Zbiórka Zabieg i rehabilitacja ręki :) - miniaturka zdjęcia

Zabieg i rehabilitacja ręki :)

Zbiórka Zabieg i rehabilitacja ręki :) - zdjęcie główne

Zabieg i rehabilitacja ręki :)

0 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Karol Życki - awatar

Karol Życki

Organizator zbiórki

Witajcie,

Jeśli chcielibyście pomóc mi w odzyskaniu sprawności w ręce, bardzo proszę o wsparcie :)

Od dłuższego czasu zmagam się z bólem i drętwieniem lewej ręki. Przeszkadza mi to w codziennym życiu. Kocham sport w szczególności piłkę nożną. Jestem towarzyskim i przyjaznym człowiekiem, przynajmniej tak twierdzą znajomi... Pracuje wśród ludzi i cenię sobię pomoc innym, jednak moja praca nie jest zbyt dochodowa. Dlatego zwracam się o pomoc do was. Jest mi bardzo niezręcznie prosić rodzinę lub przyjaciół więc może wy zauważycie moje wołanie. Z natury jestem optymistą i wierzę że znajdzie się kilku ludzi takich jak wy którzy cenią sobie bezinteresowną pomoc. Ja mogę wam tylko podziękować. Dzięki wam mogę pozbyć się problemu a przede wszystkim bólu towarzyszącemu mi na co dzień. Możecie znaleźć mnie na FB jeśli chcielibyście ze mną pogadać. Lubię nawiązywać kontakty więc wsparcie merytoryczne również się liczy. Jeśli chodzi o moją sytuacje, to jestem sam więc nie mam wsparcia drugiej osoby ale wierzę że uzyskam je od was. Wynajmuje mieszkanie dlatego trudno mi jest cokolwiek odłożyć a już na pewno nie w tak krótkim czasie męcząc się tak długo z bólem. Pomożecie? :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Karol Życki - awatar

Karol Życki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij