Zbiórka Aby codzienność była łatwiejsza. - miniaturka zdjęcia

Aby codzienność była łatwiejsza. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Aby codzienność była łatwiejsza. - zdjęcie główne

Aby codzienność była łatwiejsza.

2 770 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Zdeb - awatar

Karolina Zdeb

Organizator zbiórki

Jestem mamą 11 letniej Kamilki. Kamilcia choruje na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę lekooporną.Chciałam Was prosić o pomoc, by codzienność Kamilki była , łatwiejsza.

Potrzebujemy waszej pomocy , by móc jej to zapewnić.

Rehabilitację, środki medyczne, dreny , cewniki, sole, i wiele innych rzeczy,witaminy, których zużywamy bardzo dużo.


Stan Kamilki , z roku na rok się pogarsza niestety, a my jesteśmy bezsilni.


Choroba zabrała Kamilce szanse na normalne życie, a nam szansę na stworzenie jej wspaniałych wspomnień. Ale każdego dnia walczymy wszyscy z przeciwnościami losu i staramy się zapewnić Kamilce jak najlepszą opiekę. 

Codziennie towarzyszy nam strach, co przyniesie kolejny dzień.

Choć już dawno pogodziliśmy się  z tą myślą , że nasza ukochana Córeczka nie wyzdrowieje ,ale przecież   możemy dla niej zrobic wszystko , by jej życie było trochę łatwiejsze.Bo innego życia mieć nie będzie.


Stan naszej Córeczki jest poważny,od samego początku był ,jest  całkowicie zależna od innych i wymaga całodobowej opieki. 

Nie siedzi,nie chodzi ,nie mówi jest karmiona za pomocą Pega ( przezskórna endoskopowa gastrostomia).

Kamilka zmaga się z pogłębiającą skoliozą, ze wzmożonym napięciem mięśniowym i dużą spastyką ,która z wiekiem się nasila i powoduje ból i przykurcze. 

Każdego dnia zmaga się z bólem ,od chwili narodzin musi być odsysana nie radzi sobie z nadmierną wydzielina,inhalacje ,drenaż płuc to nasza codzienność. 

Córeczka z racji swojego stanu musi mieć  codzienną i systematyczną rehabilitację ruchową i oddechową , by uniknąć tracheotomii. 

Jeśli nie jest Wam obojętny los naszej dzielne Córeczki prosimy o Waszą pomoc.  Kiedyś przyrzekliśmy sobie że zrobimy wszystko by nasza ukochana Córeczka miała choć namiastkę normalności. 

Ale potrzebujemy Waszej pomocy, by zapewnić Kamilce taką terapię jaką potrzebuje. 

Bezradność , bezsilność to najgorsze uczucie,dlatego po raz kolejny prosimy  Was pomóżcie Kamilce.

Każdemu kto zechce pomóc Kamilce serdecznie Dziękujemy ,wszystkim ludziom o wielkim sercu. 


mama

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Małgorzata T - awatar

  Małgorzata T

  03.07.20
  03.07.20

  💖

  • Karolina Zdeb - awatar

   Karolina Zdeb - Organizator zbiórki

   08.07.20
   08.07.20

   Dziękuje za pomoc

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  08.08.19
  08.08.19

  Powodzenia Karola!

2 770 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Zdeb - awatar

Karolina Zdeb

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Włodzimierz Botnarenko - awatar
Włodzimierz Botnarenko
3
Marco Alabruzzo - awatar
Marco Alabruzzo
50
Agnieszka M - awatar
Agnieszka M
50
Edyta Bogusz - awatar
Edyta Bogusz
100
Wiki i Dawidek - awatar
Wiki i Dawidek
50
Marta Kwiecień-Bobrek - awatar
Marta Kwiecień-Bobrek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij