Zbiórka rehabilitacja i niezależność - miniaturka zdjęcia

rehabilitacja i niezależność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka rehabilitacja i niezależność - zdjęcie główne

rehabilitacja i niezależność

71 zł  z 9 800 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Halina Malińska - awatar

Halina Malińska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich.

Nazywam się Halina Malińska, mam 55 lat.                                                                                               Od 11 lat choruję na wciąż postępującą i nieuleczalną chorobę Parkinsona. Diagnoza była dla mnie szokiem. Tym bardziej, że choroba ujawniła się nagle i  niespodziewanie.  Praktycznie z dnia na dzień z osoby aktywnej zawodowo , pełnej energii stałam się nieporadna i niesamodzielna. Każda najprostsza czynność wymaga ode mnie  wiele wysiłku i zabiera coraz więcej czasu. 

Czy wiesz jak to jest kiedy nie możesz wstać z łóżka? ubrać się? zawiązać butów? utrzymać długopisu czy łyżki ? Kiedy podstawowe czynności , które wykonujesz bezwiednie nagle stają się wyczynem akrobatycznym....... 

Doszły do tego problemy z kręgosłupem - 9 cm odchylenie w pionie powoduje nie tylko skrzywienie sylwetki ale przede wszystkim niesamowity ból spowodowany wymuszoną postawą ciała. Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji jestem w stanie jeszcze sama się poruszać. Choć mam coraz większe problemy z chodzeniem staram się mimo wszystko nie poddawać.Niestety leki i rehabilitacja sporo kosztuje, znacznie przekraczając moje możliwości finansowe.                   W ubiegłym roku wydałam na ten cel 9 700 zł , przy miesięcznym dochodzie  1 232 ,92 zł.           Moja renta nie wystarcza na wszystkie opłaty. Same leki to koszt ok 300 zł miesięcznie.                Turnus rehabilitacyjny 3 700 , do tego bieżąca rehabilitacja bez której nie funkcjonuję.                   Kiedyś pomagałam innym teraz proszę o pomoc dla siebie.                                                                                                                                                                                                         Każda , nawet najmniejsza kwota jest dla mnie ogromną pomocą w dalszej rehabilitacji               i  zapewnieniu  własnej  niezależności.                                                                                                  Jeśli nie możesz pomóc finansowo, to pomóż w dotarciu do jak największej liczby osób.           Nie bądź obojętny , udostępnij to na swoim profilu , proszę......

Może inni pomogą?

Serdecznie dziękuję 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Halina Malińska - awatar

  Halina Malińska

  31.01.2017
  31.01.2017

  Nie sądziłam, że nie potrafię wśród tylu znajomych wypromować swojej prośby o pomoc. Jednak prawdą jest , że najtrudniej prosić o pomoc dla siebie. Tak trudno jest pomagać. Lepiej się ubolewa nad losem chorych dzieci , starszych ludzi. Tylko to nie zmieni ich sytuacji. Lepiej zrobić tyle ile możesz. Nie mów co tam pięć złotych będę wpłacał. Jeśli 1000 osób tak stwierdzi to potrzebujący nie dostanie 5 000 zł. Na pewno znacie to słynne powiedzenie: „zmiany zacznij o siebie”. W tym przypadku jest tak samo. Wpłać tyle, ile możesz. A potem może poproś innych o zainteresowanie się tematem?
  Czy to tak wiele? Postaw się w mojej sytuacji albo innej osoby potrzebującej pomocy.

  Zdjęcie aktualizacji 2 670

71 zł  z 9 800 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Halina Malińska - awatar

Halina Malińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij