Zbiórka KAMA - leżała na ulicy! - miniaturka zdjęcia

KAMA - leżała na ulicy!

Zbiórka KAMA - leżała na ulicy! - zdjęcie główne

KAMA - leżała na ulicy!

525 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

I co? I Skrzydlaty Pies ma nową podopieczną!My naprawdę nie możemy nigdzie wyjeżdżać.
W nocy z 26 na 27. 07.2019 wystrojony od stóp do głów Skrzydlaty Pies do spółki z Adopcje Malamutów pojechali pod Zamość na weselisko Kamy i Tadka. W środku nocy na ulicy leżała ta oto ślicznotka. Wycieńczona, słabiutka, ledwie się ruszająca, z ogromną gulą z boku brzucha sunieczka. Wszyscy byli pewni, że jest ofiarą wypadku. Szybka akcja (do której dołączyła Chata Leona) i udało się o pierwszej w nocy ściągnąć lekarza weterynarii. Okazało się, że sunia jest cała, a ta gula z boku tułowia, to ogromny guz! Nie było czasu na nie kończące się rozmyślanie co robić dalej, bo przecież za kilkanaście godzin ślub, a Panna Młoda klęczy z psem na drodze... Sunieczka pojechała do lecznicy, gdzie mogła już bezpieczne poczekać na nas. Na miejscu dostała kroplówkę, leki wzmacniające i już spokojnie mogła odpoczywać, dochodzić do siebie i cierpliwie czekać na nasz powrót.

Najważniejsze jest to, że po pierwsze: ślub się odbył! (Jeszcze raz gratulujemy Kamie i Tadkowi) i pod drugie: po całonocnych kroplówkach sunia szybko do siebie doszła i już z dziewczynami jest w drodze do Krakowa do lecznicy dr Hau (dziękujemy, że w drodze wyjątku dzisiaj nam ją przyjmiecie do szpitala). W Dr Hau zrobimy pełną diagnostykę, sprawdzimy tego potwora, który wyrósł na boku suni i zobaczymy, co wydarzy się dalej. Mamy nadzieję, że sunieczka jeszcze będzie zdrowa i szczęśliwa!

Kamcia od 28. 07.2019 jest już w szpitalu przy lecznicy Dr Hau w Krakowie, teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki badań i na informację, co da się zrobić z tym wstrętnym guzem.Nie mamy pojęcia w jaki sposób, w środku nocy, wycieńczona sunia znalazła się na tej ulicy, skąd pochodzi i jaka jest jej historia. W okolicy nikt tej suni nie kojarzył. Bardzo staramy się nie wierzyć w przeznaczenie, ale kiedy dzieją się takie sytuacje, to .... Sami wiecie. 

No i nie było wyjścia, sunia dostała na imię Kama i jest pierwszym (nie)ślubnym dzieckiem Kamy i Tadka. 

W poniedziałek 05.08.2019 Kasia odebrała Kamcię ze szpitala i już się zainstalowały w PsiaBrać.
 Dla niedowiarków zdjęcie "maleńkich" kamyczków w pęcherzu moczowym, które odkryliśmy u Kamy podczas robienia usg i rtg.

Z jak potwornym bólem i dyskomfortem ta maleńka istotka musiała żyć przez lata.  Dość, że żyła z tym potężnym guzem, to jeszcze te kamienie a na dokładkę poważne zmiany zwyrodnieniowe w stawach....:( 

Nie możemy pojąć tego, jak ktoś mógł doprowadzić ją do takiego stanu. nie widzieć przy tym jej cierpienia.... Kama już do końca życia będzie potrzebować suplementacji, dobrej jakości karmy i przede wszystkim kochającego człowieka, który da jej dużo miłości i ciepła. Mamy nadzieję, że jeszcze ktoś ją pokocha zechce ją przygarnąć pod swój dach.

Kama w lecznicy tak dzielnie czekała na ściągnięcie szwów. Ranki już ładnie zagojone, we wtorek 12. sierpnia wszystkie szwy ściągnęliśmy, jednak jeszcze kontynuujemy podawanie leków p. bólowych. Dotychczasowy koszt zabiegów i pobytu w szpitalu, to 2tyś zł. przed nami kontynuacja leczenia, kontrolne wizyty. Odpowiednią karmę już kupiliśmy. Jeśli możecie wesprzeć nas nawet najmniejszymi darowiznami, będziemy ogromnie wdzięczni! Kontakt w sprawie adopcji, pomocy, chęci uzyskania więcej info: Fundacja Skrzydlaty Pies
 Kasia 606 962 357

Dziękujemy!
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
525 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
SMUGA - awatar
SMUGA
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata - awatar
Agata
20
Monika Sankowska - awatar
Monika Sankowska
40
Urszula Kosińska - awatar
Urszula Kosińska
20
Karola Buba - awatar
Karola Buba
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij