Zbiórka Klatka bytowa dla Kota Ardżuna - miniaturka zdjęcia

Klatka bytowa dla Kota Ardżuna

Zbiórka Klatka bytowa dla Kota Ardżuna - zdjęcie główne

Klatka bytowa dla Kota Ardżuna

341 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Mirosława Dąbrowska - awatar

Mirosława Dąbrowska

Organizator zbiórki

Witam

Jesteśmy trzema wolontariuszkami pomagającymi kotom działkowym w Gliwicach.

Koty wyłapujemy do kastracji i jeśli zachodzi taka konieczność również je leczymy.

Przed wypuszczeniem są odrobaczane i szczepione.

Brakuje nam klatek bytowych do przetrzymywania kotów w czasie leczenia i po kastracjach. Szczególnie odczuwamy brak tych największych klatek, a co sie z tym łączy, najdroższych. Te którymi dysponujemy są za małe do dłuższego zamieszkiwania przez koty. A takie sytuacje, że kot musi mieszkać w klatce na dłużej zdarzają się często. Wystarcza w niej miejsca jedynie na kuwetkę i miseczki. Kot ma w niej niewiele miejsca i jest z tego powodu skazany na leżenie. 

Zbieramy na dużą klatkę bytową dla kociego staruszka Ardżuna, który nie może być wypuszczony w miejsce dawnego bytowania ze względu na swój wiek i stan zdrowia. Dopóki, (jeśli w ogóle), nie znajdzie się dom który po zaadoptuje musi niestety przebywć w klatce.

Koszt klatki 120 cm wynosi około 300 złotych, włącznie z wysyłką. Ze względu na to, że nie wspierają nas żadne organizacje oprócz gliwickiego Pokochaj i Przygarnij, ktory ma mnóstwo własnych kocich bied pod opiekąi, nie damy rady kupić jej z własnych funduszy. Kupujemy karmę dla kotów działkowych i naszych tymczasów i żwirek dla przetrzymywanych do czasu wypuszczenia kotów.

Pracujemy, mamy własne koty i rodziny. Wydatek takiej kwoty jest dla nas poważnym obciążeniem budżetu domowego.

W tej chwili kot przebywa w naprawdę maleńkiej klatce 70cm i jest ona wszystkim co ma :(

Nie możemy mu pozwolić spędzać całych dni w tak maleńkiej klatce.

Proszę, pomóżcie Nam, byśmy mogły poprawić mu warunki życia :) 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Mirosława Dąbrowska - awatar

    Mirosława Dąbrowska

    13.08.18
    13.08.18

    13.08.2018 22:20 Trzynasty to nasz szczęśliwy dzień :D Dziękujemy wszystkim wpłacającym. Nie mamy słów by wyrazić naszą wdzięczność. Dzięki Wam Ardżun zamieszka w willi. Jutro zamówimy klatkę. Jak już przyjdzie to zdjęcia Ardżuna pokażemy na profilu Pokochaj i Przygarnij. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca <3

341 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Mirosława Dąbrowska - awatar

Mirosława Dąbrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marzena - awatar
Marzena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz Pasek - awatar
Łukasz Pasek
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magdalena P-W - awatar
Magdalena P-W
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij