Zbiórka Zbiórka na rehabilitację i log - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na rehabilitację i log Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na rehabilitację i log - zdjęcie główne

Zbiórka na rehabilitację i log

2 482 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Pawlas - awatar

Karolina Pawlas

Organizator zbiórki

Witam,jestem Karolina w wieku 17 lat zaszłam w ciąże. Do 35 tyg moja ciąża przebiegała bardzo dobrze. Wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu, córka śpieszyła się na świat ; (, po 3 dniach na oddziale zrobili mi USG. Lekarz niestety w serduszku córki zobaczył dziurkę :( , wada serduszka jest bardzo częsta u osób zespołem DOWNA. Lekarz zalecił mi badanie które daje 100% pewność czy dziecko ma dodatkowy chromosom, po dwóch tygodniach wyniki były do odebrania w szpitalu. Miałam 17 lat i nie dochodziło do mnie że ja młoda matka która jest przerażona tak młodym macierzyństwem mogę mieć jeszcze chore dziecko :( Pojechałam z mama do szpitala po wyniki, usłyszałyśmy to czego nie chciałyśmy ' Niestety przypuszczenia się potwierdziły córka urodzi się z zespołem downa ' Julia urodziła się 19 lipca 2015 od razu zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Przez 8 dni leżała na patologii noworodka lekarze chcieli zobaczyć jak sobie daje rade z chorym serduszkiem, od pierwszych dni dawała sobie rade świetnie. Wypuścili nas 27 lipca 2015 do domu byłam przerażona milionem wizyt u specjalistów,ale dałam rade każdego lekarza odwiedziłam z córka słuchałam co mają do powiedzenia na temat zdrowia niuni. Dodatkowy chromosom obciążył również tarczyce Julia ma niedoczynność i oczywiście słabe mięśnie.  Córka ma teraz już prawie 6 lat i dalej potrzebuje rehabilitacji i logopedy. 


Potrzebujemy prawie 10 tyś na roczną rehabilitację i zajecia z logopedą 

DZIEKUJE :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 482 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Pawlas - awatar

Karolina Pawlas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Adka - awatar
Adka
70
Edziakcg - awatar
Edziakcg
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Czarny :) - awatar
Czarny :)
20
Ewa Strong - awatar
Ewa Strong
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patryk - awatar
Patryk
100
Tomek - awatar
Tomek
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij