Zbiórka Nowe życie Sary - zdjęcie główne

Nowe życie Sary

401 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Żbik - awatar

Marta Żbik

Organizator zbiórki

Ostatnio w posiadanie grupy "Serce dla dobermana" weszła dwuletnia Sara. Odebrana została z rąk pseudochodowcy, któremu nieopłacało się jej utrzymanie. Była trzymana w kojcu na dworze, ale nic więcej o warunkach nie wiemy  . Zarówno w dużych domowych pomieszczeniach, jak i na otwartych przestrzeniechach czuje się bardzo niepewnie, ciągle pilnując nogi swojego właściciela. Sunia jest bardzo oddana i wdzięczna za każdą odrobinę czułości, którą dostaje. Widać, że w przeszłości była źle traktowana, kuli się i chowa na widok długich przedmiotów w rękach, spina się i warczy na swóje odbicie i na niektórych mężczyzn, którzy muszą jej przypominać o wydarzeniach z przeszłości. W relacjach z innymi zwierzętami na neutralnym gruncie jest ciekawa i chętna do zabawy, niestety jednak, gdy już jakieś miejsce uzna za swój bezpieczny kąt warczy na każdego psa w zasięgu wzroku. Boi się wszystkiego co nieprzewidywalne w tym rozbawionych dzieci. Dlatego najlepszy byłby dla niej dom gdzie mogłaby spokojnie cieczyć się uwagą i uczuciem jako jedyny piesek. Sunia jest pełna energii i na pewno doceni regularny jogging lub rower;) Zbieramy pieniążki na sterylizacje Sary, badania i szepienia, aby mogla spokojnie powędrować do domku stałego. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Renata Porębska - awatar

  Renata Porębska

  14.05.2019
  14.05.2019

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.2019
  13.05.2019

  Powodzenia dla Sara 👍🏻❤️☀️👏🏻😁

401 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Żbik - awatar

Marta Żbik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Błaszczyk - awatar
Ewelina Błaszczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata Porębska - awatar
Renata Porębska
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Nicola - awatar
Nicola
10
Anissa Luiza Corlleone - awatar
Anissa Luiza Corlleone
50
Beata Horniak - awatar
Beata Horniak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij