Zbiórka Zbiórka na turnus dla Julci - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na turnus dla Julci

Zbiórka Zbiórka na turnus dla Julci - zdjęcie główne

Zbiórka na turnus dla Julci

6 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Pawlas - awatar

Karolina Pawlas

Organizator zbiórki

Witam,jestem Karolina w wieku 17 lat zaszłam w ciąże. Do 35 tyg moja ciąża przebiegała bardzo dobrze. Wylądowałam w szpitalu na podtrzymaniu, córka śpieszyła się na świat ; (, po 3 dniach na oddziale zrobili mi USG. Lekarz niestety w serduszku córki zobaczył dziurkę :( , wada serduszka jest bardzo częsta u osób zespołem DOWNA. Lekarz zalecił mi badanie które daje 100% pewność czy dziecko ma dodatkowy chromosom, po dwóch tygodniach wyniki były do odebrania w szpitalu. Miałam 17 lat i nie dochodziło do mnie że ja młoda matka która jest przerażona tak młodym macierzyństwem mogę mieć jeszcze chore dziecko :( Pojechałam z mama do szpitala po wyniki, usłyszałyśmy to czego nie chciałyśmy ' Niestety przypuszczenia się potwierdziły córka urodzi się z zespołem downa ' Julia urodziła się 19 lipca 2015 od razu zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Przez 8 dni leżała na patologii noworodka lekarze chcieli zobaczyć jak sobie daje rade z chorym serduszkiem, od pierwszych dni dawała sobie rade świetnie. Wypuścili nas 27 lipca 2015 do domu byłam przerażona milionem wizyt u specjalistów,ale dałam rade każdego lekarza odwiedziłam z córka słuchałam co mają do powiedzenia na temat zdrowia niuni. Dodatkowy chromosom obciążył również tarczyce Julia ma niedoczynność i oczywiście słabe mięśnie. Ma już półtorej roku a dalej nie chodzi, uczęszczamy codziennie na zajęcia z fizjoterapeutą zaczyna powoli stawać przy meblach lecz do chodzenia to jeszcze długa droga :( 

Dlatego założyłam tą zbiórkę żeby uzbierać na turnus  rehabilitacyjny na dwa tygodnie dla córki na pewno jej to pomoże. Warto pomagać  ; ) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Pawlas - awatar

Karolina Pawlas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Luiza borek - awatar
Luiza borek
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij