Zbiórka Aby codzienność była łatwiejsza. - miniaturka zdjęcia

Aby codzienność była łatwiejsza.

Zbiórka Aby codzienność była łatwiejsza. - zdjęcie główne

Aby codzienność była łatwiejsza.

2 272 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Zdeb - awatar

Karolina Zdeb

Organizator zbiórki

Kamilka to 10letnia bardzo dzielna dziewczynka. Los ją nie oszczędza ,od chwili narodzin dzielnie walczymy o nasza córeczkę. 

Zachęcamy do poznania historii Kamilki i do pomocy w dalszej walce.

Kamilka urodziła się z bardzo dużym niedotlenieniem mózgu jakiego doznała w trakcie porodu , czego następstwem jest mózgowe porażenie dziecięce czterokoończynowe i padaczka lekooporna.

Choroba zabrała Kamilce szanse na normalne życie, a nam szansę na stworzenie jej wspaniałych wspomnień. Ale każdego dnia walczymy wszyscy z przeciwnościami losu i staramy się zapewnić Kamilce jak najlepszą opiekę. 

Codziennie towarzyszy nam strach, co przyniesie kolejny dzień.

Choć już dawno pogodziliśmy się  z tą myślą , że nasza ukochana Córeczka nie wyzdrowieje ,ale przecież   możemy dla niej zrobic wszystko , by jej życie było trochę łatwiejsze.Bo innego życia mieć nie będzie.

Stan naszej Córeczki jest poważny,od samego początku był ,jest  całkowicie zależna od innych i wymaga całodobowej opieki. 

Nie siedzi,nie chodzi ,nie mówi jest karmiona za pomocą Pega ( przezskórna endoskopowa gastrostomia).

Kamilka zmaga się z pogłębiającą skoliozą, ze wzmożonym napięciem mięśniowym i dużą spastyką ,która z wiekiem się nasila i powoduje ból i przykurcze. 

Każdego dnia zmaga się z bólem ,od chwili narodzin musi być odsysana nie radzi sobie z nadmierną wydzielina,inhalacje ,drenaż płuc to nasza codzienność. 

Córeczka z racji swojego stanu musi mieć  codzienną i systematyczną rehabilitację ruchową i oddechową , by uniknąć tracheotomii. 

Jeśli nie jest Wam obojętny los naszej dzielne Córeczki prosimy o Waszą pomoc.  Kiedyś przyrzekliśmy sobie że zrobimy wszystko by nasza ukochana Córeczka miała choć namiastkę normalności. 

Ale potrzebujemy Waszej pomocy, by zapewnić Kamilce taką terapię jaką potrzebuje. 

Bezradność , bezsilność to najgorsze uczucie,dlatego po raz kolejny prosimy  Was pomóżcie Kamilce.


Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na rehabilitację w warunkach domowych.

Każdemu kto zechce pomóc Kamilce serdecznie Dziękujemy ,wszystkim ludziom o wielkim sercu. 


Rodzice Karolina i Adam

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Małgorzata T - awatar

  Małgorzata T

  03.07.20
  03.07.20

  💖

  • Karolina Zdeb - awatar

   Karolina Zdeb - Organizator zbiórki

   08.07.20
   08.07.20

   Dziękuje za pomoc

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  08.08.19
  08.08.19

  Powodzenia Karola!

2 272 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Zdeb - awatar

Karolina Zdeb

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
joanna - awatar
joanna
20
Małgorzata T - awatar
Małgorzata T
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Lukasz - awatar
Lukasz
50
Marta - awatar
Marta
50
Agnieszka M. - awatar
Agnieszka M.
20
Izabella Żuławińska - awatar
Izabella Żuławińska
20
Wiktoria i Dawidek - awatar
Wiktoria i Dawidek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij