Zbiórka KAMA - leżała na ulicy! - zdjęcie główne

KAMA - leżała na ulicy!

535 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

I co? I Skrzydlaty Pies ma nową podopieczną!My naprawdę nie możemy nigdzie wyjeżdżać.
W nocy z 26 na 27. 07.2019 wystrojony od stóp do głów Skrzydlaty Pies do spółki z Adopcje Malamutów pojechali pod Zamość na weselisko Kamy i Tadka. W środku nocy na ulicy leżała ta oto ślicznotka. Wycieńczona, słabiutka, ledwie się ruszająca, z ogromną gulą z boku brzucha sunieczka. Wszyscy byli pewni, że jest ofiarą wypadku. Szybka akcja (do której dołączyła Chata Leona) i udało się o pierwszej w nocy ściągnąć lekarza weterynarii. Okazało się, że sunia jest cała, a ta gula z boku tułowia, to ogromny guz! Nie było czasu na nie kończące się rozmyślanie co robić dalej, bo przecież za kilkanaście godzin ślub, a Panna Młoda klęczy z psem na drodze... Sunieczka pojechała do lecznicy, gdzie mogła już bezpieczne poczekać na nas. Na miejscu dostała kroplówkę, leki wzmacniające i już spokojnie mogła odpoczywać, dochodzić do siebie i cierpliwie czekać na nasz powrót.

Najważniejsze jest to, że po pierwsze: ślub się odbył! (Jeszcze raz gratulujemy Kamie i Tadkowi) i pod drugie: po całonocnych kroplówkach sunia szybko do siebie doszła i już z dziewczynami jest w drodze do Krakowa do lecznicy dr Hau (dziękujemy, że w drodze wyjątku dzisiaj nam ją przyjmiecie do szpitala). W Dr Hau zrobimy pełną diagnostykę, sprawdzimy tego potwora, który wyrósł na boku suni i zobaczymy, co wydarzy się dalej. Mamy nadzieję, że sunieczka jeszcze będzie zdrowa i szczęśliwa!

Kamcia od 28. 07.2019 jest już w szpitalu przy lecznicy Dr Hau w Krakowie, teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki badań i na informację, co da się zrobić z tym wstrętnym guzem.Nie mamy pojęcia w jaki sposób, w środku nocy, wycieńczona sunia znalazła się na tej ulicy, skąd pochodzi i jaka jest jej historia. W okolicy nikt tej suni nie kojarzył. Bardzo staramy się nie wierzyć w przeznaczenie, ale kiedy dzieją się takie sytuacje, to .... Sami wiecie. 

No i nie było wyjścia, sunia dostała na imię Kama i jest pierwszym (nie)ślubnym dzieckiem Kamy i Tadka. 

W poniedziałek 05.08.2019 Kasia odebrała Kamcię ze szpitala i już się zainstalowały w PsiaBrać.
 Dla niedowiarków zdjęcie "maleńkich" kamyczków w pęcherzu moczowym, które odkryliśmy u Kamy podczas robienia usg i rtg.

Z jak potwornym bólem i dyskomfortem ta maleńka istotka musiała żyć przez lata.  Dość, że żyła z tym potężnym guzem, to jeszcze te kamienie a na dokładkę poważne zmiany zwyrodnieniowe w stawach....:( 

Nie możemy pojąć tego, jak ktoś mógł doprowadzić ją do takiego stanu. nie widzieć przy tym jej cierpienia.... Kama już do końca życia będzie potrzebować suplementacji, dobrej jakości karmy i przede wszystkim kochającego człowieka, który da jej dużo miłości i ciepła. Mamy nadzieję, że jeszcze ktoś ją pokocha zechce ją przygarnąć pod swój dach.

Kama w lecznicy tak dzielnie czekała na ściągnięcie szwów. Ranki już ładnie zagojone, we wtorek 12. sierpnia wszystkie szwy ściągnęliśmy, jednak jeszcze kontynuujemy podawanie leków p. bólowych. Dotychczasowy koszt zabiegów i pobytu w szpitalu, to 2tyś zł. przed nami kontynuacja leczenia, kontrolne wizyty. Odpowiednią karmę już kupiliśmy. Jeśli możecie wesprzeć nas nawet najmniejszymi darowiznami, będziemy ogromnie wdzięczni! Kontakt w sprawie adopcji, pomocy, chęci uzyskania więcej info: Fundacja Skrzydlaty Pies
 Kasia 606 962 357

Dziękujemy!
535 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Ewelina - awatar
Ewelina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
SMUGA - awatar
SMUGA
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata - awatar
Agata
20
Monika Sankowska - awatar
Monika Sankowska
40
Urszula Kosińska - awatar
Urszula Kosińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij