Zbiórka Pies Kajtuś z guzem mózgu - zdjęcie główne

Pies Kajtuś z guzem mózgu

71 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Morawska - awatar

Joanna Morawska

Organizator zbiórki

Kajtuś to cudowny, prawie 10 letni psiak, który mieszka razem ze swoją Panią Sylwią i 20 kotami. Pewnego dnia Pani Kajtusia postanowiła stworzyć w swoim gniazdku Dom Tymczasowy dla biednych, bezdomnych kotów (https://www.facebook.com/tymczasowydomusylwi/). Większość z podopiecznych to koty wyrwane ze szpon śmierci, chore, zaniedbane, wymagające ciągłej opieki i leczenia, czasem bardzo kosztownego. Samo utrzymanie takiej gromadki, biorąc pod uwagę tylko wyżywienie, to ogromne koszty. Cześć kotków znalazła już domy stałe. Niestety są też takie, których nikt nie chce, ponieważ cierpią na różnego rodzaju schorzenia, jak na przykład chore nerki, a to wymaga specjalnej diety i leczenia. Kajtuś nigdy nie protestował widząc, że Pani niesie kolejną, uratowaną bidę. Oddawał im swoją miskę a nawet legowisko.

Niestety pewnego dnia Kajtuś poczuł się gorzej, dostał padaczki i stracił przytomność. Pani mimo braku pieniążków chodziła od lekarza do lekarza szukając odpowiedzi na pytanie co dolega jej przyjacielowi. Psiak miał zrobiony rezonans magnetyczny i wtedy też wyszła na jaw tragiczna prawda. Kajtuś ma złośliwego guza mózgu, guza, który jest nieoperacyjny a to oznacza wyrok ☹. Psiak będzie żył tylko kilka miesięcy. Guz jest tak duży, że uciska na nerwy powodując zaburzenia ruchowe i problemy ze wzrokiem. Kajtuś musi być pod stałą opieką lekarzy specjalistów, dostawać odpowiednie leki, na przykład te hamujące padaczkę. Ponadto stale wykonywane są kompleksowe badania, USG, RTG. To wszystko kosztuje, kosztuje bardzo dużo a Pani Kajtusia jest tylko jedna i musi się liczyć z każdym chorym kotkiem, którym się opiekuje. Pomóż przeżyć Kajtusiowi ten ostatni czas bez bólu i stresu, że zabraknie pieniędzy na jego leczenie i poprawę komfortu życia.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
71 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Morawska - awatar

Joanna Morawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
joanna Golecka - awatar
joanna Golecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij