Zbiórka Pobyt w Ośrodku - zdjęcie główne

Pobyt w Ośrodku

1 146 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karina Walczyk - awatar

Karina Walczyk

Organizator zbiórki

Karina żona i matka trójki synów.Latem 2016 roku poszła tylko po  zakupy dwóch najmłodszych synów pod opieką brata Kariny czekali na nią  pod sklepem. Nie wiedzieli że to już koniec życia takiego jakie znają.Kilka metrów od nich ich mama umierała...to miały być szybkie zakupy bułki,mleko...Brat Karinynie zapomni tej chwili do dziś.Przerazliwy krzyk,zamieszanie ludzie wolajacy o pomoc.Wbiegl do środka.Najpierw zobaczył krew pełno krwi...w jej kałuży leżała Karina.Potem dowiedział się że straciła przytomność i upadła a w jej glowie był tętniak który właśnie pękł.W jednej chwili wtedy przy kasie w ten słoneczny dzień dla Kariny i jej rodziny skończyło się szczęście A zaczęło piekło.Wyjacy sygnał pogotowia,przerażone oczy dzieci ich histeryczny placz.Telefon do męża Kariny.Potem szpital i operacja która jej nie pomogła.Jej stan był ciężki była w śpiączce.Lekarze nie dawali nadziei sugerowali pożegnanie.I wtedy po 4 mc Karina otworzyła oczy.Na początku nie wiedziała kim jest i gdzie jest wodzila oczami i ciągle płakała była sparaliżowana.Potem mąż i siostra Kariny przeniesli ją do Ośrodka rehabilitacyjnego gdzie pod opieką specjalistów Karina zaczęła mówić,siadać,I samodzielnie jeść.Puscil paraliż prawej strony ciała.Po rocznym pobycie rodzina przeniosła ją do Ośrodka bliżej domu.Karina nadal ma sparaliżowana lewa stronę ciała,ma wybiórcza pamięć,Czasem nie poznaje nikogo.Wymaga 24godzinnej opieki specjalistów i rehabilitacji.Dlatego prosimy wszystkich ludzi o wielkich serduchach o pomoc.Pomozmy mężowi Kariny w opłaceniu pobytu Kariny w Ośrodku, sam sobie nie poradzi w domu ma małe dzieci.Pomagajmy A dobro do was powróci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • agnieszka janusz - awatar

    agnieszka janusz

    26.01.2019
    26.01.2019

    Kochana Karinko dużo zdrówka Ci życzymy Aga i Piotr

1 146 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karina Walczyk - awatar

Karina Walczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysztof Kamiński - awatar
Krzysztof Kamiński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Józef Filipek - awatar
Józef Filipek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Diana - awatar
Diana
20
Artur Skwarczewski - awatar
Artur Skwarczewski
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij