Zbiórka Zbieramy na operację nóżki Gaji! - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na operację nóżki Gaji! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieramy na operację nóżki Gaji! - zdjęcie główne

Zbieramy na operację nóżki Gaji!

286 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Streich - awatar

Kinga Streich

Organizator zbiórki


Witam!

Jestem osobą kochającą zwierzaki, która nie może przejść obok ich krzywdy obojętnie. Skutkuje to posiadaniem przeze mnie trzech psów, dwóch znajdek i jednej schroniskowej, która w swoim poprzednim domu była maltretowana i to właśnie o pomoc dla tej duszyczki muszę Państwo prosić.

8-letnią Gaję adoptowałam w kwietniu z lokalnego schroniska dla zwierząt. Poprzedni właściciel był alkoholikiem, który maleństwo bił, nie dawał jeść, potrafił zamknąć w korytarzu na kilka dni lub odwrotnie - zostawić ją na zewnątrz w mrozie czy upale. Do mnie trafiła w stanie tragicznym. Psychicznie - głęboka depresja, sikanie pod siebie, chowanie po kątach. Fizycznie - zrosty na żebrach (pamiątki po biciu), zapalenie kręgosłupa i wypadająca rzepka. 

Wszyscy w domu dołożyliśmy wielu starań, żeby Gaja wyszła na prostą. Psychicznie jest już dobrze - Gaja odżyła przy Maxie i Muszce, jest energiczna i radosna. Jesteśmy w trakcie leczenia kręgosłupa. Niestety w chorej nóżce zerwały się więzadła. Potrzebna jest operacja rekonstrukcji i rehabilitacja. 

Nie stać mnie na nią także z powodu mojego drugiego psa - mixa owczarka Maxa, który choruje na dysplazję stawów. Przeszedł terapię IRAP, teraz również potrzebuje rehabilitacji. Wszystko to, aby mógł chodzić.

Koszty leczenia i niespodziewana kontuzja Gai przewyższają moje dochody. Długi u weterynarza rosną, a mi zależy tylko na zdrowiu moich futerkowych dzieci. Łączna kwota, którą muszę pokryć to w sumie 3500 zł. Dużo, prawda?

Proszę Państwa o wsparcie, dla mnie i moich zwierzaków liczy się każda złotówka. Każdą docenimy i będziemy wdzięczni!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
286 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Streich - awatar

Kinga Streich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata Mist - awatar
Małgorzata Mist
50
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna Kleinschmidt - awatar
Joanna Kleinschmidt
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Darelko - awatar
Darelko
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij