Zbiórka Druk książki z dziełami Franki - miniaturka zdjęcia

Druk książki z dziełami Franki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Druk książki z dziełami Franki - zdjęcie główne

Druk książki z dziełami Franki

41 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Lis Markiewicz - awatar

Przemysław Lis Markiewicz

Organizator zbiórki

Choć na co dzień jestem adwokatem, bardzo lubię język ukraiński i literaturę ukraińską. Szczególnie upodobałem sobie Iwana Frankę. Ponieważ bardzo chciałem, aby jego utwory czytali Polacy, przeto przetłumaczyłem jego dramat (Ukradzione Szczęście) i powieść (Skrzyżowane Drogi). Teraz szukam środków na druk książki, w której zostaną zamieszczone oba te utwory.  Zamierzam tłumaczyć również inne dzieła Iwana Franki oraz innych pisarzy ukraińskich, których dzieła nie były nigdy przetłumaczone na język polski.

Хоча я адвокат, то дуже люблю українську мову та літературу. Зокрема творчість Івана Франка. Прагну, аби з його творами ознайомилися поляки, тому я переклав драму "Украдене щастя" і роман "Перехресні стежки". Тепер шукаю коштів, аби видати книгу з обома творами. Маю намір перекласти ще інші твори Франка, яких досі ніхто на польську мову не переклав. Але хочу перекласти теж твори інших відомих українськх письменників, які польських перекладів до сьогодні не дочекалися.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
41 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Lis Markiewicz - awatar

Przemysław Lis Markiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krystyna Piszczyk - awatar
Krystyna Piszczyk
20
Marta Volos - awatar
Marta Volos
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij