Zbiórka Na leczenie Misia i Zenka - miniaturka zdjęcia

Na leczenie Misia i Zenka

Kasia Franka - awatar

Kasia Franka

Organizator zbiórki

Witajcie :)

Jestem "mamą" trójki puchatych i fantastycznych świnek morskich: Zenka, Misia i Rudego. Niestety od początku czerwca dwójka z nich zaczęła poważnie chorować... Najpierw leczeliśmy trochę "na ślepo", świnki dostały masę leków, które w ogóle nie pomogły.

W końcu udało mi się znaleźć świetnego specjalistę od gryzoni-po szeregu badań diagnoza była bardzo smutna.

Zenek aktualnie jest w najgorszym stanie-niedoczynność tarczycy, uszkodzona wątroba, jama brzuszna bardzo bolesna i wzdęta pomimo zastosowanych leków. Czeka nas w dalszym ciągu masa badań.

U Misia również stwierdzono niedoczynność tarczycy, a także wzmożony szmer krtaniowy i tchawiczy. Dodatkowo zauważono, że rytm serca jest bardzo niemiarowy, więc czeka nas echo serca i konsultacja kardiologiczna.

Wszystkie leki, badania, dojazdy (prawie 2 h autem w jedną stronę) finansowałam i dalej finansuję z własnej kieszeni. Nie ukrywam jednak, że moje oszczędności topnieją w zastraszającym tempie-a to dopiero początek leczenia.

Misiu i Zenek nie są już najmłodsi, ale chciałabym, żeby byli ze mną jak najdłużej w dobrym zdrowiu. Dla mnie to członkowie rodziny i zrobię wszystko, żeby im pomóc. 

Nie proszę o tysiące-proszę o wpłatę choćby złotówki. Zebrane pieniądze przeznaczę na dalsze leczenie moich świnek i dojazdy do weterynarza. 

Z góry dziękuję za wsparcie!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Kasia Franka - awatar

Kasia Franka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij