Zbiórka Kangurka-zdeformowana kotka - zdjęcie główne

Kangurka-zdeformowana kotka

3 615 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Aktualizacja: 02.08.2021r.

Kochani dziękujemy za zapełnienie zbiórki naszej Kangurki, niestety z uwagi na przytłaczające koszty rehabilitacji i leczenia koteńki, musimy zwiększyć zbiórkę. Kangurka miała już 12 sesji rehabilitacyjnych, a zalecenie jest minimum 20 takich sesji, najważniejsze, że opiekunka tymczasowa widzi znaczną poprawę u Kangurki, a to jest dla nas cel najważniejszy - poprawić komfort jej życia. 

 Poniżej przedstawiamy opis leczenia  rehabilitacji  Kangurki (wraz ze zdjęciami)

Kangurka (opis i zdjęcia z czerwca)

Koci dramat 

Pomóżcie, błagamy 

Nie mamy pieniędzy, na koncie widać dno - ale przecież nie możemy jej tak zostawić 

Błagamy o pomoc dla małej Kangurki   

Ile złego może spaść na jedno maleńkie kocie stworzenie? Jak wiele cierpienia i strachu może znieść 4 miesięczny kociak? Kangurka pewnie powiedziałaby nam to wszystko - ale mówić umie tylko oczami - a one są pełne bólu 

Siedziała w krzakach i płakała. Obraz nędzy i rozpaczy, kociak tak zabiedzony, że serce pęka na sam widok Przednie łapki z uszkodzeniem, które nie pozwala normalnie chodzić... Koci katar... Świerzb chyba wszędzie... Grzyb prawdopodobnie też... Odwodniona... Głodna... Bezdomna 

Dzięki Dobremu człowiekowi pojechała do całodobowej kliniki i tam dostała pomoc. Będziemy ją leczyć bo przecież nie można przejść obojętnie wobec takiego biedactwa Błagamy Was o finansową pomoc dla Kangurki Bez niej nie będziemy w stanie dać jej tego, co jej obiecaliśmy - zdrowia i szczęśliwego życia w przyszłości... Jej oczy są pełne bólu - ale jest w nich też nadzieja. Rozniećmy ją w niej na dobre i wspólnie przywróćmy jej radość życia...

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, nawet najmniejszą, bo koszty leczenia będą wysokie, a nas na nie nie stać :(

Każdą podarowaną złotówkę przyjmiemy więc z wdzięcznością <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  03.11.2021
  03.11.2021

  Kangurka miała chwilowe kłopoty ze zdrowiem, na szczęście wdrożone leczenie, nawadnianie kroplówkami i wdrożona antybiotykoterapia postawiły naszą małą wojoaniczkę na łapki. Z całego serca dziękujemy za dotychczasową pomoc w ponoszeniu kosztów rehabilitacji i leczenia naszej Kangurzycy. Mamy nadzieję, że niebawem uda nam się wykonać, wiecznie odkładany zabieg sterylizacji. Zobaczcie jak nam Kangoo wypiękniała. Pozdrawiamy i przesyłamy podziękowanie za dotychczasowe wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 79 602

3 615 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 92

Mara - awatar
Mara
10
Maksymilian Najwer - awatar
Maksymilian Najwer
20
Ania Zielińska-Hoşaf - awatar
Ania Zielińska-Hoşaf
20
Justyna - awatar
Justyna
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Kuba - awatar
Kuba
20
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Kasia - awatar
Kasia
35
Bianka - awatar
Bianka
20
Aleksandra Stelmach - awatar
Aleksandra Stelmach
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij