Zbiórka Zbiórka na kremację Bazyla - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na kremację Bazyla

Zbiórka Zbiórka na kremację Bazyla - zdjęcie główne

Zbiórka na kremację Bazyla

243 zł z 243 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Grzegorz Wojtal - awatar

Grzegorz Wojtal

Organizator zbiórki

Dziś po długiej chorobie odszedł Bazyl (poprzednio Wielebny, który swoją młodość spędził u księdza) - wspaniałe kakadu mojego przyjaciela.

Michał uratował Bazyla z papugarni, zabrał go stamtąd, by go uratować i zapewnić dobre życie. 

Niedługo potem okazało się, że Bazyl choruje na PDD i ma bornawirusa. PDD to ciężka, wyniszczająca choroba, która atakuje żołądek, układ nerwowy i psychikę chorego ptaka.

Mimo takiej diagnozy, Michał nie poddał się i postanowił walczyć o Bazyla. Pielęgnował go, karmił do wola, spał z nim na kolanach. Bazyla leczyło kilku lekarzy, miał zapewnione wszystkie badania i leki (niektóre z zagranicy).

Michał poświęcił się ratowaniu Bazyla bezgranicznie. W pomoc Bazylowi zaangażowało się także wielu innych ludzi, którzy wspólnie z Michałem do samego końca szukali nowych terapii, które mogłyby odwrócić jego los. 

Bazyla nie ma już z nami. Odszedł dziś o 17:31. Za dwa dni (15 listopada) miałby 4. urodziny. 

Chciałem prosić Was wszystkich o pomoc w zorganizowaniu jego kremacji. Potrzeba na to 690 złotych.

Całość środków ze zbiórki przekażę mojemu przyjacielowi.

Dziękuję za każdy datek!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marcin - awatar

    Marcin

    14.11.18
    14.11.18

    Straciłem dwa ptaki w tym roku. Oba po ciężkich chorobach i latach walki. Mirko zasnął tydzień temu. Łączę się w bólu.

243 zł z 243 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Grzegorz Wojtal - awatar

Grzegorz Wojtal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Zbyszek Michałowski - awatar
Zbyszek Michałowski
20
Marcin - awatar
Marcin
20
Oliwia - awatar
Oliwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mikołaj - awatar
Mikołaj
20
Monika Stępień - awatar
Monika Stępień
20
Karolina - awatar
Karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij