Zbiórka Wydanie książki i wierszy - zdjęcie główne

Wydanie książki i wierszy

1 371 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mirosław Laus - awatar

Mirosław Laus

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Mirosław Laus. Na starość wzięło mnie na pisanie... Regularnie na facebooku przedstawiam swoje listy do przyjaciół i wiersze. Ponadto, rozpocząłem przed miesiącem pisanie książki o tematyce społecznej, którą pragnę wydać wraz z listami i poezją. Zorientowałem się, że wydanie własnej twórczości łączy się ze sporymi kosztami, na które mnie, emeryta nie stać. Moim celem nie jest zarobek, a przekazanie ludziom swoich myśli, które dla wielu wydają się interesujące. Jestem w stanie zwrócić ofiarowane datki w postaci wydrukowanych książek. Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

Mirek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mirosław Laus - awatar

  Mirosław Laus

  17.05.2017
  17.05.2017

  Dziękuję za odzew. Zapewniam, że żadna złotówka nie będzie wydana w inny sposób niż ten, o którym Wiecie. Trzymam się dzielnie, oczywiście kosztem "listów do przyjaciół". Książkę zamierzam oddać wydawnictwu już jesienią.
  Raz jeszcze sprawdza się reguła, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Na osobiste podziękowania również przyjdzie czas, dlatego szanuję anonimowość, lecz przyklaskuję otwartości. Pozdrawiam

  Zdjęcie aktualizacji 5 006

1 371 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mirosław Laus - awatar

Mirosław Laus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Bobar - awatar
Bobar
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria Marconi - awatar
Maria Marconi
200
Misiu - awatar
Misiu
50
Grzegorz Greg Sobolewski - awatar
Grzegorz Greg Sobolewski
200
kryska - awatar
kryska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij