Zbiórka Wyjątkowy hotel dla psów - miniaturka zdjęcia

Wyjątkowy hotel dla psów

Izabela Kalbarczyk - awatar

Izabela Kalbarczyk

Organizator zbiórki

Nowy Rok to najbardziej odpowiedni moment, na rozpoczęcie realizacji najważniejszego dla mnie marzenia. Bardzo długo zastanawiałam się w jaki sposób pomagać jednocześnie psom ale też i ludziom którzy są właścicielami psów. Zdecydowałam się uzbierać pieniądze                          i otworzyć hotelik dla psów. Jednak nie będzie to standardowy hotel, a bardzo wyjątkowe miejsce. Miejsce w którym nie tylko właściciele będą mogli zostawić swojego pupila pod najlepszą opieką ale też niechciane psy, stare, młode które z jakiegoś powody tracą dom będą u Nas w domowym hoteliku  czekać na tą jedyną rodzinę. Moim celem jest to by hotel był zawsze pełen psów, obiecuję że nigdy nie odmówię pomocy psu. Każdy pies będzie miał osobny pokój  tak aby po za zabawą w gronie innych psów miały swoje miejsce na odpoczynek. Wybieg ,basen i tor agility dla psów będą ich miejscem do zabawy, rozrywki i spotkań dla wszystkich psów.

Od dziecka wychowywana byłam w miłości do zwierząt. Psy są całym moim życiem. Do tej pory prowadziłam z rodzicami mały dom tymczasowy dla zwierząt. Przywoziłam do domu zwierzęta potrzebujące pomocy z całej Polski, z ogromnym zaangażowaniem szukałam im później najlepszego domu dla Nich. Chce pomagać jeszcze większej ilości psów i być cała dla nich 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Proszę pomóżcie mi zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy na stworzenie miejsca dla tych kochanych psów by otoczone ciepłem rodzinnym mogły czekać spokojnie na swoich właścicieli i tych niekochanych by poczuły co to znaczy być kochanym przez człowieka.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Izabela Kalbarczyk - awatar

Izabela Kalbarczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Powodzenia! :) - awatar
20
Powodzenia! :)

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij