Zbiórka rehabilitacja i niezależność - miniaturka zdjęcia

rehabilitacja i niezależność

Zbiórka rehabilitacja i niezależność - zdjęcie główne

rehabilitacja i niezależność

71 zł z 9 800 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Halina Malińska - awatar

Halina Malińska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich.

Nazywam się Halina Malińska, mam 55 lat.                                                                                               Od 11 lat choruję na wciąż postępującą i nieuleczalną chorobę Parkinsona. Diagnoza była dla mnie szokiem. Tym bardziej, że choroba ujawniła się nagle i  niespodziewanie.  Praktycznie z dnia na dzień z osoby aktywnej zawodowo , pełnej energii stałam się nieporadna i niesamodzielna. Każda najprostsza czynność wymaga ode mnie  wiele wysiłku i zabiera coraz więcej czasu. 

Czy wiesz jak to jest kiedy nie możesz wstać z łóżka? ubrać się? zawiązać butów? utrzymać długopisu czy łyżki ? Kiedy podstawowe czynności , które wykonujesz bezwiednie nagle stają się wyczynem akrobatycznym....... 

Doszły do tego problemy z kręgosłupem - 9 cm odchylenie w pionie powoduje nie tylko skrzywienie sylwetki ale przede wszystkim niesamowity ból spowodowany wymuszoną postawą ciała. Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji jestem w stanie jeszcze sama się poruszać. Choć mam coraz większe problemy z chodzeniem staram się mimo wszystko nie poddawać.Niestety leki i rehabilitacja sporo kosztuje, znacznie przekraczając moje możliwości finansowe.                   W ubiegłym roku wydałam na ten cel 9 700 zł , przy miesięcznym dochodzie  1 232 ,92 zł.           Moja renta nie wystarcza na wszystkie opłaty. Same leki to koszt ok 300 zł miesięcznie.                Turnus rehabilitacyjny 3 700 , do tego bieżąca rehabilitacja bez której nie funkcjonuję.                   Kiedyś pomagałam innym teraz proszę o pomoc dla siebie.                                                                                                                                                                                                         Każda , nawet najmniejsza kwota jest dla mnie ogromną pomocą w dalszej rehabilitacji               i  zapewnieniu  własnej  niezależności.                                                                                                  Jeśli nie możesz pomóc finansowo, to pomóż w dotarciu do jak największej liczby osób.           Nie bądź obojętny , udostępnij to na swoim profilu , proszę......

Może inni pomogą?

Serdecznie dziękuję 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Halina Malińska - awatar

  Halina Malińska

  31.01.17
  31.01.17

  Nie sądziłam, że nie potrafię wśród tylu znajomych wypromować swojej prośby o pomoc. Jednak prawdą jest , że najtrudniej prosić o pomoc dla siebie. Tak trudno jest pomagać. Lepiej się ubolewa nad losem chorych dzieci , starszych ludzi. Tylko to nie zmieni ich sytuacji. Lepiej zrobić tyle ile możesz. Nie mów co tam pięć złotych będę wpłacał. Jeśli 1000 osób tak stwierdzi to potrzebujący nie dostanie 5 000 zł. Na pewno znacie to słynne powiedzenie: „zmiany zacznij o siebie”. W tym przypadku jest tak samo. Wpłać tyle, ile możesz. A potem może poproś innych o zainteresowanie się tematem? Czy to tak wiele? Postaw się w mojej sytuacji albo innej osoby potrzebującej pomocy.

  Zdjęcie aktualizacji 2 670

71 zł z 9 800 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Halina Malińska - awatar

Halina Malińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij