Zbiórka Julcia chce wygrać z SMA - zdjęcie główne

Julcia chce wygrać z SMA

442 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Warchoł - awatar

Kacper Warchoł

Organizator zbiórki

Witam wszystkich! W imieniu mamy Julii , która o wszystkim wie,  piszę do Was  o pomoc moi Kochani. Jestem Kacper , który chce ze wszystkich sił pomagać ludziom w potrzebie.. i tak jak wcześniej zwracam się z prośbą aby każda osoba która może, i chce pomóc..wpłaciła symboliczne 5 zł dla Julki. To tak niewiele..a dla niej aż dużo...to piękny maluch !! któremu należy się życie jak każdemu innemu ! Ja,matka  i ona się nie poddajemy ! Mam nadzieje, że i Wy nie zawiedziecie !! 

Podaje Link do strony Julki walczącej z jej chorobą :

https://www.facebook.com/JulkaSMA/?fref=ts

Mam na imię Julka. Mam 3,5 miesiąca. Choruję na nieuleczalną chorobę - SMA (Rdzeniowy Zanik Mięśni). Jako, że jestem jeszcze malutka mam najgorszy tym choroby - typ 1.

Teraz opiszę wam jak to się wszystko zaczęło..
Mamusia mówiła, że już w brzuszku słabo czuła, jak kopałam i kręciłam fikołki. Lekarze jednak mówili, że wszystko jest w normie i nie trzeba się martwić. Mamusia jednak się niepokoiła i poprosiła o wywołanie porodu (była już w 40 tygodniu ciąży) i tak o to 14 lipca o 9:47 przyszłam na świat. Przez pierwsze tygodnie mojego życia nic nie wskazywało na to, że jestem chora. Machałam rączkami i nóżkami jak każdy bobas. Jednak ok 6 tygodnia życia mama zauważyła, że słabo ruszam nóżkami. Poszłyśmy do lekarza na badania. Na początku nie chcieli nic mamusi powiedzieć, ale w końcu wysłali nas do neurologa. Wstępna diagnoza - SMA. Trzeba zrobić badania genetyczne. Na wyniki badań musieliśmy czekać tydzień. To był najgorszy tydzień życia moich rodziców. Niestety wstępna diagnoza potwierdziła się - SMA. Ta wiadomość spadła na moich rodziców jak grom z jasnego nieba. Zadawali sobie tysiące pytań - Jak to mogło się stać? Dlaczego akurat ja - ich kochana córeczka musiałam zachorować? Co dalej muszą robić? Od czego zacząć?


Choroba, z którą się zmagam jest chorobą genetyczną, nieuleczalną (choć niedługo ma się to zmienić - o tym opowiem wam niedługo). Mój organizm (a precyzyjniej gen SMN1) nie wytwarza odpowiedniej ilości białka, które jest potrzebne do pracy moich mięśni. Nie ruszam już prawie wcale nóżkami, nie podnoszę główki leżąc na brzuszku. Jestem wiotka. SMA jest chorobą postępującą. U niektórych może postępować powoli, a u innych bardzo szybko.

https://www.facebook.com/JulkaSMA/?fref=ts

Rodzice w moim imieniu założyli tę stronę, abym mogła się z wami komunikować i przekazywać najważniejsze informacje! A jedną z najważniejszych wiadomości ostatnich tygodni jest to, że jest duża szansa na to, iż wynaleźli LEK na moją chorobę - NUSINERSEN!!! W USA i Europie - oprócz Polski dzieci będą mogły dostać ten lek w ramach wczesnego dostępu do leku (EAP). Producent leku - firma BIOGEN chce uruchomić ten program charytatywny, aby pomóc takim dzieciom jak ja. Lek być może za kilkanaście miesięcy będzie dostępny na rynku!

Zbieramy pieniążki na :

Cały sprzęt, który jest bardzo potrzebny (respirator nieinwazyjny, ssak, koflator, rehabilitacja) jest bardzo drogi , same rehabilitacje ze specjalistami,wizyty w szpitalach i  transport do nich..Drodzy przyjaciele!! Pomóżmy im i pokażmy , że RAZEM możemy wszystko ! Symboliczne 5 zł, a może wiele pomóc Julce i jej mamie.. z Mojej strony mogę powiedzieć, że ze wszystkich sił będziemy się starać pomóc Julce i jej mamie walczyć z chorobą ! Każda złotówka pójdzie na leczenie tego małego Maluszka ! Julka też chciałabym się uśmiechać do mamy, taty i do was jak najdłużej. Chciałaby biegać, skakać i jeździć na rowerze jak inne dzieci ! nie bądźmy obojętni, pokażmy serce ! 

Dziękuję za uwagę i liczę , że RAZEM pokażemy , że nie są oni sami z walką z chorobą !  Przesyłam tysiące buziaków:*!!!

ZA OKAZANE SERCE I WSPARCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZE SWOJEJ STRONY I CAŁEJ RODZINY !


PROSZĘ WAS O UDOSTĘPNIANIE TEJ ZBIÓRKI I WSPARCIE W MIARE MOŻLIWOŚCI !


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Wojciechowska - awatar

  Anna Wojciechowska

  04.11.2016
  04.11.2016

  Dużo zdrówka ❣️

  • Kacper Warchoł - awatar

   Kacper Warchoł - Organizator zbiórki

   05.11.2016
   05.11.2016

   Dziękujemy bardzo! Za okazane serce i chęć pomocy! To dla Nas bardzo wiele! Pozdrawiamy gorąco !

442 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Warchoł - awatar

Kacper Warchoł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Malwina - awatar
Malwina
20
Kornelia Pietrzakowska - awatar
Kornelia Pietrzakowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mateusz Lepieszka - awatar
Mateusz Lepieszka
5
Ewa k - awatar
Ewa k
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Wojciechowska - awatar
Anna Wojciechowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij