Zbiórka Aby móc pomóc wszystkim! - zdjęcie główne

Aby móc pomóc wszystkim!

4 363 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani zwierzolubni, od dłuższego czasu jest ciężko. Bardzo cięzko. Mamy dosłowny wysyp zwierząt, które wymagają intensywnego i zwykle długotrwałego leczenia. Koszty opieki weterynaryjnej przy takiej liczbie czworonogów (i nie tylko), które tego potrzebują, rosną do takich kwot, jakie są ciężkie do wyobrażenia, a tym bardziej opłacenia.
Zależy nam jednak na tym, by każdy z naszych podopiecznych otrzymał taką pomoc, jaka jest w jego przypadku konieczna. Nie jesteśmy skłonni do usypiania zwierząt i walczymy o każde życie, póki jest dla niego nadzieja.
Nasze zwierzaki są pod stałą opieką lekarza weterynarii, zdarza się, że przebywają w szpitaliku dłuższy czas, a w razie potrzeby przy schorzeniach wymagających specjalistycznego sprzętu sięgamy do klinik odległych od schroniska o wiele kilometrów.


Odkarmianie wychudzonych, kroplówki, koci katar czy parwowiroza to już nasz chleb powszedni. Przy ilości zwierząt przyjeżdżających  z tymi dolegliwościami, kwoty do zapłaty sięgają kosmicznych sum. Cały czas mamy też pod opieką Willa, który co rusz wymaga kosztownych zabiegów, rehabilitacji, sprzętu, specjalistycznego żywienia, badań i konsultacji.
Ostatnio zaistniała konieczność amputacji tylnych łapek, także jedną operację mamy już za sobą, ale zaraz czeka nas kolejna. Starsze psiaki bez szans na adopcję są na lekach, które muszą przyjmować stale i dożywotnio. Niektórzy podopieczni potrzebują farmakologii, by pomóc ich psychice dojść do siebie. Poza tym wciąż dochodzą nowe skrzywdzone stworzenia, wymagające natychmiastowej pomocy.


Asiek na przykład przyjechał do nas nafaszerowany śrutem przez jakiegoś zwyrola i jego łapka była w takim stanie, że mógł ją stracić. Operacja usunięcia pocisków z jego ciała była wielogodzinnym i trudnym przedsięwzięciem, które na całe szczęście powiodło się i psiak ma szansę na przyszłe normalne życie.
Potrącone koty, psy pobite i połamane. Z anemią, ze schorzeniami układu pokarmowego czy innych narządów wewnętrznych... Naprawdę bardzo wiele tego wszystkiego. Tak wiele, że aż moglibyśmy napisać o tym książkę. Wraz z wiosną za chwilę pojawi się masa małych kociąt. Marzenie by tym razem nie chorowały na koci katar jest pobożnym życzeniem, którego spełnienie graniczy z cudem.
Poza tym wszystkim niejednokrotnie pomagamy zwierzakom, których właścicieli nie stać na ich leczenie z różnych przyczyn, a którzy bardzo je kochają i nie chcą sie z nimi rozstawać.
Bardzo byśmy chcieli, aby leczyć można było płacąc miłością i szacunkiem bo tego mamy w stosunku do naszych mniejszych przyjaciół bardzo dużo. Jednak jest to wizja tak utopijna, że wręcz abstrakcyjna. Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia - koszty zwyczajnie przerastają nasze możliwości, jeśli chcemy działać tak jak działamy i doprowadzać zwierzaki do zdrowia w tak sumienny i szczegółowy sposób jak udawało nam się do tej pory.
Pragniemy pomagać wszystkim i dawać im szansę na nowe normalne życie. Na ten moment toniemy w stercie nieopłaconych faktur opiewających na 7000 zł, a rachunków wciąż przybywa.
Także błagamy o pomoc w opłaceniu leczenia naszych podopiecznych, abyśmy mogli skutecznie pomagać kolejnym im podobnym.
Sami nie damy rady... Jest to zwyczajnie niemożliwe. Toniemy w fakturach za leczenie.

Z góry serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę.
Każda pomoc jest tu i teraz na wagę zdrowia i życia tych, które same sobie nie pomogą...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Renata - awatar

  Renata

  17.07.2019
  17.07.2019

  Pomagam zwierzętą z przyjemnością!!!

 • Marze Na - awatar

  Marze Na

  25.04.2019
  25.04.2019

  Dla Willego,Aśka,Liska,Prezesa,Blanki i całej reszty kochanych "SIERŚCIUCHÓW"...!!!

4 363 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 73

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Iwka - awatar
Iwka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij