Zbiórka Podanie komórek i Rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

Podanie komórek i Rehabilitacja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Podanie komórek i Rehabilitacja - zdjęcie główne

Podanie komórek i Rehabilitacja

26 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystian Adamczyk - awatar

Krystian Adamczyk

Organizator zbiórki

Pierwsze chwile życia naszej Julci to 10 minut reanimacji , 10 minut podczas których mogliśmy ją stracić. Gdyby w tamtym pojedynku nasza córka przegrała , dziś nie było by jej z nami. Nie było by tego uśmiechu na twarzy , tej wpatrzonej w nas pary oczek. Nie słyszałabym każdego dnia ,, Mamusiu kocham  cię ,,  zamiast tego byłaby bolesna pustka . Julcia dostała drugą szanse i dziś jest największym szczęściem. Szczęściem o którym wciąż musimy walczyć.

W skutek zbyt późnego odebrania porodu jej serduszko stanęło .  Julka przyszła na świat w ciężkiej zamartwicy urodzeniowej czego wynikiem jest obustronne porażenie dziecięce . Julia obecnie ma 5 lat dalej nie chodzi , nie siedzi sama, potrzebuje opieki przez 24 godziny .

Od dawna szukaliśmy metody oprócz codziennej rehabilitacji , będzie mogła jej pomóc w funkcjonowaniu. Po dwóch latach poszukiwania zakwalifikowano naszą córeczkę na terapie polegającą na podaniu komórek macierzystych. Choć robimy wszystko co możemy ,nie stać nas, na pokrycie kosztów leczenia , rehabilitacje i sprzęt ortopedyczny zapobiegający deformacją i przykurczom.

Uśmiech Julci to nasz największy skarb , a jej płacz największe cierpienie , dlatego chcemy zrobić wszystko żeby tego cierpienia było jak najmniej . Chcemy uwolnić naszą małą córeczkę od kalectwa. Wierzymy że z waszą pomocą uda się jej pomóc. Wierzymy że wasze dobre serca sprawią że Julka  stanie na swoich nóżkach . Prosimy o wsparcie bo razem możemy więcej.


Przekaż 1% podatku   w formularzu pit wpisz numer 

KRS 0000037904 

W rubryce informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1% podaj:

23742 Adamczyk  Julia Jędrzejów 

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE  DALEJ DO PRZODU  CHODŹ JEST POD GÓRKĘ . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
26 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystian Adamczyk - awatar

Krystian Adamczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Danuta - awatar
Danuta
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij