Zbiórka "Pomoc w codziennych zmaganiach" - miniaturka zdjęcia

"Pomoc w codziennych zmaganiach" Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka "Pomoc w codziennych zmaganiach" - zdjęcie główne

"Pomoc w codziennych zmaganiach"

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Brzezicka - awatar

Justyna Brzezicka

Organizator zbiórki

Cała ja...

Nazywam się Justyna.  Mam 26 lat.  Jestem niepełnosprawną, pełną życia i wiary w niemożliwe, przyszłą terapeutką, bo obrona dyplomu fakt faktem dopiero przede mną. Moim marzeniem jest pracować być może 'o dziwo' z ludźmi właśnie  z niepełnosprawnościami zarażając ich energią, optymizmem i co najważniejsze darząc  zrozumieniem...   Cóż, uwielbiam łamać stereotypy, kocham dzieci, muzykę, słońce, spacery i fotografię oraz książki o tematyce biograficznej. Lubię rozmawiać i poznawać ciekawych ludzi...


Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce.  Kiedy przeglądając kartę zdrowia i stare wypisy szpitalne czytam: Niedowład połowiczny, spastyczny obustronny, zdaję sobie sprawę i doceniam ile pracy i wysiłku kosztowało mnie to co osiągnęłam. Był wózek inwalidzki, dwie kulę, teraz jedna... Jednak, by nie stracić tego co mam do tej pory i by mogło być jeszcze lepiej potrzebuję dalszej specjalistycznej rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna...

 Rodzice odkąd pamiętam walczyli o każdy mój krok: za mną  wiele pobytów w szpitalach, kilka operacji udanych i tych niestety nie udanych też, po drodze gronkowiec wiele bólu i zawiedzionych szans. Wszystko to umacniało utwierdzając w przekonaniu, że nic nie przychodzi samo, a ta niekończąca się walka przyniesie efekty... Leczono mnie w Otwocku, Olsztynie, a od 10 roku życia zostałam objęta opieką  w szpitalu rehabilitacyjnym w "Ameryce" koło Olsztynka. Specjalistyczna rehabilitacja  z roku na rok przynosiła zaskakujące dla mnie efekty. 

Jednak po  uzyskaniu pełnoletności zmniejszył się zakres możliwości rehabilitacji refundowanej. Pomyślałam sobie: "Jestem silna, teraz na pewno poradzę sobie sama, bo przecież są inni nie ukrywajmy bardziej potrzebujący ode mnie... 

Szybko jednak zorientowałam się, że  samodzielnie wykonywane ćwiczenia wiadomo są potrzebne, ale to kropla w morzu potrzeb dla moich mięśni. Spastyka, pojawiające się znów przykurcze, ruchy mimowolne i nieznośny ból każdej blizny nijak się mają do uśmiechu siły i woli walki z którą kojarzą mnie wszyscy... 


Od niepełna roku jestem również podopieczną fundacji Avalon, Ważnym aspektem są też ograniczone możliwości finansowe mojej rodziny z racji trójki niepełnosprawnego rodzeństwa. Bariera finansowa przy specjalistycznej rehabilitacji to bariera, której tym razem nie jestem w stanie przeskoczyć. W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc w leczeniu. Każda złotówka to dla mnie szansa, by  normalnie funkcjonować, pomagając innym spełniając też własne marzenia... Z góry z całego serca bardzo dziękuję za każdą kwotę i chęć pomocy! :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Brzezicka - awatar

Justyna Brzezicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij