Zbiórka Podanie komórek i Rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

Podanie komórek i Rehabilitacja

Zbiórka Podanie komórek i Rehabilitacja - zdjęcie główne

Podanie komórek i Rehabilitacja

26 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Krystian Adamczyk - awatar

Krystian Adamczyk

Organizator zbiórki

Pierwsze chwile życia naszej Julci to 10 minut reanimacji , 10 minut podczas których mogliśmy ją stracić. Gdyby w tamtym pojedynku nasza córka przegrała , dziś nie było by jej z nami. Nie było by tego uśmiechu na twarzy , tej wpatrzonej w nas pary oczek. Nie słyszałabym każdego dnia ,, Mamusiu kocham  cię ,,  zamiast tego byłaby bolesna pustka . Julcia dostała drugą szanse i dziś jest największym szczęściem. Szczęściem o którym wciąż musimy walczyć.

W skutek zbyt późnego odebrania porodu jej serduszko stanęło .  Julka przyszła na świat w ciężkiej zamartwicy urodzeniowej czego wynikiem jest obustronne porażenie dziecięce . Julia obecnie ma 5 lat dalej nie chodzi , nie siedzi sama, potrzebuje opieki przez 24 godziny .

Od dawna szukaliśmy metody oprócz codziennej rehabilitacji , będzie mogła jej pomóc w funkcjonowaniu. Po dwóch latach poszukiwania zakwalifikowano naszą córeczkę na terapie polegającą na podaniu komórek macierzystych. Choć robimy wszystko co możemy ,nie stać nas, na pokrycie kosztów leczenia , rehabilitacje i sprzęt ortopedyczny zapobiegający deformacją i przykurczom.

Uśmiech Julci to nasz największy skarb , a jej płacz największe cierpienie , dlatego chcemy zrobić wszystko żeby tego cierpienia było jak najmniej . Chcemy uwolnić naszą małą córeczkę od kalectwa. Wierzymy że z waszą pomocą uda się jej pomóc. Wierzymy że wasze dobre serca sprawią że Julka  stanie na swoich nóżkach . Prosimy o wsparcie bo razem możemy więcej.


Przekaż 1% podatku   w formularzu pit wpisz numer 

KRS 0000037904 

W rubryce informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1% podaj:

23742 Adamczyk  Julia Jędrzejów 

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE  DALEJ DO PRZODU  CHODŹ JEST POD GÓRKĘ . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
26 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Krystian Adamczyk - awatar

Krystian Adamczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Danuta - awatar
Danuta
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij