Zbiórka Postawmy Junk'a na nogi (koła) - miniaturka zdjęcia

Postawmy Junk'a na nogi (koła) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Postawmy Junk'a na nogi (koła) - zdjęcie główne

Postawmy Junk'a na nogi (koła)

7 695 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Warsińska - awatar

Krystyna Warsińska

Organizator zbiórki

Hej hej, jak pewnie część z Was wie nasz ukochany, wymarzony, wychuchany foodtruck Junk In, którego budowa była naszym marzeniem i celem od ponad roku po niespełna 2 miesiącach pracy wyzionął ducha. Konkretnie zdechł silnik i to niestety jedynie skutek pewnych awarii przez które samochodu uratować się nie da :(

Nasze dziecko tak bardzo wymuskane i dopracowane stoi uziemione i nie może pracować... jedyną możliwością na tą chwilę jest przestawienie paki Junk'a na inny - sprawdzony i równie wychuchany co nasza paka samochód. Niestety władowaliśmy oszczędności naszego życia, żeby przygotować Junk'a do pracy przed sezonem - a teraz w szczycie sezonu zostaliśmy postawieni pod ścianą, Junk stoi i nie zarabia - nie zarabia więc nie ma na nowe kółka i koło się zamyka :( mamy przed sobą cały sezon przyklepanych weekendowo imprez, które na pewno pozwolą nam się odbić. Jednak póki Junky jest nieruchomy, my mamy związane ręce i jesteśmy zmuszeni rezygnować z mega fajnych eventów.

Nie czujemy się z tym najlepiej, zdajemy sobie sprawę, że możemy się liczyć z niezrozumieniem a nawet hejtem (takie czasy). Wiemy, że może się to odbić na naszym wizerunku oraz atakiem na social media, jednak nie po like'i tak zasuwamy - robiliśmy to dla Was, a teraz zasuwać nie możemy... nie mamy wyjścia. 

W tym miejscu z ciężkim sercem i miękkimi nogami chcielibyśmy zwrócić się do Was z prośbą o pomoc... Niestety wyczerpaliśmy inne możliwości - wiemy, że wielu z Was bardzo nam kibicuje, wielu z Was karmiliśmy w Lesznie, wielu jeździło za nami po imprezach, wielu z Was pokochało nasze ziemniaczki, pikle, kiełbaski i wegany. 


Jeśli brakuje Wam na mieście naszej czarnej strzały,

Jeśli kibicowaliście nam i byliście świadkami tego ile serca i trudu włożyliśmy w uruchomienie tego naszego małego marzenia, żeby przejść całą biurokrację i zbudować trucka godnego ochów i achów Pań z sanepidu

Jeśli ziemniaczki śnią Wam się po nocach

Jeśli przekonaliśmy Was do ananasa

Jeśli chcielibyście zobaczyć nas na Zlocie, Hipodromie, Festiwalu Filmów Fabularnych, czy koncertach

Pomóżcie nam stanąć na kołach i znowu zarażać Was naszą pasją do fajnego, nieoczywistego i autorskiego jedzenia z pasją.

Jeśli bylibyście zainteresowani - chętnie dla osób pomagających przekażemy vouchery, które będą do wykorzystania w Junk'u kiedy tylko zaczniemy znowu grasować po mieście. Wystarczy, że odezwiecie się do nas przez fb www.facebook.com/junkinft i podacie swojego maila :)

Jeśli nie jesteście w stanie nas wspomóc finansowo będziemy ogromnie wdzięczni również za udostępnienie akcji. Niestety liczy się czas, sezon hula w najlepsze, a przed nosem uciekają nam kolejne fajne imprezy. Ogromnie wszystkim dziękujemy - choćby za dotarcie do końca tego niezbyt wesołego wywodu. Mamy ogromną wiarę w to, że dobro wraca, że wróci do nas, że wróci do Was :)

Ogromnie dziękujemy za to że jesteście z nami


Krysia i Sumik z Junk In


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.07.2019
  12.07.2019

  Niech się dzieje jak najlepiej!

 • Emi W - awatar

  Emi W

  10.07.2019
  10.07.2019

  Nie ma takiego psucia! Wstawaj na koła!

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  10.07.2019
  10.07.2019

  Szybko stawajcie na kółka bo jeszcze w tym roku mnie nie karmiliście ;*

 • I+A.H. - awatar

  I+A.H.

  09.07.2019
  09.07.2019

  Trzymamy kciuki. Powodzenia!

 • Kawa - awatar

  Kawa

  09.07.2019
  09.07.2019

  Powodzenia

7 695 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Warsińska - awatar

Krystyna Warsińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 97

Inga - awatar
Inga
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Leszek Włodarczak - awatar
Leszek Włodarczak
50
Lukasz Kujawa - awatar
Lukasz Kujawa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Panicz - awatar
Panicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij