Zbiórka Sprzęt do pierwszej pomocy - miniaturka zdjęcia

Sprzęt do pierwszej pomocy

Nazywam się Jakub. Jestem członkiem stowarzyszenia ratowniczego Grupa Wsparcia Ratownictwa Medycznego ze Zgorzelca. Wraz z moim przyjaciółmi zajmujemy się promowaniem nauki pierwszej pomocy, robimy pokazy ratownicze, warsztaty , zajmujemy się również pomocą przy zabezpieczeniach medycznych różnych wydarzeń, współpracujemy także z innymi stowarzyszeniami. Zajmujemy się tym w wolnym czasie, społecznie w ramach wolontariatu.
Zbieramy pieniądze na działalność naszego stowarzyszenia, mianowicie mija nam termin przydatności do użycia elektrod do AED czyli Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. całkowicie z automatyzowane i użyć tego może każdy, nawet dziecko ;) w leczeniu chorych po nagłym zatrzymaniu krążenia u których było zastosowane urządzenie AED, szansa na przeżycia wzrasta nawet o 90 %. Same elektrody to koszt około 200 złotych ale jak to mówi przysłowie nieszczęścia chodzą parami to przyszedł też czas na wymianę baterii a to dodatkowe kilkaset złotych, łączny koszt wymiany tych podzespołów to około 600 złotych. Resztę pieniędzy ze zbiórki chcemy wykorzystać na zakup fantoma do nauki pierwszej pomocy. Nasz obecny fantom ma już swoje lata, i jest dosyć mocno wysłużony, w końcu setki ludzi nauczyły się na nim udzielać pierwszej pomocy ;)
Pieniądze, które uda się zebrać naprawdę pomogą nam niesamowicie w osiągnięciu tego celu, dzięki nim dalej będziemy mogli uczyć ludzi jak udzielać pierwszej pomocy i nieść pomoc w razie potrzeby. Z góry bardzo dziękuję za każdą nawet najmniejszą wpłatę :)

Komentarze

  • Paweł Mazur - awatar

    Paweł Mazur

    26.09.17
    26.09.17

    Pomóżmy... Nie wiadomo czy ten sprzęt nie będzie ratował nas...

Wpłaty - 9

Krzysztof Szychta - awatar
32
Krzysztof Szychta
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Daria Jarząb - awatar
50
Daria Jarząb
Paweł Mazur - awatar
10
Paweł Mazur
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Beata Zator - awatar
20
Beata Zator
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
13
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij