kotka Górka wraz ze swoją rodziną nie pozostali bez opieki w tym trudnym czasie. Pracownicy biurowca pracują w trybie zmiennym więc zawsze na miejscu jest Ktoś, kto wyda kotom posiłek :-) i napełni miski z wodą, która znika w zastraszającym tempie. Nic dziwnego, korzystają z niej jeszcze ptaki i jeże, a nawet lisy ;-) Niedawno zakupiliśmy naszym podopiecznym duża zapas jedzenia. A to wszystko dzięki Wam, drodzy Darczyńcy. Dziękujemy, że jesteście ♥ A jeśli chcielibyście weprzeć kotkę Górkę, staruszka Burasa i Burą (mamę Górki) - będziemy bardzo wdzięczni!

  Zdjęcie aktualizacji 49 171

Komentarze


 • Emilia Stanek - awatar

  Emilia Stanek

  27.05.20
  27.05.20

  licytacja motylka

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   29.05.20
   29.05.20

   Dziękujemy :)

655 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 28

Jolanta Grabarczyk - Hero - awatar
Jolanta Grabarczyk - Hero
55
Agnieszka - awatar
Agnieszka
28
Aga D licytacja - awatar
Aga D licytacja
24
Rudolphina Sherman - awatar
Rudolphina Sherman
8
Joanna Wagner - awatar
Joanna Wagner
20
Czerwona torba - awatar
Czerwona torba
50
Naturalna torba - Anna Piesowicz - awatar
Naturalna torba - Anna Piesowicz
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
17
Buty szęścia - awatar
Buty szęścia
9
Małgorzata, legowisko w liski - awatar
Małgorzata, legowisko w liski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij