Zbiórka Pies Kajtuś z guzem mózgu - zdjęcie główne

Pies Kajtuś z guzem mózgu

71 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Joanna Morawska - awatar

Joanna Morawska

Organizator zbiórki

Kajtuś to cudowny, prawie 10 letni psiak, który mieszka razem ze swoją Panią Sylwią i 20 kotami. Pewnego dnia Pani Kajtusia postanowiła stworzyć w swoim gniazdku Dom Tymczasowy dla biednych, bezdomnych kotów (https://www.facebook.com/tymczasowydomusylwi/). Większość z podopiecznych to koty wyrwane ze szpon śmierci, chore, zaniedbane, wymagające ciągłej opieki i leczenia, czasem bardzo kosztownego. Samo utrzymanie takiej gromadki, biorąc pod uwagę tylko wyżywienie, to ogromne koszty. Cześć kotków znalazła już domy stałe. Niestety są też takie, których nikt nie chce, ponieważ cierpią na różnego rodzaju schorzenia, jak na przykład chore nerki, a to wymaga specjalnej diety i leczenia. Kajtuś nigdy nie protestował widząc, że Pani niesie kolejną, uratowaną bidę. Oddawał im swoją miskę a nawet legowisko.

Niestety pewnego dnia Kajtuś poczuł się gorzej, dostał padaczki i stracił przytomność. Pani mimo braku pieniążków chodziła od lekarza do lekarza szukając odpowiedzi na pytanie co dolega jej przyjacielowi. Psiak miał zrobiony rezonans magnetyczny i wtedy też wyszła na jaw tragiczna prawda. Kajtuś ma złośliwego guza mózgu, guza, który jest nieoperacyjny a to oznacza wyrok ☹. Psiak będzie żył tylko kilka miesięcy. Guz jest tak duży, że uciska na nerwy powodując zaburzenia ruchowe i problemy ze wzrokiem. Kajtuś musi być pod stałą opieką lekarzy specjalistów, dostawać odpowiednie leki, na przykład te hamujące padaczkę. Ponadto stale wykonywane są kompleksowe badania, USG, RTG. To wszystko kosztuje, kosztuje bardzo dużo a Pani Kajtusia jest tylko jedna i musi się liczyć z każdym chorym kotkiem, którym się opiekuje. Pomóż przeżyć Kajtusiowi ten ostatni czas bez bólu i stresu, że zabraknie pieniędzy na jego leczenie i poprawę komfortu życia.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
71 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Joanna Morawska - awatar

Joanna Morawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
joanna Golecka - awatar
joanna Golecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij