Zbiórka Na leczenie Misia i Zenka - miniaturka zdjęcia

Na leczenie Misia i Zenka

Zbiórka Na leczenie Misia i Zenka - zdjęcie główne

Na leczenie Misia i Zenka

0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kasia Franka - awatar

Kasia Franka

Organizator zbiórki

Witajcie :)

Jestem "mamą" trójki puchatych i fantastycznych świnek morskich: Zenka, Misia i Rudego. Niestety od początku czerwca dwójka z nich zaczęła poważnie chorować... Najpierw leczeliśmy trochę "na ślepo", świnki dostały masę leków, które w ogóle nie pomogły.

W końcu udało mi się znaleźć świetnego specjalistę od gryzoni-po szeregu badań diagnoza była bardzo smutna.

Zenek aktualnie jest w najgorszym stanie-niedoczynność tarczycy, uszkodzona wątroba, jama brzuszna bardzo bolesna i wzdęta pomimo zastosowanych leków. Czeka nas w dalszym ciągu masa badań.

U Misia również stwierdzono niedoczynność tarczycy, a także wzmożony szmer krtaniowy i tchawiczy. Dodatkowo zauważono, że rytm serca jest bardzo niemiarowy, więc czeka nas echo serca i konsultacja kardiologiczna.

Wszystkie leki, badania, dojazdy (prawie 2 h autem w jedną stronę) finansowałam i dalej finansuję z własnej kieszeni. Nie ukrywam jednak, że moje oszczędności topnieją w zastraszającym tempie-a to dopiero początek leczenia.

Misiu i Zenek nie są już najmłodsi, ale chciałabym, żeby byli ze mną jak najdłużej w dobrym zdrowiu. Dla mnie to członkowie rodziny i zrobię wszystko, żeby im pomóc. 

Nie proszę o tysiące-proszę o wpłatę choćby złotówki. Zebrane pieniądze przeznaczę na dalsze leczenie moich świnek i dojazdy do weterynarza. 

Z góry dziękuję za wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kasia Franka - awatar

Kasia Franka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij