Zbiórka Pomoc dla rodziny w mieszkaniu - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla rodziny w mieszkaniu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla rodziny w mieszkaniu - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziny w mieszkaniu

21 331 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 361 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Bury - awatar

Kacper Bury

Organizator zbiórki

Witam , nazywam się Kacper i mam 20 lat . Moją inicjatywą na tej zbiórce jest pomoc mojej mamie która wychowuje samotnie 5 dzieci w mieszkaniu . Niestety moja mama nie pracuje a opłaty są zbyt duże i nie zawsze udawało się płacić na czas z racji tego żeby dzieci miały co jeść , problemy zaczęły się większe gdy Komornik zaczął zabierać pieniądze które przychodziły na konto . Ojczym dzieci nie płaci alimentów na dzieci i sprawa jest w toku przez sąd .

 Dlatego zrobił się problem który skłonił mnie do stworzenia tej zbiórki a mianowicie dostaliśmy wypowiedzenie .. jeżeli nie opłacimy kwoty moja rodzina nie będzie miała domu nad głową a dzieci nie będą miały ciekawego życia .


Rodzeństwo jest w wieku : 3 dziewczynki i dwóch chłopców w wieku :   12 , 10 , 9, 7 i 4

Życie jest ciężkie ponieważ pieniądze nie wystarczają na nawet do połowy miesiąca po zostaniu ich z racji tego iż opłaty są duże jak na taką rodzinę . Zwracam się do ludzi o dobrych sercach i rodzin które rozumieją sytuację . 

Okres wypowiedzenia był do lutego jednak po opłacie pierwszej raty udało się pójść na ugodę ze współdzielnią . Sprawa jest w toku odnośnie rozłożenia długu na raty . Przed tym wszystkim nie myśleliśmy racjonalnie , nie wiedzieliśmy co robić gdyż rata wynosiła ponad 3 tysiące a doliczająć gaz , prąd , wode ,żywność na tak liczną rodzinę nie napawało się optynizmem . 

W mieszkaniu jest do remontu łazienka , kuchnia i pokoje ale warunki nie pozwalają nam na remont tego . A do tego doszedł te wypowiedzenie przez które łapiemy się za głowę gdyż musimy sobie poradzić ze wszystkim w tym trudnym okresie . 

Są szczytniejsze cele niż pomaganie ubogiej rodzinie ale niestety takim rodzinom też trzeba pomagać . Jesteśmy na krawędzi żyjemy z dnia na dzień i proszę o pomoc . Dla mojego rodzeństwa oraz dla dobra przyszłości . Zbiórka została zweryfikowana dokumentami .

Za wszelkie wpłaty dziękuję z całego serca i życzymy dużo zdrowia w tym trudnym okresie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kacper Bury - awatar

  Kacper Bury

  23.11.2021
  23.11.2021

  Dzień Dobry wszystkim , dziękujemy za wsparcie z waszej strony ! To co zrobiliście jest naprawdę wzruszające. Dzięki wam odciążyliści moją mamę z kilku rat oraz mieliśmy na zakup odzieży zimowej dla części dzieci której nie posiadaliśmy. Dziękujemy za paczki żywnościowe które są dla nas darem z nieba. Jesteście naszymi aniołami ! Dziękujemy.

  Jesteśmy już na ostatniej prostej na zbiórce ale stawiamy w rodzinie pierwsze duże kroki by zacząć od nowa i zachować spokój w trudnych czasach . Dalsze środki przekazane na cel przekażemy na odzież zimową oraz święta które postaramy się spędzić normalnie . Pozdrawiamy

  Zdjęcie aktualizacji 82 548

Komentarze


 • Janusz Ostrowski - awatar

  Janusz Ostrowski

  23.03.2022
  23.03.2022

  Trzymam za Was kciuki. Zainwestujcie w naukę i wzajemną pomoc. A będziecie silni. 5-osobowa rodzina, to potencjał. Powodzenia 😍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.05.2021
  30.05.2021

  Dobrze by było podać wiek dzieci, ewentualnie rozmiar odzieży, bucików, może ktoś ma do oddania, to też byłaby duża pomoc

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.2021
  28.05.2021

  Wytrwałości i siły! Z doświadczenia wiem, że wszystko się jakoś ułoży, ale trzeba wiary i czasu! Trzymam kciuki!

  • Kacper Bury - awatar

   Kacper Bury - Organizator zbiórki

   31.05.2021
   31.05.2021

   Bardzo Dziękujemy ! Naprawdę wiele to dla nas znaczy . Życzymy wszystkiego Dobrego

 • Marcel Filipowski - awatar

  Marcel Filipowski

  28.05.2021
  28.05.2021

  Powodzenia, trzymam kciuki za to, żeby wszystko wyszło na prostą linię i żeby było od teraz tylko lepiej

  • Kacper Bury - awatar

   Kacper Bury - Organizator zbiórki

   31.05.2021
   31.05.2021

   Bardzo Dziękujemy !!

 • Dominik Jakubcewicz - awatar

  Dominik Jakubcewicz

  27.05.2021
  27.05.2021

  Powodzenia

  • Kacper Bury - awatar

   Kacper Bury - Organizator zbiórki

   31.05.2021
   31.05.2021

   Dziękujemy :)

21 331 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 361 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Bury - awatar

Kacper Bury

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 361

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anna Mentlewicz - awatar
Anna Mentlewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda Witwicka - awatar
Magda Witwicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Szeib - awatar
Mariusz Szeib
500
Andrzej z Krakowa - awatar
Andrzej z Krakowa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij