Zbiórka Pewniak, a jednak nie do końca. - miniaturka zdjęcia

Pewniak, a jednak nie do końca.

Zbiórka Pewniak, a jednak nie do końca. - zdjęcie główne

Pewniak, a jednak nie do końca.

1 360 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Kinga Dombrowska - awatar

Kinga Dombrowska

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Kinga Dombrowska, jestem właścicielką 3,5 letniego wałacha o imieniu Pewniak. Pewniak jest ze mną od kiedy skończył 7 miesięcy, wymarzony, ukochany. Wszystko szło dobrze, przecież imię zobowiązuję :) Jednak sielanka skończyła się 23 grudnia 2015, nagłe pogorszenie zdrowia, długie, kosztowne leczenie, a raczej maskowanie problemu. Wszystko już było ok, tylko to "coś" co miał między ganaszami, z czego ciągle leciała ropa. Nikt nie wiedział od czego to jest.

W wakacje 2016 usłyszałam diagnozę, Pewniak musi mieć wyrwanego zęba, w klinice, a to " coś" to jest przetoka. Bez namysłu zawiozłam go ponad 300km wierząc, że teraz musi być już tylko lepiej. I było. Do czasu.

Po jakimś czasie od operacji, ta przetoka znowu się otworzyła, diagnoza ? Pewniak znowu musi jechać do kliniki, kolejny ząb. 

Niestety kolejna wyprawa do kliniki, to koszt ok 5 tysięcy, razem z transportem - ( sam transport to prawie 1500zł ) pobytem, operacją. 

Przez problemy z zębami, ma kłopot z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Powinien biegać i cieszyć się swoim końskim dzieciństwem.

Robię dla Niego co mogę, kocham Go i chce dla niego jak najlepiej. Niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. 

Proszę, pomóżcie mi zawalczyć. Wierze, że tym razem się uda.


EDIT ! AKTUALIZACJA ! 


Kochani! Sprawy się trochę pokomplikowały. Pewniak nadal jest w klinice, 9 dnia po operacji miał problem z wstaniem, musiał być podnoszony, dostawał również kroplówki 24h przez 2 dni, przez 2 kolejne był na lekach. Przez tą sytuacje rachunek wzrósł o 806zł, w dodatku te 1000zł które miało być za miesiąc leczenia, przez tą akcje było tylko przez 2 tygodnie. Po dwóch tygodniach za każdy dzień przemywania i podawania leków - ze względu na operacje, doliczona jest kwota 40zl/doba. 24.03 byłam u niego, strasznie schudł. Poniżej zdjęcia.
W środę 04.04 dostałam telefon z kliniki. W związku z tym, że ta przetoka nadal mu się nie zamknęła, lekarze postanowili wykonać kontrolne badania - po nich okazało się, że Pewniaka czeka kolejna operacja :( - usunięcia tego zęba.  Koszt operacji to ok 1500zł, do tego dochodzą koszty o których pisałam wcześniej i wyżej. Wychodzi na to, że koszty wzrosną ogromnie.
 W poniedziałek będzie miał operacje, zostanie tam minimum 2 tygodnie.
Sama nie dam sobie rady.
Bardzo proszę wszystkich o pomoc. W imieniu swoim i Pewniaka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kinga Dombrowska - awatar

  Kinga Dombrowska

  13.05.18
  13.05.18

  Pewniak nabiera sił tak jak widać na zdjęciu. Czuję się dobrze, a to jest dla mnie najważniejsze. Drugą ważną rzeczą jest uregulowanie wszystkich płatności z kliniką. Za cały pobyt Pewniaka z hotelem i transportem wyszło ok 8000zł, to dużo więcej niż było planowane na początku. Udostępniajcie wśród znajomych.

  Zdjęcie aktualizacji 15 092

Komentarze


 • Ewa Ma - awatar

  Ewa Ma

  23.04.18
  23.04.18

  Życzę żeby konik wrócił do zdrowia:)

  • Kinga Dombrowska - awatar

   Kinga Dombrowska - Organizator zbiórki

   13.05.18
   13.05.18

   Dziekuję, mam nadzieje, że tak będzie.

1 360 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 
Kinga Dombrowska - awatar

Kinga Dombrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ewa Ma - awatar
Ewa Ma
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa C. - awatar
Ewa C.
14
Kasia - awatar
Kasia
50
Anna Burzyńska - awatar
Anna Burzyńska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij