Zbiórka Hero- szansa na zdrowe życie - miniaturka zdjęcia

Hero- szansa na zdrowe życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Hero- szansa na zdrowe życie - zdjęcie główne

Hero- szansa na zdrowe życie

706 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Głowacka-Gierach - awatar

Martyna Głowacka-Gierach

Organizator zbiórki

potrzebna pomoc dla naszego LABKA. Opowiem wam historię.

Hero to 10 miesięczny, uroczy szczeniak, który został porzucony przez ludzi, którzy nie biorą odpowiedzialności za to co oswoili i nie mają pojęcia o miłości do zwierząt. Dopóki był słodkim parotygodniowym szczeniaczkiem- był kochany, potrzebny i uwielbiany przez dzieciaki. Kiedy podrósł stał się ogromnym utrapieniem i jego ludzka rodzina pozbyła się go z domu i z serca. Hero miał dużo szczęścia, znalazł psią miłość i zagościł u nas na stałe. Szczęście tego Bohatera nie trwało jednak zbyt długo, ponieważ w wieku 8 miesięcy zdiagnozowano u niego dysplazję w stopniu znacznym. Ciężka choroba, która spotyka zazwyczaj starsze psy. Dlaczego więc młody pies ma tego typu problem ze zdrowiem? Po wielu próbach skontaktowania się z poprzednimi właścicielami dowiedzieliśmy się, że Hero jest kupiony z "pseudohodowli" a więc wszystko stało się jasne. Wada okazała się genetyczna- najgorsza z możliwych opcji.

Różnymi drogami staraliśmy się trafić do najlepszych lekarzy specjalistów w mieście. Jedni faszerowali psa lekami, które rozwalają żołądek, inni polecali rehabilitacje na wstrzymanie postępu choroby a lekarz z  określanej mianem "najlepszej" kliniki w mieście stwierdził, że dla naszego psa nie ma ratunku i za parę miesięcy trzeba będzie go uśpić bo przestanie chodzić.  "Przecież to tylko pies". To był dla nas strzał prosto w nasze załamane serca, bo to dla nas jest aż pies, zwierze które ma w sobie więcej dobroci niż niejeden człowiek. To małe miłosne spojrzenie z radosnymi ruchami ogona mielibyśmy uśpić!?
Trafiliśmy w końcu na klinikę, która zainteresowała się losem Hero i zaproponowała operację. Zaufaliśmy i podjęliśmy decyzję o leczeniu. Pies stoczył walkę ze zdrowiem, którą niestety przegrał, ponieważ okazało się, że operacja, która miała pomóc znacznie pogorszyła stan. Hero przeżywał przez to tylko okropne cierpienia i zamiast skakać i biegać z innymi psami-leżał długo dochodząc do siebie i lecząc głębokie rany.

 Mieliśmy chwilę zwątpienia patrząc na ból ukochanego zwierzaka ale nie poddaliśmy się i trafiliśmy w końcu na lekarza, który dał nam nadzieję i szansę na zdrowe, szalone życie psiaka. Ortopeda stwierdził konieczność wymiany obu bioder. Jednak kiedy dowiedzieliśmy się ile taka operacja kosztuje znowu straciliśmy nadzieję. Po 6 tysięcy na każde biodro co razem daje 12 tysięcy złotych. Jest to ogromna suma ale zrobimy wszystko, żeby mu pomóc.

Naszym zmartwieniem jest opłacenie koniecznej operacji, bez której przestanie chodzić. 

PROSIMY więc o pomoc w zgromadzeniu kosztów na operację i późniejszą rehabilitację. Niestety sami nie dysponujemy takimi środkami finansowymi, które zapewniłyby leczenie i odpowiednią opiekę. 

Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną sumę. My i merdający ogon! Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ola i Nero - awatar

  Ola i Nero

  14.09.2018
  14.09.2018

  Zdrowiej Pieseczku!

  • Martyna Głowacka-Gierach - awatar

   Martyna Głowacka-Gierach - Organizator zbiórki

   04.10.2018
   04.10.2018

   Dziękujemy! :)

706 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Głowacka-Gierach - awatar

Martyna Głowacka-Gierach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna - awatar
Joanna
20
Kamila i Maciej - awatar
Kamila i Maciej
65
Ania, Paweł i Znajdek - awatar
Ania, Paweł i Znajdek
50
Tomek - awatar
Tomek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ola i Nero - awatar
Ola i Nero
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij