Zbiórka Marcowe potrzeby Jeżyka - zdjęcie główne

Marcowe potrzeby Jeżyka

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

KONIEC ZBIÓRKI 31.03.2019

Jeżyk należy do grona naszych Kotów Wyjątkowych, czyli kotów przewlekle chorych i paliatywnych, w większości nie mających szans na adopcję. 

Jeżyk trafił do nas w październiku ze złamaną przednią łapą. Ortopeda ją poskładał z użyciem tytanowej śruby, ale niestety- po miesiącu, potem po dwóch i trzech wciąż nie było ziarniny.
Niedługo później Jeżyk zaczął się rozjeżdżać na tylną łapę po tej samej stronie. Myśleliśmy,że to zmiana zwyrodnieniowa w kolanie, ale ortopeda określił na ostatniej wizycie, że zmiana jest neurologiczna.

Po 5 miesiącach udało się usunąć śrubę. Jeżyk został poddany narkozie, badania wykazały, że pojawiła się odpowiednia ilość ziarniny. Śruba została wyciągnięta, kot ma 1 szew do wyciągnięcia za kilka dni. Przednią łapę udało się doprowadzić do względnej sprawności, jednak przez wzgląd na nie do konca sprawną łapę tylną po tej samej stronie różnie może być.

Teraz musimy maksymalnie wzmacniać stawy, kości i obserwować. W tym miesiącu musimy opłacić ortopedę, usunięcie śruby, badania. 

Poza tym Jeżyk ma też normalne kocie potrzeby- musi coś zjeść, mieć czystą kuwetę, lubi się czasem pobawić.

Wasze wsparcie to dla Jeżyka to kolejne dni w bezpiecznym domu, kolejne dni życia, którego nie miałby bez Was i bez nas. Dlatego prosimy o  marcowe wsparcie dla kocurka.


Komentarze


  • Violetta - awatar

    Violetta

    30.03.19
    30.03.19

    ✊✊💕

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Paweł - awatar
Paweł
130
Maciej - awatar
Maciej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Violetta - awatar
Violetta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Zuzanna - awatar
Zuzanna
20
Aleks - awatar
Aleks
20
Anna M - awatar
Anna M
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij