Zbiórka rehabilitacja i niezależność - miniaturka zdjęcia

rehabilitacja i niezależność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka rehabilitacja i niezależność - zdjęcie główne

rehabilitacja i niezależność

71 zł  z 9 800 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Halina Malińska - awatar

Halina Malińska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich.

Nazywam się Halina Malińska, mam 55 lat.                                                                                               Od 11 lat choruję na wciąż postępującą i nieuleczalną chorobę Parkinsona. Diagnoza była dla mnie szokiem. Tym bardziej, że choroba ujawniła się nagle i  niespodziewanie.  Praktycznie z dnia na dzień z osoby aktywnej zawodowo , pełnej energii stałam się nieporadna i niesamodzielna. Każda najprostsza czynność wymaga ode mnie  wiele wysiłku i zabiera coraz więcej czasu. 

Czy wiesz jak to jest kiedy nie możesz wstać z łóżka? ubrać się? zawiązać butów? utrzymać długopisu czy łyżki ? Kiedy podstawowe czynności , które wykonujesz bezwiednie nagle stają się wyczynem akrobatycznym....... 

Doszły do tego problemy z kręgosłupem - 9 cm odchylenie w pionie powoduje nie tylko skrzywienie sylwetki ale przede wszystkim niesamowity ból spowodowany wymuszoną postawą ciała. Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji jestem w stanie jeszcze sama się poruszać. Choć mam coraz większe problemy z chodzeniem staram się mimo wszystko nie poddawać.Niestety leki i rehabilitacja sporo kosztuje, znacznie przekraczając moje możliwości finansowe.                   W ubiegłym roku wydałam na ten cel 9 700 zł , przy miesięcznym dochodzie  1 232 ,92 zł.           Moja renta nie wystarcza na wszystkie opłaty. Same leki to koszt ok 300 zł miesięcznie.                Turnus rehabilitacyjny 3 700 , do tego bieżąca rehabilitacja bez której nie funkcjonuję.                   Kiedyś pomagałam innym teraz proszę o pomoc dla siebie.                                                                                                                                                                                                         Każda , nawet najmniejsza kwota jest dla mnie ogromną pomocą w dalszej rehabilitacji               i  zapewnieniu  własnej  niezależności.                                                                                                  Jeśli nie możesz pomóc finansowo, to pomóż w dotarciu do jak największej liczby osób.           Nie bądź obojętny , udostępnij to na swoim profilu , proszę......

Może inni pomogą?

Serdecznie dziękuję 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Halina Malińska - awatar

  Halina Malińska

  31.01.2017
  31.01.2017

  Nie sądziłam, że nie potrafię wśród tylu znajomych wypromować swojej prośby o pomoc. Jednak prawdą jest , że najtrudniej prosić o pomoc dla siebie. Tak trudno jest pomagać. Lepiej się ubolewa nad losem chorych dzieci , starszych ludzi. Tylko to nie zmieni ich sytuacji. Lepiej zrobić tyle ile możesz. Nie mów co tam pięć złotych będę wpłacał. Jeśli 1000 osób tak stwierdzi to potrzebujący nie dostanie 5 000 zł. Na pewno znacie to słynne powiedzenie: „zmiany zacznij o siebie”. W tym przypadku jest tak samo. Wpłać tyle, ile możesz. A potem może poproś innych o zainteresowanie się tematem?
  Czy to tak wiele? Postaw się w mojej sytuacji albo innej osoby potrzebującej pomocy.

  Zdjęcie aktualizacji 2 670

71 zł  z 9 800 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Halina Malińska - awatar

Halina Malińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij