Zbiórka Na operację stawów biodrowych - miniaturka zdjęcia

Na operację stawów biodrowych Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na operację stawów biodrowych - zdjęcie główne

Na operację stawów biodrowych

31 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Karczewska - awatar

Malgorzata Karczewska

Organizator zbiórki

Witam Państwa serdecznie.Jestem osobą niepełnosprawną,ponad połowę swego życia poruszam się o kulach.

Obecnie mam 48 lat,i proszę mi wierzyć,że chciałabym choć pod koniec życia powrócić do jako takiej sprawności,by znowu móc chodzić bez pomocy kul.Jest to obecnie moim największym marzeniem.

Historia mojej choroby jest następująca;w wieku 10-ciu lat ,stwierdzono u mnie zwyrodnienie stawu biodrowego,i wykonano operację wstawienia drutów Kirschnera,co pozwoliło mi powrócić po rehabilitacji do normalnego chodzenia.....W wieku 22 -dwóch lat,choroba się odnowiła,i konieczna była kolejna operacja,która jednakże zakończyła sie niepomyślnie,co poskutkowało tym,że już nie rzuciłam kul,az do tej pory....Lekarz prowadzący nie wyraża zgody na wpisanie mnie na kolejkę na kolejną operację,więc postanowiłam,że poszukam pomocy u ludzi dobrej woli,co pomoże mi stanąć na nogi-piszę w liczbie mnogiej,ponieważ choroba zaatakowała ''zdrową nogę'',a także kolano......Liczę na Państwa pomoc,gdyż sama nie podołam temu wyzwaniu .Z góry serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
31 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Karczewska - awatar

Malgorzata Karczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marcin Góral - awatar
Marcin Góral
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij