Zbiórka Grimkowi jego Everest - zdjęcie główne

Grimkowi jego Everest

5 199 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gin Bator - awatar

Gin Bator

Organizator zbiórki

Zbieramy środki na leczenie konia Grimbolta, który uległ kontuzji ścięgna w tylnej nodze. Operacja i zabiegi, dzięki którym Grimek znów będzie mógł biegać z innymi końmi po pastwisku, są niestety bardzo kosztowne. Potrzebne będzie podanie komórek macierzystych i chirurgiczna plastyka ścięgna. Grimbolt przebywa obecnie w klinice, a czas niestety działa na jego niekorzyść. Im szybciej Grimek zostanie poddany zabiegowi, tym lepsze są rokowania na jego powrót do pełnego zdrowia. Dzięki wsparciu i hojności naszych przyjaciół udało nam się uzbierać 3000zł, potrzebujemy jeszcze 7000zł na pokrycie kosztów leczenia i pobytu w klinice.

Grimek trafił do nas, do Fundacji Czarodziejska Góra, 5 lat temu jako tak zwany trudny koń. Przekazali nam go ludzie, którzy kochają konie i chcieli dla niego jak najlepiej. Tak bardzo nie radził sobie ze swoimi emocjami, że był w stanie zabić siebie i jeźdźca na swoim grzbiecie. Wrażliwy arab, o nieznanej przeszłości, która jak trauma powracała i utrudniała mu normalne, zdrowe funkcjonowanie-nawet wśród innych koni w stadzie.

Mottem naszej Fundacji jest "Każdemu jego Everest"

Pierwszym Everestem dla Grimka było to, że zaczął normalnie funkcjonować i żyć wśród innych koni. Po latach systematycznej pracy, Grimbolt stał się z powrotem szczęśliwym, przyjacielskim koniem. 

Kolejnym Everestem było uczestniczenie w zawodach, w dyscyplinie Sportowe Rajdy Konne, gdzie wystartował 12 razy, zawsze kończąc zawody, w większości przypadków zajmując miejsce na podium.  Na zawodach Grimek jest w swoim żywiole.

Jeżeli uda mu się wrócić do zdrowia, to będzie to jego kolejny, być może najważniejszy Everest. Jesteśmy przekonani, że jeżeli jeszcze kiedyś ma być wspaniałym sportowcem musimy o niego zawalczyć. Zawalczcie o niego z nami!

Grimbolt jest dla nas partnerem, przyjacielem, ale i symbolem. Koń, który wciąż nie radzi sobie z własną przeszłością, emocjami staje się przykładem tego,  jak dzięki cierpliwości, wytrwałości, miłości i wzajemnemu zaufaniu, można przeganiać widma z poprzedniego życia i pokonywać własne ograniczenia każdego dnia.

Grimi, trzymamy za Ciebie kciuki! Kolejny sezon będzie nasz!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  13.05.2019
  13.05.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.05.2019
  10.05.2019

  Powodzenia!

  • Gin Bator - awatar

   Gin Bator - Organizator zbiórki

   15.05.2019
   15.05.2019

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2019
  06.05.2019

  Trzymamy kciuki! JDDE

 • Nucek - awatar

  Nucek

  05.05.2019
  05.05.2019

  Trzymaj się Grimeczku!

5 199 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Gin Bator - awatar

Gin Bator

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Katarzyna Szot-Błażejewska - awatar
Katarzyna Szot-Błażejewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sara zbiórka szkolna - awatar
Sara zbiórka szkolna
667
Dominika - awatar
Dominika
50
Jakub Kądziołka - awatar
Jakub Kądziołka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kasia - awatar
Kasia
20
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij