Zbiórka Nowy wóz dla KSRG OSP Kożuchów - miniaturka zdjęcia

Nowy wóz dla KSRG OSP Kożuchów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nowy wóz dla KSRG OSP Kożuchów - zdjęcie główne

Nowy wóz dla KSRG OSP Kożuchów

2 295 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michal Wysocki - awatar

Michal Wysocki

Organizator zbiórki

               Nasza jednostka została włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w 1995 roku. W ostatnich 5 latach nastąpił znaczny rozwój jednostki zarówno w bazie sprzętowej jak i lokalowej. Gmina korzystając z funduszy europejskich wybudowała 6 stanowiskowe zaplecze techniczne oraz zakupiła jeden nowy średni samochód bojowy. Obecnie OSP w Kożuchowie dysponuje 3 średnimi samochodami ratowniczo - gaśniczymi i jednym lekkim, z których najstarszy wyprodukowany został w 1987r. Jednostka nasza liczy ogółem 100 członków, w tym 29 druhów zgłoszonych do grupy operacyjnej JOT.  W grupie tej 10 członków to uprawnieni kierowcy.  Corocznie jednostka bierze udział w ponad 150 akcjach ratowniczo-gaśniczych, najwięcej spośród jednostek OSP całego powiatu.  W 2018 roku uczestniczyliśmy w 187 zdarzeniach.  Ochotnicza Straż Pożarna w Kożuchowie zwraca się z prośbą o pomoc finansową  na zakup nowego średniego samochodu bojowego. 

Ze względu na ograniczony dostęp do otwartych zbiorników wodnych w naszej okolicy oraz związany z tym brak wody do akcji ratowniczo – gaśniczych poza obszarami zabudowanymi, planujemy doposażyć jednostkę w średni samochód bojowy ze zbiornikiem o pojemności 4000 litrów. Samochód bojowy o takich parametrach pozwoli na zabezpieczenie w wodę podczas akcji ratowniczo-gaśniczych dzięki czemu w znaczny sposób zwiększy się zabezpieczenie mieszkańców gminy Kożuchów,  jak i całego powiatu oraz ich dobytku.

Koszt zakupu planowanego auta to ok. 880 tys. bez dodatkowego wyposażenia bojowego m. in. bez aparatów powietrznych zabezpieczających drogi oddechowe strażaków. Zabezpieczone środki mamy w wysokości ok. 780 tys. Każda wartość wsparcia jest dla nas cenna i będziemy niezwykle wdzięczni za okazaną pomoc. Jeżeli uda nam się zebrać wystarczającą kwotę na zakup nowego samochodu bojowego , nasze dwa samochody Marki Star GBA oraz Mercedes GBA , które są w obecnej chwili na doposażeniu naszej jednostki , zostaną przekazane dla innej jednostki OSP na terenie Gminy Kożuchów wobec tego pomagają Państwo nie tylko nam ale równiej sąsiedniej Jednostce , dla której sprzęt przekazany od nas jest też niezbędny . 

Niezwykle ważnym jest również zabezpieczenie mienia lokalnych przedsiębiorstw ćwiczenia przygotowania i zabezpieczenia przeciw pożarowego lokalnych zakładów pracy będziemy prowadzić również w kolejnych latach. Jednostka nasza od wielu lat organizuje ćwiczenia bojowe w zakładach przemysłowych, dzięki takim działaniom strażacy mają możliwość zapoznania się ze specyfiką obiektów.
Druhowie z naszej Jednostki apelują do wszystkich mieszkańców , fanatyków , ludzi woli dobrej o pomoc oraz dołożenie chociaż małej cegiełki w celu zbiórki funduszy na zakup nowego Wozu, który jest nam bardzo potrzebny . Każda złotówka ma dla Nas wartość . Nie przechodź obojętnie wobec tego ogłoszenia . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Halina Darowna - awatar

  Halina Darowna

  12.02.2019
  12.02.2019

  Pomagam ponieważ mój mąż kochał OSP Kożuchów i chciałby żeby ta jednostka mogła prężnie działać.

 • Weronika - awatar

  Weronika

  01.02.2019
  01.02.2019

  OSP Kożuchów to była wielka miłość mojego Taty. Dlatego wspieram. Wiem że teraz macha do mnie z nieba i się do mnie uśmiecha 😊

2 295 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michal Wysocki - awatar

Michal Wysocki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna - awatar
Grażyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
CYPRYS - awatar
CYPRYS
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Halina Darowna - awatar
Halina Darowna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij