Zbiórka Zwierzakowo - dom tymczasowy - zdjęcie główne

Zwierzakowo - dom tymczasowy

201 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Szostak - awatar

Beata Szostak

Organizator zbiórki

9 wspaniałych ziwerząt zyje wraz ze mną i moim synem na 32m2, w kawalerce, która mimo niewielkich rozmiarów zawsze była otwarta dla zwierząt w potrzebie. Plan był prosty - teraz 9 (2 psy, 4 koty, 3 szczury), a za kilka miesięcy, jeśli się uda, będzaie ich znacznie więcej w hotelu dla bezdomnych zwierząt. Odkładaliśmy pieniądze, szukaliśmy rozwiązań i wreszcie znaleźliśmy działkę, z budynkiem gospodarczym (starą stodołą), w którym miało powstać nasze nowe, idylliczne siedlisko.

Jednak życie pisze inne scenariusze. W dniu, w którym miałam złożyc ofertę na wspomnianą stodołę, na wspomnianą działkę, ofertę na swoje marzenia, dostałam wypowiedzenie w pracy, która miała mi pomóc sfinansowaj całe to przedsięwzięcie.

Okazuje się, że pacodawca nie był w stanie przeskoczyć mojej  miłości do zwierząt, widział, że za dużo czasu im poświęcam. Z jednej strony dał mi wolną rękę do robienia tego, co naprawdę kocham, z drugiej zagrodził drogę do realizacji celów z tym związanych. 

W idyllicznym siedlisku miało powstać 20 miejsc dla zwierząt czekających na swoje domy. W tej chwili nie znajdę miejsca już na ani jednego. Nie chcę się poddać - pracowałam na ten cel zbyt długo. Specjalnie w stym celu podjełam studia, każdego dnia dokształcam się, żeby być najlepszym opiekunem zwierząt, pomóc im w rechabilitacji, socjalizacji i na końcu znalezieniu idealnego domu, ciepła i miłości, których tak bardzo im teraz brakuje.

Działka leży w okolicach warszawy, są na niej media, konieczne jest przystosowanie budynku gospodarczego do użytkowania. 

Pomóżcie stworzyć dom dla dzisiątek bedomniaków rocznie. Dajcie im oraz mi nadzieję, że marzenia mogą się jeszcze spełnić.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
201 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Szostak - awatar

Beata Szostak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij