Zbiórka Hero- szansa na zdrowe życie - miniaturka zdjęcia

Hero- szansa na zdrowe życie

Zbiórka Hero- szansa na zdrowe życie - zdjęcie główne

Hero- szansa na zdrowe życie

706 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Martyna Głowacka-Gierach - awatar

Martyna Głowacka-Gierach

Organizator zbiórki

potrzebna pomoc dla naszego LABKA. Opowiem wam historię.

Hero to 10 miesięczny, uroczy szczeniak, który został porzucony przez ludzi, którzy nie biorą odpowiedzialności za to co oswoili i nie mają pojęcia o miłości do zwierząt. Dopóki był słodkim parotygodniowym szczeniaczkiem- był kochany, potrzebny i uwielbiany przez dzieciaki. Kiedy podrósł stał się ogromnym utrapieniem i jego ludzka rodzina pozbyła się go z domu i z serca. Hero miał dużo szczęścia, znalazł psią miłość i zagościł u nas na stałe. Szczęście tego Bohatera nie trwało jednak zbyt długo, ponieważ w wieku 8 miesięcy zdiagnozowano u niego dysplazję w stopniu znacznym. Ciężka choroba, która spotyka zazwyczaj starsze psy. Dlaczego więc młody pies ma tego typu problem ze zdrowiem? Po wielu próbach skontaktowania się z poprzednimi właścicielami dowiedzieliśmy się, że Hero jest kupiony z "pseudohodowli" a więc wszystko stało się jasne. Wada okazała się genetyczna- najgorsza z możliwych opcji.

Różnymi drogami staraliśmy się trafić do najlepszych lekarzy specjalistów w mieście. Jedni faszerowali psa lekami, które rozwalają żołądek, inni polecali rehabilitacje na wstrzymanie postępu choroby a lekarz z  określanej mianem "najlepszej" kliniki w mieście stwierdził, że dla naszego psa nie ma ratunku i za parę miesięcy trzeba będzie go uśpić bo przestanie chodzić.  "Przecież to tylko pies". To był dla nas strzał prosto w nasze załamane serca, bo to dla nas jest aż pies, zwierze które ma w sobie więcej dobroci niż niejeden człowiek. To małe miłosne spojrzenie z radosnymi ruchami ogona mielibyśmy uśpić!?
Trafiliśmy w końcu na klinikę, która zainteresowała się losem Hero i zaproponowała operację. Zaufaliśmy i podjęliśmy decyzję o leczeniu. Pies stoczył walkę ze zdrowiem, którą niestety przegrał, ponieważ okazało się, że operacja, która miała pomóc znacznie pogorszyła stan. Hero przeżywał przez to tylko okropne cierpienia i zamiast skakać i biegać z innymi psami-leżał długo dochodząc do siebie i lecząc głębokie rany.

 Mieliśmy chwilę zwątpienia patrząc na ból ukochanego zwierzaka ale nie poddaliśmy się i trafiliśmy w końcu na lekarza, który dał nam nadzieję i szansę na zdrowe, szalone życie psiaka. Ortopeda stwierdził konieczność wymiany obu bioder. Jednak kiedy dowiedzieliśmy się ile taka operacja kosztuje znowu straciliśmy nadzieję. Po 6 tysięcy na każde biodro co razem daje 12 tysięcy złotych. Jest to ogromna suma ale zrobimy wszystko, żeby mu pomóc.

Naszym zmartwieniem jest opłacenie koniecznej operacji, bez której przestanie chodzić. 

PROSIMY więc o pomoc w zgromadzeniu kosztów na operację i późniejszą rehabilitację. Niestety sami nie dysponujemy takimi środkami finansowymi, które zapewniłyby leczenie i odpowiednią opiekę. 

Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną sumę. My i merdający ogon! Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ola i Nero - awatar

  Ola i Nero

  14.09.18
  14.09.18

  Zdrowiej Pieseczku!

  • Martyna Głowacka-Gierach - awatar

   Martyna Głowacka-Gierach - Organizator zbiórki

   04.10.18
   04.10.18

   Dziękujemy! :)

706 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Martyna Głowacka-Gierach - awatar

Martyna Głowacka-Gierach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Joanna - awatar
Joanna
20
Kamila i Maciej - awatar
Kamila i Maciej
65
Ania, Paweł i Znajdek - awatar
Ania, Paweł i Znajdek
50
Tomek - awatar
Tomek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ola i Nero - awatar
Ola i Nero
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij