Zbiórka Nowe życie Sary - miniaturka zdjęcia

Nowe życie Sary

Zbiórka Nowe życie Sary - zdjęcie główne

Nowe życie Sary

401 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Marta Żbik - awatar

Marta Żbik

Organizator zbiórki

Ostatnio w posiadanie grupy "Serce dla dobermana" weszła dwuletnia Sara. Odebrana została z rąk pseudochodowcy, któremu nieopłacało się jej utrzymanie. Była trzymana w kojcu na dworze, ale nic więcej o warunkach nie wiemy  . Zarówno w dużych domowych pomieszczeniach, jak i na otwartych przestrzeniechach czuje się bardzo niepewnie, ciągle pilnując nogi swojego właściciela. Sunia jest bardzo oddana i wdzięczna za każdą odrobinę czułości, którą dostaje. Widać, że w przeszłości była źle traktowana, kuli się i chowa na widok długich przedmiotów w rękach, spina się i warczy na swóje odbicie i na niektórych mężczyzn, którzy muszą jej przypominać o wydarzeniach z przeszłości. W relacjach z innymi zwierzętami na neutralnym gruncie jest ciekawa i chętna do zabawy, niestety jednak, gdy już jakieś miejsce uzna za swój bezpieczny kąt warczy na każdego psa w zasięgu wzroku. Boi się wszystkiego co nieprzewidywalne w tym rozbawionych dzieci. Dlatego najlepszy byłby dla niej dom gdzie mogłaby spokojnie cieczyć się uwagą i uczuciem jako jedyny piesek. Sunia jest pełna energii i na pewno doceni regularny jogging lub rower;) Zbieramy pieniążki na sterylizacje Sary, badania i szepienia, aby mogla spokojnie powędrować do domku stałego. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Renata Porębska - awatar

  Renata Porębska

  14.05.19
  14.05.19

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.19
  13.05.19

  Powodzenia dla Sara 👍🏻❤️☀️👏🏻😁

401 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Marta Żbik - awatar

Marta Żbik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Błaszczyk - awatar
Ewelina Błaszczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata Porębska - awatar
Renata Porębska
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Nicola - awatar
Nicola
10
Anissa Luiza Corlleone - awatar
Anissa Luiza Corlleone
50
Beata Horniak - awatar
Beata Horniak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij