Zbiórka Pomagamy Karolowi - miniaturka zdjęcia

Pomagamy Karolowi

Zbiórka Pomagamy Karolowi - zdjęcie główne

Pomagamy Karolowi

3 220 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Karol urodził się w 1998 roku, jest niepełnosprawny od urodzenia.
W trakcie porodu nastąpił rozległy wylew do lewej komory mózgu i uraz okołoporodowy.
Później stwierdzono Mózgowe Porażenie Dziecięce, epilepsję, dysplazję stawów biodrowych, wadę serca, dysmorfie twarzy, wiotkość mięśni i krtani. Karol był ponad 20 razy hospitalizowany.

Karol realizuje obowiązek szkolny - skończył gimnazjum w Bachowicach.
Obecnie uczęszcza do szkoły specjalnej w Kalwarii.

Karol ma znaczne upośledzenie funkcjonowania społecznego - jest niesamodzielny, potrzebuje szczególnej całodobowej opieki, rehabilitacji oraz pomocy w czynnościach dnia codziennego. Porusza się samodzielnie, ale jego chód jest chwiejny z utykaniem, ma też liczne ruchy mimowolne. Mówi mało wyraźnie, odpowiada na pytania pojedynczymi wyrazami. Jest bardzo pogodnym i wesołym chłopcem.

Udało się nam zebrać brakujące 710 zł do wizyty stomatologicznej. Jednak ze względu na trudną sytuacje finansową rodziny Karola nie kończymy zbiórki. Pomagamy dalej!

Bardzo prosimy o pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Łukasz ;-) - awatar

    Łukasz ;-)

    23.07.19
    23.07.19

    Powodzenia i szerokiego uśmiechu po wizycie!

3 220 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Darczynca - awatar
Darczynca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ernest Bobik - awatar
Ernest Bobik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Dubel - awatar
Alicja Dubel
50
Krystyna Sośnierz - awatar
Krystyna Sośnierz
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij