Zbiórka Ławki do kościoła. - miniaturka zdjęcia

Ławki do kościoła.

Zbiórka Ławki do kościoła. - zdjęcie główne

Ławki do kościoła.

3 638 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Jerzy Ochlak - awatar

Jerzy Ochlak

Organizator zbiórki

Drodzy parafianie, przyjaciele i sympatycy parafii Jezusa Miłosiernego w Brodnicy. Jak pewnie część Was wie, w naszym kościele pojawiły się nowe, piękne i solidne ławki. Ich koszt to prawie 300 tysięcy złotych. Doskonale wiecie, że nasz Proboszcz starał się w dużym stopniu sam organizować finanse na takie inwestycje lub pojawiał się nagle SPONSOR i wszystko się układało. Tym razem musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Nasz Proboszcz ma problemy zdrowotne i sam nie poradzi sobie z takim zobowiązaniem. Czas na "Wielkie Otwarcie Naszych Serc". Przez dwa miesiące wakacji będzie działać nasza zbiórka, na rzecz Naszego Kościoła. Zróbmy prezent sobie i naszemu Proboszczowi. Uzbierajmy połowę kwoty niezbędnej na pokrycie kosztów związanych z zakupem ławek do NASZEGO KOŚCIOŁA. Każda złotówka to dar serca, każda złotówka jest na wagę złota. Przesyłajmy tę informację do wszystkich którzy w jakikolwiek sposób zetknęli się z naszym Kościołem, naszą parafią. Wspólnie z księdzem Michałem wierzymy, że jest to w zasięgu  naszych możliwości.

Szczęść Boże.

Ksiądz Wikariusz Michał Paluch i parafianin Jerzy Ochlak

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • RYCERZ KOLUMBA Z ŻONĄ - awatar

  RYCERZ KOLUMBA Z ŻONĄ

  08.07.20
  08.07.20

  Warto dla nas i dla pokoleń

  • Jerzy Ochlak - awatar

   Jerzy Ochlak - Organizator zbiórki

   08.07.20
   08.07.20

   Dzięki Bracie. Myślę, że w tych ławkach będzie zasiadać jeszcze wiele pokoleń...daj Boże.

3 638 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Jerzy Ochlak - awatar

Jerzy Ochlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Jerzy Ochlak - awatar
Jerzy Ochlak
100
Bożena Wiercińska - awatar
Bożena Wiercińska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zbigniew Pietrzykowski - awatar
Zbigniew Pietrzykowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Parafianka z Powstańców Wielkopolskich - awatar
Parafianka z Powstańców Wielkopolskich
20
Danuta Sobierajska - awatar
Danuta Sobierajska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij