remont domu dla bezdomnych kotów

5 810 zł  z 9 700 zł (Cel)
Wpłaciło 266 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Szymańska - awatar

Marta Szymańska

Organizator zbiórkiKochani,od dwóch lat zajmujemy się aktywną pomocą bezdomnym oraz właścicielskim zwierzętom.Dlaczego bezdomnym? Ponieważ te zwierzęta zostały pozbawione normalnego,godnego życia. Często są to mocno schorowane, głodne stworzenia. Dlaczego właścicielskie?Dlatego że ich opiekunowie doprowadzili do tego stanu, że zwierzęta są bardzo zaniedbane,głodne, schorowane. Większość z nich doświadczyło wiele złego w swoim krótkim życiu. Zwierzęta te były traktowane jako zabawki, nikt nie liczył się z ichuczuciami i potrzebami.
Naszym marzeniem jest stworzyć bezpieczny dom dla tych zwierząt, a przede wszystkimkotów , ponieważ głównie nimi się zajmujemy. Mamy już miejsce dla kociakówjedyne co potrzebne to Wasza pomoc w wyremontowaniu miejsca gdzie kociaki mogłybyzamieszkać. Oprócz remontu potrzebujemy zakupić klatki (izolatki), klatki łapki,kuwety, miski, środki czystości, transportery, koce, legowiska, drapaki oraz zbudowaćwolierę na ciepłe dni żeby mogły wychodzić na świeże powietrze. Również potrzebnybędzie opał na zimę.  Oprócz tegopotrzebne jest jedzenie i żwirek przy przyjęciu większej ilości zwierząt. Dlategotez za każdą pake dla kociaków będziemy ogromnie wdzięczni.
Szacujemy, że w naszym azylu ROCZNIE będzie zamieszkiwać około 25 – 35 kotów przystałych adopcjach.
Jeżeli uda nam się uporać z remontem i zakupem wszelkich potrzebnychprzedmiotów wtedy utworzymy fundację, lecz do tego czasu naszym głównym celemjest ulokowanie kociaków. Bardzo prosimy o wsparcie - każda złotówka dla nas siębardzo liczy, ponieważ tylko dzięki Wam będziemy mogli tak liczna ilość zwierząt. Oczywiście na koniec zbiorki zostaną dodane wszystkie rachunki .bardzo prosimy o pomoc <3Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta Szymańska - awatar

  Marta Szymańska

  24.10.2018
  24.10.2018

  kochani w was siła! dziekuje wszystkim wspierajacym nasz projekt ratowania bezdomnych kociakow! i chce poprosic o dalsze wsparcie, obysmy zdazyli przed zimą!

  Zdjęcie aktualizacji 21 130

Komentarze


 • Aga Atr - awatar

  Aga Atr

  21.10.2018
  21.10.2018

  Pomagam💚

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  21.10.2018
  21.10.2018

  Pomagam...bo mogę pomóc

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.2018
  11.10.2018

  Dziekuje kochani za poswiecenie i wielkie serce jakim obdarowujecie wszystkich.

 • Małgorzata Kicka - awatar

  Małgorzata Kicka

  09.10.2018
  09.10.2018

 • Kinga Kuląg - awatar

  Kinga Kuląg

  03.10.2018
  03.10.2018

  Pomagajcie kochani. Marta naprawdę ratuje życie tych kotów. Moja Hanka żyje i jest ze mną dzięki jej sercu i zaangażowaniu. Nawet najmniejsza kwota bardzo jej pomoże

5 810 zł  z 9 700 zł (Cel)
Wpłaciło 266 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Szymańska - awatar

Marta Szymańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 266

Joanne Sparrow - awatar
Joanne Sparrow
100
Paula - awatar
Paula
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzenna Świerpel - awatar
Marzenna Świerpel
20
Lidia - awatar
Lidia
20
Rafał Onopowicz - awatar
Rafał Onopowicz
20
Jacek - awatar
Jacek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij