Zbiórka Zbieramy na operację nóżki Gaji! - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na operację nóżki Gaji!

Zbiórka Zbieramy na operację nóżki Gaji! - zdjęcie główne

Zbieramy na operację nóżki Gaji!

286 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Kinga Streich - awatar

Kinga Streich

Organizator zbiórki


Witam!

Jestem osobą kochającą zwierzaki, która nie może przejść obok ich krzywdy obojętnie. Skutkuje to posiadaniem przeze mnie trzech psów, dwóch znajdek i jednej schroniskowej, która w swoim poprzednim domu była maltretowana i to właśnie o pomoc dla tej duszyczki muszę Państwo prosić.

8-letnią Gaję adoptowałam w kwietniu z lokalnego schroniska dla zwierząt. Poprzedni właściciel był alkoholikiem, który maleństwo bił, nie dawał jeść, potrafił zamknąć w korytarzu na kilka dni lub odwrotnie - zostawić ją na zewnątrz w mrozie czy upale. Do mnie trafiła w stanie tragicznym. Psychicznie - głęboka depresja, sikanie pod siebie, chowanie po kątach. Fizycznie - zrosty na żebrach (pamiątki po biciu), zapalenie kręgosłupa i wypadająca rzepka. 

Wszyscy w domu dołożyliśmy wielu starań, żeby Gaja wyszła na prostą. Psychicznie jest już dobrze - Gaja odżyła przy Maxie i Muszce, jest energiczna i radosna. Jesteśmy w trakcie leczenia kręgosłupa. Niestety w chorej nóżce zerwały się więzadła. Potrzebna jest operacja rekonstrukcji i rehabilitacja. 

Nie stać mnie na nią także z powodu mojego drugiego psa - mixa owczarka Maxa, który choruje na dysplazję stawów. Przeszedł terapię IRAP, teraz również potrzebuje rehabilitacji. Wszystko to, aby mógł chodzić.

Koszty leczenia i niespodziewana kontuzja Gai przewyższają moje dochody. Długi u weterynarza rosną, a mi zależy tylko na zdrowiu moich futerkowych dzieci. Łączna kwota, którą muszę pokryć to w sumie 3500 zł. Dużo, prawda?

Proszę Państwa o wsparcie, dla mnie i moich zwierzaków liczy się każda złotówka. Każdą docenimy i będziemy wdzięczni!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
286 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Kinga Streich - awatar

Kinga Streich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Mist - awatar
Małgorzata Mist
50
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna Kleinschmidt - awatar
Joanna Kleinschmidt
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Darelko - awatar
Darelko
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij