Zbiórka Zabieg i rehabilitacja ręki :) - zdjęcie główne

Zabieg i rehabilitacja ręki :)

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Życki - awatar

Karol Życki

Organizator zbiórki

Witajcie,

Jeśli chcielibyście pomóc mi w odzyskaniu sprawności w ręce, bardzo proszę o wsparcie :)

Od dłuższego czasu zmagam się z bólem i drętwieniem lewej ręki. Przeszkadza mi to w codziennym życiu. Kocham sport w szczególności piłkę nożną. Jestem towarzyskim i przyjaznym człowiekiem, przynajmniej tak twierdzą znajomi... Pracuje wśród ludzi i cenię sobię pomoc innym, jednak moja praca nie jest zbyt dochodowa. Dlatego zwracam się o pomoc do was. Jest mi bardzo niezręcznie prosić rodzinę lub przyjaciół więc może wy zauważycie moje wołanie. Z natury jestem optymistą i wierzę że znajdzie się kilku ludzi takich jak wy którzy cenią sobie bezinteresowną pomoc. Ja mogę wam tylko podziękować. Dzięki wam mogę pozbyć się problemu a przede wszystkim bólu towarzyszącemu mi na co dzień. Możecie znaleźć mnie na FB jeśli chcielibyście ze mną pogadać. Lubię nawiązywać kontakty więc wsparcie merytoryczne również się liczy. Jeśli chodzi o moją sytuacje, to jestem sam więc nie mam wsparcia drugiej osoby ale wierzę że uzyskam je od was. Wynajmuje mieszkanie dlatego trudno mi jest cokolwiek odłożyć a już na pewno nie w tak krótkim czasie męcząc się tak długo z bólem. Pomożecie? :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Życki - awatar

Karol Życki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij