Zbiórka Dajemy Siłę Kamilowi Kenar! - miniaturka zdjęcia

Dajemy Siłę Kamilowi Kenar! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dajemy Siłę Kamilowi Kenar! - zdjęcie główne

Dajemy Siłę Kamilowi Kenar!

860 zł  z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Bach - awatar

Dawid Bach

Organizator zbiórki

Kamil poszedł razem z kolegami do klubu oglądać mecz ukochanego klubu piłkarskiego, po meczu wyszedł razem z kolegami na papierosa i siadając na barierce niestety przechylił się za bardzo do tyłu i stracił równowagę. Upadek był tragiczny. Spadając z wysokości około 5 m, upadł na głowę na betonową powierzchnię parkingu co spowodowało rozległe obrażenia wewnętrzne. Po upadku uszkodzeniu uległ kręgosłup, a przez przerwany rdzeń kręgowy doszło do porażenia czterokończynowego, żebra wbijając się w płuca doprowadziły do konieczności podłączenia do wentylacji mechanicznej.

Zbiórka pieniędzy w serwisie będzie przekazana na rehabilitację w specjalistycznym ośrodku rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie. Specjaliści opracowali Indywidualny Plan Rehabilitacji dla Kamila na najbliższe 5 miesięcy. Jego koszt to 112 100zł. Kamil ma pełną świadomość swojego stanu i jest komunikatywny.  

-  Wierzymy wciąż, że Kamil powróci do życia jakie pamięta sprzed wypadku.  Jest to dla niego bardzo ważne, gdyż pomimo niedowładu  czterokończynowego ma pełną świadomość tego w jakim jest stanie. Daj siłę Kamilowi Kenar!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dawid Bach - awatar

  Dawid Bach

  27.03.2018
  27.03.2018

  No to co...działamy!
  Kamil to świetny chłopak, który doświadczył niezwykłego przeżycia, a ono niewątpliwie zmieni jego życie raz na zawsze!
  Mam świadomość, że jestem jednym z wielu, który prosi o pomoc, ale Kamil jest jedyny w swoim rodzaju, to właśnie Ty masz szansę dać my cześć siebie Dając mu Siłę!

Komentarze


 • Monika Subik - awatar

  Monika Subik

  18.04.2018
  18.04.2018

  Jestem pełna wiary w Ciebie. Dasz radę, trzymam kciuki. Pozdrawiam Ciebie i Twoich bliskich. Czekam też dobrych wieści o postępach.

860 zł  z 112 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Bach - awatar

Dawid Bach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Subik - awatar
Monika Subik
50
Anonim - awatar
Anonim
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
M.W. - awatar
M.W.
100
Klaudyna - awatar
Klaudyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Dziedzic - awatar
Agnieszka Dziedzic
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij