Zbiórka Pomoc dla oszukanego dziadka. - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla oszukanego dziadka.

Zbiórka Pomoc dla oszukanego dziadka. - zdjęcie główne

Pomoc dla oszukanego dziadka.

101 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Tomasz Zaręba - awatar

Tomasz Zaręba

Organizator zbiórki

Witam serdecznie,

Zbiórkę stworzyłem ponieważ szukam sposobu aby pomóc wyjść z długów dziadkowi. Dziadek po śmierci mojej mamy ( córki dziadka) oraz babci został całkowicie sam, a z całej rodziny ma kontakt tylko ze mną i siostrą. Niestety odległości nie pozwalają nam na częste odwiedziny dziadka co na pewno jest w pewnym stopniu przyczyną problemów w jakie wpadł dziadek.

Otóż po śmierci babci, gdy dziadek został sam zaczęło koło niego pojawiać się mnóstwo "przyjaciół". Byli to ludzie chcący wyciągnąć od niego pieniądze. A dziadek niestety należy do osób bardzo łatwowiernych i okazało się, że dla trójki takich osób zaciągnął pożyczki ( jedną w banku, dwie w firmach typu wonga.com). Przekazał pieniądze na "pomoc" tym ludziom po czym oni zniknęli a dziadek został z długami. Niestety dziadek nie przyznał się do tej sytuacji ani mi ani siostrze, dalej brnął w pożyczki -aby spłacać poprzednie. Dopiero po pewnym czasie zaczął dzwonić do mnie i siostry z prośbą o "małą pomoc" - a to 200 zł na odnowienie czegoś w domu, a to 500 zł na lekarza i leki.  Telefony zaczęły nas dziwić i przy pierwszej okazji odwiedzin u dziadka zaczęliśmy wypytywać o ciągły brak pieniędzy i przez przypadek znależliśmy umowę - pożyczki. Od słowa do słowa dziadek przyznał się do wszystkiego, okazało się, że długi sięgnęły juz ponad 20 000 zł + nieopłacane rachunki za czynsz mieszkaniowy. Razem z siostrą spłaciliśmy zaległości za czynsz oraz opłacamy czynsz dziadka ale nie jesteśmy w stanie od razu spłacić reszty pożyczki. Pojawili się komornicy, którzy zajęli część renty dziadka, resztę dziadek sam płaci i zostaje mu 150 zł miesięcznie na jedzenie. Próby rozmów z firmami pożyczkowymi i komornikami nic nie przyniosły - nawet jak już są w stanie rozłożyć na raty to finalnie jest ich tyle, że trzebaby płacić po 3500 zł miesięcznie aby wszystko spłacać.

Dziadek przez własną głupotę wpadł w sytuację w jakiej się znajduje ale jako wnuczek szukam każdego sposobu aby pomóc mu wyjsć z trudnej sytuacji.  Może ktoś zamiast kupna jednej paczki papierosów jest w stanie te 10 zł wpłacić na pomoc? A im więcej takich osób tym większa szansa, że uda mi się spłacić zaległości dziadka i umożliwić mu powrót do spokojnego życia na emeryturze :)
Za każdą złotówkę pomocy z góry serdecznie dziękuje!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Tomasz Zaręba - awatar

Tomasz Zaręba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna Wieczorkiewicz - awatar
Joanna Wieczorkiewicz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij