Zbiórka Grimkowi jego Everest - miniaturka zdjęcia

Grimkowi jego Everest

Zbiórka Grimkowi jego Everest - zdjęcie główne

Grimkowi jego Everest

5 199 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
Gin Bator - awatar

Gin Bator

Organizator zbiórki

Zbieramy środki na leczenie konia Grimbolta, który uległ kontuzji ścięgna w tylnej nodze. Operacja i zabiegi, dzięki którym Grimek znów będzie mógł biegać z innymi końmi po pastwisku, są niestety bardzo kosztowne. Potrzebne będzie podanie komórek macierzystych i chirurgiczna plastyka ścięgna. Grimbolt przebywa obecnie w klinice, a czas niestety działa na jego niekorzyść. Im szybciej Grimek zostanie poddany zabiegowi, tym lepsze są rokowania na jego powrót do pełnego zdrowia. Dzięki wsparciu i hojności naszych przyjaciół udało nam się uzbierać 3000zł, potrzebujemy jeszcze 7000zł na pokrycie kosztów leczenia i pobytu w klinice.

Grimek trafił do nas, do Fundacji Czarodziejska Góra, 5 lat temu jako tak zwany trudny koń. Przekazali nam go ludzie, którzy kochają konie i chcieli dla niego jak najlepiej. Tak bardzo nie radził sobie ze swoimi emocjami, że był w stanie zabić siebie i jeźdźca na swoim grzbiecie. Wrażliwy arab, o nieznanej przeszłości, która jak trauma powracała i utrudniała mu normalne, zdrowe funkcjonowanie-nawet wśród innych koni w stadzie.

Mottem naszej Fundacji jest "Każdemu jego Everest"

Pierwszym Everestem dla Grimka było to, że zaczął normalnie funkcjonować i żyć wśród innych koni. Po latach systematycznej pracy, Grimbolt stał się z powrotem szczęśliwym, przyjacielskim koniem. 

Kolejnym Everestem było uczestniczenie w zawodach, w dyscyplinie Sportowe Rajdy Konne, gdzie wystartował 12 razy, zawsze kończąc zawody, w większości przypadków zajmując miejsce na podium.  Na zawodach Grimek jest w swoim żywiole.

Jeżeli uda mu się wrócić do zdrowia, to będzie to jego kolejny, być może najważniejszy Everest. Jesteśmy przekonani, że jeżeli jeszcze kiedyś ma być wspaniałym sportowcem musimy o niego zawalczyć. Zawalczcie o niego z nami!

Grimbolt jest dla nas partnerem, przyjacielem, ale i symbolem. Koń, który wciąż nie radzi sobie z własną przeszłością, emocjami staje się przykładem tego,  jak dzięki cierpliwości, wytrwałości, miłości i wzajemnemu zaufaniu, można przeganiać widma z poprzedniego życia i pokonywać własne ograniczenia każdego dnia.

Grimi, trzymamy za Ciebie kciuki! Kolejny sezon będzie nasz!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  13.05.19
  13.05.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.19
  10.05.19

  Powodzenia!

  • Gin Bator - awatar

   Gin Bator - Organizator zbiórki

   15.05.19
   15.05.19

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.19
  06.05.19

  Trzymamy kciuki! JDDE

 • Nucek - awatar

  Nucek

  05.05.19
  05.05.19

  Trzymaj się Grimeczku!

5 199 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
Gin Bator - awatar

Gin Bator

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Katarzyna Szot-Błażejewska - awatar
Katarzyna Szot-Błażejewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sara zbiórka szkolna - awatar
Sara zbiórka szkolna
667
Dominika - awatar
Dominika
50
Jakub Kądziołka - awatar
Jakub Kądziołka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kasia - awatar
Kasia
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij