Zbiórka "Pomoc w codziennych zmaganiach" - miniaturka zdjęcia

"Pomoc w codziennych zmaganiach" Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka "Pomoc w codziennych zmaganiach" - zdjęcie główne

"Pomoc w codziennych zmaganiach"

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Justyna Brzezicka - awatar

Justyna Brzezicka

Organizator zbiórki

Cała ja...

Nazywam się Justyna.  Mam 26 lat.  Jestem niepełnosprawną, pełną życia i wiary w niemożliwe, przyszłą terapeutką, bo obrona dyplomu fakt faktem dopiero przede mną. Moim marzeniem jest pracować być może 'o dziwo' z ludźmi właśnie  z niepełnosprawnościami zarażając ich energią, optymizmem i co najważniejsze darząc  zrozumieniem...   Cóż, uwielbiam łamać stereotypy, kocham dzieci, muzykę, słońce, spacery i fotografię oraz książki o tematyce biograficznej. Lubię rozmawiać i poznawać ciekawych ludzi...


Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce.  Kiedy przeglądając kartę zdrowia i stare wypisy szpitalne czytam: Niedowład połowiczny, spastyczny obustronny, zdaję sobie sprawę i doceniam ile pracy i wysiłku kosztowało mnie to co osiągnęłam. Był wózek inwalidzki, dwie kulę, teraz jedna... Jednak, by nie stracić tego co mam do tej pory i by mogło być jeszcze lepiej potrzebuję dalszej specjalistycznej rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna...

 Rodzice odkąd pamiętam walczyli o każdy mój krok: za mną  wiele pobytów w szpitalach, kilka operacji udanych i tych niestety nie udanych też, po drodze gronkowiec wiele bólu i zawiedzionych szans. Wszystko to umacniało utwierdzając w przekonaniu, że nic nie przychodzi samo, a ta niekończąca się walka przyniesie efekty... Leczono mnie w Otwocku, Olsztynie, a od 10 roku życia zostałam objęta opieką  w szpitalu rehabilitacyjnym w "Ameryce" koło Olsztynka. Specjalistyczna rehabilitacja  z roku na rok przynosiła zaskakujące dla mnie efekty. 

Jednak po  uzyskaniu pełnoletności zmniejszył się zakres możliwości rehabilitacji refundowanej. Pomyślałam sobie: "Jestem silna, teraz na pewno poradzę sobie sama, bo przecież są inni nie ukrywajmy bardziej potrzebujący ode mnie... 

Szybko jednak zorientowałam się, że  samodzielnie wykonywane ćwiczenia wiadomo są potrzebne, ale to kropla w morzu potrzeb dla moich mięśni. Spastyka, pojawiające się znów przykurcze, ruchy mimowolne i nieznośny ból każdej blizny nijak się mają do uśmiechu siły i woli walki z którą kojarzą mnie wszyscy... 


Od niepełna roku jestem również podopieczną fundacji Avalon, Ważnym aspektem są też ograniczone możliwości finansowe mojej rodziny z racji trójki niepełnosprawnego rodzeństwa. Bariera finansowa przy specjalistycznej rehabilitacji to bariera, której tym razem nie jestem w stanie przeskoczyć. W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc w leczeniu. Każda złotówka to dla mnie szansa, by  normalnie funkcjonować, pomagając innym spełniając też własne marzenia... Z góry z całego serca bardzo dziękuję za każdą kwotę i chęć pomocy! :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Justyna Brzezicka - awatar

Justyna Brzezicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij