Zbiórka Klatka tortur dla kotów... - miniaturka zdjęcia

Klatka tortur dla kotów...


Ta interwencja była niezwykle trudna dla naszych Inspektorów OTOZ Animals... Warunki w jakich musieli pracować to drobnostka przy decyzjach jakie byli zmuszeni podjąć aby ratować życie kotów. 

Mówi się że wrażliwość jest jedna - wobec ludzi i zwierząt... Co zrobić w sytuacji gdy jesteśmy zmuszeni odebrać zwierzęta starszej, schorowanej Pani dla której los nie był łaskawy aby ratować im życie? 

Koty te były jedyną rzeczą jaką ta starsza kobieta posiadała i kochała, niestety nie zgadzała się na jakąkolwiek pomoc dla siebie ani kotów, nie chciała ich leczyć, sterylizować/kastrować, nie pozwalała przynosić dla nich karmy oraz nie zgadzała się na pomoc w sprzątnięciu pomieszczenia w którym wraz z kotami żyła. 

Inspektorzy nie mieli wątpliwości że warunki w jakich żyją koty są koszmarne: małe, zagracone pomieszczenie (2m2), odór moczu i odchodów które nie był sprzątane co najmniej od roku, brak opieki weterynaryjnej i niekontrolowane rozmnażanie....  

Była to bardzo trudna decyzja ale jedyna jaką Inspektorzy mogli podjąć aby poprawić warunki bytowe kotów trzymanych w zamknięciu w tak fatalnych warunkach - zostały odebrane 3 dorosłe koty oraz jeden 3-miesięczny maluch. 

Koty natychmiast zostały przetransportowane do kliniki weterynaryjnej, po wstępnych badaniach wykryto zaawansowanego świerzba w uszach oraz pchły i na całym ciele, dodatkowo koty były odwodnione oraz niedożywione. Na szczęście kocia białaczka została wykluczona po zrobieniu testów. 

Na ten moment koty wracają do pełnego zdrowia w klinice weterynaryjnej gdzie są nawadniane, odpowiednio karmione i leczone. 

Potrzebujemy waszej pomocy aby opłacić faktury za leczenie i pobyt w klinice. Na ten moment mamy do zapłacenia 402 zł (testy na białaczkę, odpchlenie, odrobaczenie). Zebrane fundusze pokryją również koszty sterylizacji/kastracji ( ok. 450zł) oraz odpowiednią karmę. 

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij