Zbiórka Na pomoc w leczeniu Piątunia! - miniaturka zdjęcia

Na pomoc w leczeniu Piątunia!

Edyta Lampkowska - awatar

Edyta Lampkowska

Organizator zbiórki

  Piątek (tak został nazwany kocurek), który przyszedł (albo co bardziej prawdopodobne został podrzucony) pod biuro jednej z karmicielek kotów w Rybniku. 

  Piątek bardzo cierpiał, nie potrafił jeść. Jego pyszczek był jedną wielką zgnilizną i opuchlizną. Stan zapalny był tak wielki, że Piątunio miał problemy z błędnikiem i jego pyszczek był bardzo zniekształcony z powodu opuchlizny. Ropa pojawiła się również w uszkach i nosku. 

 Piątunio jest już po zabiegu, usunięcia ząbków. Jest pod opieką Stowarzyszenia "KOTewka Rybnicka Kocia Przystań" i przebywa w domu tymczasowym, gdzie nadal walczymy o jego zdrowie!  

 Niestety okazało się, że prawdopodobnie przez długotrwałą infekcję i stan zapalny uszka, doszło do uszkodzenia słuchu. Piątunio ma też anemie, problemy z sierścią i z oczkiem, często patrzy tylko jednym. Aktualnie dostaje kolejny antybiotyk i jest poddawany innym zabiegom. 

Kochani mamy złe wiadomości :( Piątunio był ostatnio na kontroli i okazuje się, że ropa nadal zbiera się w uszku :( Doktor Michał Godziek poinformował nas, że Piątunio musi mieć zrobiony zabieg drenażu uszka. Kolejne koszty i kolejne cierpienie :(  Już wiemy że na pewno Piątek nie słyszy, ma przedziurawioną błonę bębenkową. 

Mam także bardzo złe wieści :(

Niestety ranka na uszku źle się goi i doktor postanowił zrobić ponownie ogólne badania krwi i dodatkowo na wirusa FeLV. Test wyszedł pozytywny :( Piątunio ma białaczkę :(
Jestem załamana i mam nadzieję, że rana się zagoi i Piątunio dojdzie do siebie przynajmniej na tyle żeby można było go zabrać z powrotem do DT.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc, choć najmniejszą, w ratowaniu życia tego wspaniałego kociaczka! Faktury za dotychczasowe leczenie sięgają kwoty ok. 550 zł, ale to nie koniec. Tak wspaniały i wdzięczy za uratowane życie kociaczek, zasługuje na życie bez bólu i cierpienia! 


Dziękujemy z całego serca!


Aktualności

  • Edyta Lampkowska - awatar

    Edyta Lampkowska

    07.08.17
    07.08.17

    Mam bardzo złe wieści :( Niestety ranka na uszku źle się goi i doktor postanowił zrobić ponownie ogólne badania krwi i dodatkowo na wirusa FeLV. Niestety test wyszedł pozytywny :( Piątunio ma białaczkę :(

Edyta Lampkowska - awatar

Edyta Lampkowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Paulina Hoppel - awatar
10
Paulina Hoppel
Kasia - awatar
25
Kasia
Emilia - awatar
10
Emilia
Edyta Lampkowska - awatar
10
Edyta Lampkowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij