Zbiórka Dajemy Siłę Kamilowi Kenar! - miniaturka zdjęcia

Dajemy Siłę Kamilowi Kenar!

Zbiórka Dajemy Siłę Kamilowi Kenar! - zdjęcie główne

Dajemy Siłę Kamilowi Kenar!

860 zł z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Dawid Bach - awatar

Dawid Bach

Organizator zbiórki

Kamil poszedł razem z kolegami do klubu oglądać mecz ukochanego klubu piłkarskiego, po meczu wyszedł razem z kolegami na papierosa i siadając na barierce niestety przechylił się za bardzo do tyłu i stracił równowagę. Upadek był tragiczny. Spadając z wysokości około 5 m, upadł na głowę na betonową powierzchnię parkingu co spowodowało rozległe obrażenia wewnętrzne. Po upadku uszkodzeniu uległ kręgosłup, a przez przerwany rdzeń kręgowy doszło do porażenia czterokończynowego, żebra wbijając się w płuca doprowadziły do konieczności podłączenia do wentylacji mechanicznej.

Zbiórka pieniędzy w serwisie będzie przekazana na rehabilitację w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie. Specjaliści opracowali Indywidualny Plan Rehabilitacji dla Kamila na najbliższe 5 miesięcy. Jego koszt to 112 100zł. Kamil ma pełną świadomość swojego stanu i jest komunikatywny.  

-  Wierzymy wciąż, że Kamil powróci do życia jakie pamięta sprzed wypadku.  Jest to dla niego bardzo ważne, gdyż pomimo niedowładu  czterokończynowego ma pełną świadomość tego w jakim jest stanie. Daj siłę Kamilowi Kenar!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dawid Bach - awatar

  Dawid Bach

  27.03.18
  27.03.18

  No to co...działamy! Kamil to świetny chłopak, który doświadczył niezwykłego przeżycia, a ono niewątpliwie zmieni jego życie raz na zawsze! Mam świadomość, że jestem jednym z wielu, który prosi o pomoc, ale Kamil jest jedyny w swoim rodzaju, to właśnie Ty masz szansę dać my cześć siebie Dając mu Siłę!

Komentarze


 • Monika Subik - awatar

  Monika Subik

  18.04.18
  18.04.18

  Jestem pełna wiary w Ciebie. Dasz radę, trzymam kciuki. Pozdrawiam Ciebie i Twoich bliskich. Czekam też dobrych wieści o postępach.

860 zł z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Dawid Bach - awatar

Dawid Bach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Subik - awatar
Monika Subik
50
Anonim - awatar
Anonim
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
M.W. - awatar
M.W.
100
Klaudyna - awatar
Klaudyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Dziedzic - awatar
Agnieszka Dziedzic
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij