Zbiórka Wydanie książki i wierszy - miniaturka zdjęcia

Wydanie książki i wierszy

Zbiórka Wydanie książki i wierszy - zdjęcie główne

Wydanie książki i wierszy

1 371 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Mirosław Laus - awatar

Mirosław Laus

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Mirosław Laus. Na starość wzięło mnie na pisanie... Regularnie na facebooku przedstawiam swoje listy do przyjaciół i wiersze. Ponadto, rozpocząłem przed miesiącem pisanie książki o tematyce społecznej, którą pragnę wydać wraz z listami i poezją. Zorientowałem się, że wydanie własnej twórczości łączy się ze sporymi kosztami, na które mnie, emeryta nie stać. Moim celem nie jest zarobek, a przekazanie ludziom swoich myśli, które dla wielu wydają się interesujące. Jestem w stanie zwrócić ofiarowane datki w postaci wydrukowanych książek. Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

Mirek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mirosław Laus - awatar

  Mirosław Laus

  17.05.17
  17.05.17

  Dziękuję za odzew. Zapewniam, że żadna złotówka nie będzie wydana w inny sposób niż ten, o którym Wiecie. Trzymam się dzielnie, oczywiście kosztem "listów do przyjaciół". Książkę zamierzam oddać wydawnictwu już jesienią. Raz jeszcze sprawdza się reguła, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Na osobiste podziękowania również przyjdzie czas, dlatego szanuję anonimowość, lecz przyklaskuję otwartości. Pozdrawiam

  Zdjęcie aktualizacji 5 006

1 371 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Mirosław Laus - awatar

Mirosław Laus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Bobar - awatar
Bobar
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria Marconi - awatar
Maria Marconi
200
Misiu - awatar
Misiu
50
Grzegorz Greg Sobolewski - awatar
Grzegorz Greg Sobolewski
200
kryska - awatar
kryska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij