Joanna Mikołajczak - awatar

Joanna Mikołajczak

Organizator zbiórki

Mam na imię Zuzia chociaż wszyscy w domku wołają na mnie Mała "Zu", jestem szczęśliwą kotką , 2 września skończyłam roczek. Moja historia zaczeła się na ulicy skąd jedynym wspomnieniem są moje ledwo widzące oczka. Miałam koci katar i szczęście w nieszczęściu że trafiłam pod opiekę cioci Ewy. To właśnie u niej poznałam co to kochajaca rodzina i pełna miseczka. Stamtąd trafiłam już do swojej rodziny- takiej "na zawsze". W nowym domku jest naprawde super mam 2 nowych braci i siostrzyczkę oraz 3 inne kotki , które są u nas na trochę bo to dzieciaki z fundacji i też pójdą do swoich człowieków. Dołączył też do nas działkowy sierota, którego mama nam podrzuciła ale go udomowimy , wykastrujemy, zaszczepimy i poszukamy domek.... tylko gdyby moje oczka lepiej widziały,  mogłabym wtedy dotrzymać im kroku w zabawie ale niestety ostanio coraz gorzej widzę moje zbliznowacenia narastają. Jednak w tym coraz ciemniejszym i mniej wyraźnym świecie pojawił się dla mnie promyczek nadzieji którym są soczewki kolagenowe które trzeba wszczepić operacyjnie w oczka. Doktor Piotr od oczek mówi że to mi pomoże że znów będę widzieć moją kocią i ludzką rodzinkę znów będę mogła biegać za kolorowymi myszkami,błyszczącymi piłeczkami,polować na piórka. Jednak na  chwilę obecna moi rodzice  nie moga zapłacić za operację ponieważ  to duży wydatek dla naszego budżetu bo pomagamy też  bezdomniaczkom, których nie można zostawić głodnych i bez opieki lekarskiej. Koszt mojego leczenia wyniesie około 1500. Proszę pomóż mi zobaczyć jaśniejszy i kolorowy świat. Obiecuję że jeśli zbiórka zakończy sie powodzeniem i coś ze środków zostanie to przekażemy to na fundcję dla kotków niewidomych "Ja paczę sercem"

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Joanna Mikołajczak - awatar

  Joanna Mikołajczak

  06.11.18
  06.11.18

  Dziś Zuza była na kontroli i zdjęciu szwów. Lewe oczko jest rewelacyjne, z prawym troszkę gorzej bo były bardzo duże zrosty i oko głęboko zniszczone.Ciag dalszy kropienia oczek 10 razy dziennie dwoma rodzajami leku. Za dwa tygodnie kontrola i dalsze leczenie kropelkami, które potrwa kilka tygodni aby dobrze się wszystko wygoilo . Zuza jest troszeczkę wystraszona ale cóż się dzwiwc, znów widzi świat:)

  Zdjęcie aktualności 21 616

Komentarze

 • Monika Z - awatar

  Monika Z

  18.10.18
  18.10.18

  Powodzenia Zuzia!

 • Marzena i Tomek :) - awatar

  Marzena i Tomek :)

  09.10.18
  09.10.18

  Trzymamy kciuki za sierściucha! Będzie dobrze!

 • Ela i Maciek - awatar

  Ela i Maciek

  03.10.18
  03.10.18

  Powodzenia!

 • bartek - awatar

  bartek

  29.09.18
  29.09.18

  powodzenia Zu

 • Bunio - awatar

  Bunio

  29.09.18
  29.09.18

  Życzę,aby od teraz Zuzia widziała świat tylko w różowych barwach.

Joanna Mikołajczak - awatar

Joanna Mikołajczak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 46

bazar kocki - awatar
25
bazar kocki
FElunia - awatar
15
FElunia
kocka - awatar
20
kocka
Vicek - awatar
12
Vicek
Z Miau - awatar
30
Z Miau
Anonimowy Darczyńca - awatar
3
Anonimowy Darczyńca
Vicek - awatar
7
Vicek
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
3
Anonimowy Darczyńca
Vicek - awatar
20
Vicek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.