Zbiórka leczenie i rehabilitacja Julka - miniaturka zdjęcia

leczenie i rehabilitacja Julka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka leczenie i rehabilitacja Julka - zdjęcie główne

leczenie i rehabilitacja Julka

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Stefaniak - awatar

Ewa Stefaniak

Organizator zbiórki

Julek przyszedł na świat przedwcześnie z bardzo niską masą urodzeniową 700gram.Pierwsze trzy miesiące życia spędził w szpitalu walcząc o życie.Dodatkowo ciężkie współistniejące choroby pozostawiły trwały uszczerbek na jego zdrowiu w postaci implantacji zastawki komorowo-otrzewnowej w związku z wodogłowiem.Lekarze prowadzący stwierdzili również spastyczne porażenie mózgowe, niedosłuch w stopniu głębokim oraz wadę wzroku.

Syn wymaga stałej i szeroko ukierunkowanej terapii. Od dziewięciu lat trzy razy w tygodniu jeździmy z Julkiem na rehabilitacje ruchową.Uczęszczamy na zajęcia logopedyczne , z których mamy rehabilitację słuchową i logopedyczną. Dwa razy w tygodniu dowożę Julka na integrację sensoryczną. Jak do tej pory życie syna to ciągła walka, szukanie nowych możliwości.Ale jest też nasza ogromna radość i łzy wzruszenia z każdego maleńkiego kroczku na przód. Nie wolno nam się poddawa , gdyż w naszych rękach spoczywa przyszłość Julka.Jednak z miesiąca na miesiąc jest nam coraz trudniej finansowo, ponieważ koszty rehabilitacji,leczenia i dojazdów są duże . Ja jako 24-godzinny opiekun syna nie mogę podjąć pracy zarobkowej ,a zarobki taty Julka nie są wstanie pokryć wszystkich kosztów.

W związku z tym zwracamy się z prośbą ,jeśli ktoś z Państwa miałby życzenie przekazać choćby tę symboliczną złotówkę ,może to uczynić wpłacając darowizny na konto. 

   Za okazaną pomoc z góry serdecznie dziękujemy .Wdzięczni rodzice Julka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Stefaniak - awatar

Ewa Stefaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij