Zbiórka leczenie i rehabilitacja Julka - miniaturka zdjęcia

leczenie i rehabilitacja Julka

Zbiórka leczenie i rehabilitacja Julka - zdjęcie główne

leczenie i rehabilitacja Julka

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ewa Stefaniak - awatar

Ewa Stefaniak

Organizator zbiórki

Julek przyszedł na świat przedwcześnie z bardzo niską masą urodzeniową 700gram.Pierwsze trzy miesiące życia spędził w szpitalu walcząc o życie.Dodatkowo ciężkie współistniejące choroby pozostawiły trwały uszczerbek na jego zdrowiu w postaci implantacji zastawki komorowo-otrzewnowej w związku z wodogłowiem.Lekarze prowadzący stwierdzili również spastyczne porażenie mózgowe, niedosłuch w stopniu głębokim oraz wadę wzroku.

Syn wymaga stałej i szeroko ukierunkowanej terapii. Od dziewięciu lat trzy razy w tygodniu jeździmy z Julkiem na rehabilitacje ruchową.Uczęszczamy na zajęcia logopedyczne , z których mamy rehabilitację słuchową i logopedyczną. Dwa razy w tygodniu dowożę Julka na integrację sensoryczną. Jak do tej pory życie syna to ciągła walka, szukanie nowych możliwości.Ale jest też nasza ogromna radość i łzy wzruszenia z każdego maleńkiego kroczku na przód. Nie wolno nam się poddawa , gdyż w naszych rękach spoczywa przyszłość Julka.Jednak z miesiąca na miesiąc jest nam coraz trudniej finansowo, ponieważ koszty rehabilitacji,leczenia i dojazdów są duże . Ja jako 24-godzinny opiekun syna nie mogę podjąć pracy zarobkowej ,a zarobki taty Julka nie są wstanie pokryć wszystkich kosztów.

W związku z tym zwracamy się z prośbą ,jeśli ktoś z Państwa miałby życzenie przekazać choćby tę symboliczną złotówkę ,może to uczynić wpłacając darowizny na konto. 

   Za okazaną pomoc z góry serdecznie dziękujemy .Wdzięczni rodzice Julka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ewa Stefaniak - awatar

Ewa Stefaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij