Zbiórka Grimkowi jego Everest - zdjęcie główne

Grimkowi jego Everest

5 199 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gin Bator - awatar

Gin Bator

Organizator zbiórki

Zbieramy środki na leczenie konia Grimbolta, który uległ kontuzji ścięgna w tylnej nodze. Operacja i zabiegi, dzięki którym Grimek znów będzie mógł biegać z innymi końmi po pastwisku, są niestety bardzo kosztowne. Potrzebne będzie podanie komórek macierzystych i chirurgiczna plastyka ścięgna. Grimbolt przebywa obecnie w klinice, a czas niestety działa na jego niekorzyść. Im szybciej Grimek zostanie poddany zabiegowi, tym lepsze są rokowania na jego powrót do pełnego zdrowia. Dzięki wsparciu i hojności naszych przyjaciół udało nam się uzbierać 3000zł, potrzebujemy jeszcze 7000zł na pokrycie kosztów leczenia i pobytu w klinice.

Grimek trafił do nas, do Fundacji Czarodziejska Góra, 5 lat temu jako tak zwany trudny koń. Przekazali nam go ludzie, którzy kochają konie i chcieli dla niego jak najlepiej. Tak bardzo nie radził sobie ze swoimi emocjami, że był w stanie zabić siebie i jeźdźca na swoim grzbiecie. Wrażliwy arab, o nieznanej przeszłości, która jak trauma powracała i utrudniała mu normalne, zdrowe funkcjonowanie-nawet wśród innych koni w stadzie.

Mottem naszej Fundacji jest "Każdemu jego Everest"

Pierwszym Everestem dla Grimka było to, że zaczął normalnie funkcjonować i żyć wśród innych koni. Po latach systematycznej pracy, Grimbolt stał się z powrotem szczęśliwym, przyjacielskim koniem. 

Kolejnym Everestem było uczestniczenie w zawodach, w dyscyplinie Sportowe Rajdy Konne, gdzie wystartował 12 razy, zawsze kończąc zawody, w większości przypadków zajmując miejsce na podium.  Na zawodach Grimek jest w swoim żywiole.

Jeżeli uda mu się wrócić do zdrowia, to będzie to jego kolejny, być może najważniejszy Everest. Jesteśmy przekonani, że jeżeli jeszcze kiedyś ma być wspaniałym sportowcem musimy o niego zawalczyć. Zawalczcie o niego z nami!

Grimbolt jest dla nas partnerem, przyjacielem, ale i symbolem. Koń, który wciąż nie radzi sobie z własną przeszłością, emocjami staje się przykładem tego,  jak dzięki cierpliwości, wytrwałości, miłości i wzajemnemu zaufaniu, można przeganiać widma z poprzedniego życia i pokonywać własne ograniczenia każdego dnia.

Grimi, trzymamy za Ciebie kciuki! Kolejny sezon będzie nasz!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  13.05.2019
  13.05.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2019
  10.05.2019

  Powodzenia!

  • Gin Bator - awatar

   Gin Bator - Organizator zbiórki

   15.05.2019
   15.05.2019

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2019
  06.05.2019

  Trzymamy kciuki! JDDE

 • Nucek - awatar

  Nucek

  05.05.2019
  05.05.2019

  Trzymaj się Grimeczku!

5 199 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gin Bator - awatar

Gin Bator

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Katarzyna Szot-Błażejewska - awatar
Katarzyna Szot-Błażejewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sara zbiórka szkolna - awatar
Sara zbiórka szkolna
667
Dominika - awatar
Dominika
50
Jakub Kądziołka - awatar
Jakub Kądziołka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kasia - awatar
Kasia
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij