Mateusz Ciesek - awatar

Mateusz Ciesek

Organizator zbiórki

Cześć!

Nazywam się Mateusz mam 30 lat. Od 10 lat choruje na WZJG (wrozdziejace zapalenie jelita grubego) i jakoś mimo przeciwności losu dzielnie walczę z tym chorobskiem mimo że jest nieuleczalnie,ale  trzeba żyć i spełniać marzenia, dlatego tu jestem. 

Od dziecka pasjonuje się muzyką. Gram na perkusji i gitarze. Jest to moja miłość i całe moje życie jest związane z muzyką. Kiedyś było znacznie bardziej a dokładnie w latach 2008-2013. Wraz z bratem i dwoma kumplami założyliśmy zespół o nazwie FRIDAY. Osiągnęliśmy bardzo dużo m. in. Graliśmy w programie Kuby Wojewódzkiego https://kuba.tvn.pl/muzyka,1194,v/friday-hand-in-hand,480176.html

Wystąpiliśmy nie raz przed wielka publicznością nagralismy płytę w profesjonalnym studio i spelnialismy marzenia. Bardzo miło wspominam tamten czas i bardzo dziękuję za niego moim kumplom!

Niestety w roku 2013 nasze drogi się rozeszły z wielu powodów osobistych a także finansowych.

W międzyczasie moja choroba też wiele razy dawała o sobie znać.  W roku 2017 byłem 2 razy w szpitalu i miałem ciężki nawrót, anemia,  ostre zapalenie, utraty litrów krwi 20 kg itp, ale aktualnie mam się dobrze i chce spełniać marzenia póki mam na to siłę i zdrowie.


Przez ostatnie lata brat był za granicą szukać lepszego życia, ale wrócił do Polski i dzięki temu mamy szansę znów coś podziałać.

Tu troszkę próbowaliśmy razem z moją żoną: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=143686256317675&id=143558076330493 (więc chyba wokalistkę i nazwę już mamy :p)

Wraz z bratem ciągle marzymy i wierzymy w to że kiedyś uda nam się wrócić na Scenę i tworzyć nowa muzykę w nowym zespole. Wiąże się to z ogromnymi kosztami, bo chcielibyśmy wyposażyć się w podstawowy sprzęt: gitary wzmacniacze, perkusja. 

Aktualnie mamy po 30 lat każdy ma swoje zobowiązania,  kredyty itp. ciężko jest odłożyć tak ogromna sumę pieniędzy jeszcze gdzieś na boku żeby zacząć coś znowu grać. I teraz właśnie nadszedł ten moment kiedy muszę napisać że bardzo proszę o Wasza pomoc w spełnieniu tego marzenia. Chcielibyśmy znów zacząć grać, tworzyć muzykę bo w tym czujemy się najlepiej i do tego jesteśmy stworzeni ;) bardzo proszę o pomoc w spełnieniu tego marzenia. Piszę w imieniu mojego brata choć on o tym nie wie bo mogłaby być to dla niego wspaniała niespodzianka :) Kto wie może znów wrócimy na polską scenę muzyczna ;) pozdrawiam serdecznie!


Wybierz kwotę

Mateusz Ciesek - awatar

Mateusz Ciesek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij