Zbiórka Pewniak, a jednak nie do końca. - miniaturka zdjęcia

Pewniak, a jednak nie do końca. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pewniak, a jednak nie do końca. - zdjęcie główne

Pewniak, a jednak nie do końca.

1 360 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Dombrowska - awatar

Kinga Dombrowska

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Kinga Dombrowska, jestem właścicielką 3,5 letniego wałacha o imieniu Pewniak. Pewniak jest ze mną od kiedy skończył 7 miesięcy, wymarzony, ukochany. Wszystko szło dobrze, przecież imię zobowiązuję :) Jednak sielanka skończyła się 23 grudnia 2015, nagłe pogorszenie zdrowia, długie, kosztowne leczenie, a raczej maskowanie problemu. Wszystko już było ok, tylko to "coś" co miał między ganaszami, z czego ciągle leciała ropa. Nikt nie wiedział od czego to jest.

W wakacje 2016 usłyszałam diagnozę, Pewniak musi mieć wyrwanego zęba, w klinice, a to " coś" to jest przetoka. Bez namysłu zawiozłam go ponad 300km wierząc, że teraz musi być już tylko lepiej. I było. Do czasu.

Po jakimś czasie od operacji, ta przetoka znowu się otworzyła, diagnoza ? Pewniak znowu musi jechać do kliniki, kolejny ząb. 

Niestety kolejna wyprawa do kliniki, to koszt ok 5 tysięcy, razem z transportem - ( sam transport to prawie 1500zł ) pobytem, operacją. 

Przez problemy z zębami, ma kłopot z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Powinien biegać i cieszyć się swoim końskim dzieciństwem.

Robię dla Niego co mogę, kocham Go i chce dla niego jak najlepiej. Niestety niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. 

Proszę, pomóżcie mi zawalczyć. Wierze, że tym razem się uda.


EDIT ! AKTUALIZACJA ! 


Kochani! Sprawy się trochę pokomplikowały. Pewniak nadal jest w klinice, 9 dnia po operacji miał problem z wstaniem, musiał być podnoszony, dostawał również kroplówki 24h przez 2 dni, przez 2 kolejne był na lekach. Przez tą sytuacje rachunek wzrósł o 806zł, w dodatku te 1000zł które miało być za miesiąc leczenia, przez tą akcje było tylko przez 2 tygodnie. Po dwóch tygodniach za każdy dzień przemywania i podawania leków - ze względu na operacje, doliczona jest kwota 40zl/doba. 24.03 byłam u niego, strasznie schudł. Poniżej zdjęcia.
W środę 04.04 dostałam telefon z kliniki. W związku z tym, że ta przetoka nadal mu się nie zamknęła, lekarze postanowili wykonać kontrolne badania - po nich okazało się, że Pewniaka czeka kolejna operacja :( - usunięcia tego zęba.  Koszt operacji to ok 1500zł, do tego dochodzą koszty o których pisałam wcześniej i wyżej. Wychodzi na to, że koszty wzrosną ogromnie.
 W poniedziałek będzie miał operacje, zostanie tam minimum 2 tygodnie.
Sama nie dam sobie rady.
Bardzo proszę wszystkich o pomoc. W imieniu swoim i Pewniaka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kinga Dombrowska - awatar

  Kinga Dombrowska

  13.05.2018
  13.05.2018

  Pewniak nabiera sił tak jak widać na zdjęciu. Czuję się dobrze, a to jest dla mnie najważniejsze.
  Drugą ważną rzeczą jest uregulowanie wszystkich płatności z kliniką. Za cały pobyt Pewniaka z hotelem i transportem wyszło ok 8000zł, to dużo więcej niż było planowane na początku.

  Udostępniajcie wśród znajomych.

  Zdjęcie aktualizacji 15 092

Komentarze


 • Ewa Ma - awatar

  Ewa Ma

  23.04.2018
  23.04.2018

  Życzę żeby konik wrócił do zdrowia:)

  • Kinga Dombrowska - awatar

   Kinga Dombrowska - Organizator zbiórki

   13.05.2018
   13.05.2018

   Dziekuję, mam nadzieje, że tak będzie.

1 360 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Dombrowska - awatar

Kinga Dombrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ewa Ma - awatar
Ewa Ma
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa C. - awatar
Ewa C.
14
Kasia - awatar
Kasia
50
Anna Burzyńska - awatar
Anna Burzyńska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij