Zbiórka leczenie i rehabilitacja Julka - miniaturka zdjęcia

leczenie i rehabilitacja Julka

Zbiórka leczenie i rehabilitacja Julka - zdjęcie główne

leczenie i rehabilitacja Julka

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ewa Stefaniak - awatar

Ewa Stefaniak

Organizator zbiórki

Julek przyszedł na świat przedwcześnie z bardzo niską masą urodzeniową 700gram.Pierwsze trzy miesiące życia spędził w szpitalu walcząc o życie.Dodatkowo ciężkie współistniejące choroby pozostawiły trwały uszczerbek na jego zdrowiu w postaci implantacji zastawki komorowo-otrzewnowej w związku z wodogłowiem.Lekarze prowadzący stwierdzili również spastyczne porażenie mózgowe, niedosłuch w stopniu głębokim oraz wadę wzroku.

Syn wymaga stałej i szeroko ukierunkowanej terapii. Od dziewięciu lat trzy razy w tygodniu jeździmy z Julkiem na rehabilitacje ruchową.Uczęszczamy na zajęcia logopedyczne , z których mamy rehabilitację słuchową i logopedyczną. Dwa razy w tygodniu dowożę Julka na integrację sensoryczną. Jak do tej pory życie syna to ciągła walka, szukanie nowych możliwości.Ale jest też nasza ogromna radość i łzy wzruszenia z każdego maleńkiego kroczku na przód. Nie wolno nam się poddawa , gdyż w naszych rękach spoczywa przyszłość Julka.Jednak z miesiąca na miesiąc jest nam coraz trudniej finansowo, ponieważ koszty rehabilitacji,leczenia i dojazdów są duże . Ja jako 24-godzinny opiekun syna nie mogę podjąć pracy zarobkowej ,a zarobki taty Julka nie są wstanie pokryć wszystkich kosztów.

W związku z tym zwracamy się z prośbą ,jeśli ktoś z Państwa miałby życzenie przekazać choćby tę symboliczną złotówkę ,może to uczynić wpłacając darowizny na konto. 

   Za okazaną pomoc z góry serdecznie dziękujemy .Wdzięczni rodzice Julka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ewa Stefaniak - awatar

Ewa Stefaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij