Zbiórka Na walke z rakiem prostaty - zdjęcie główne

Na walke z rakiem prostaty

40 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marian Ciszak Ciszak - awatar

Marian Ciszak Ciszak

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Marian i mam 64 lata. Mam kochaną i wspaniałą żonę Janinę na którą mogę liczyć w każdej sytuacji. Oprócz tego jestem dziadkiem dwóch przewspaniałych wnuczek Nikoli i Julii. W marcu 2016 roku z powodu tego ze nie byłem już w stanie praktycznie się poruszać udałem się do lekarza. On to wysłał mnie na badania gdzie został zdiagnozowany nowotwór złośliwy prostaty IV stopnia. Wtedy tez zostałem skierowany na badania do Wojskowej Kliniki we Wrocławiu (scyntografia kości) tam potwierdziły się najgorsze przypuszczenia przerzuty raka do kości - choroba nieuleczalna. Mieszkam wraz z zoną i psem na malutkim 28m2 mieszkaniu na IV piętrze starej kamienicy. Mieszkanie to ogrzewane jest piecem kaflowym do którego to opał trzeba wnosić po schodach. Ja ze względu na swój stan zdrowia nie jestem w stanie tego zrobić a żona moja nie ma na to siły. Ze względu na nasz bardzo niski budżet domowy (ja jestem na rencie z zakazem podjęcia jakiejkolwiek pracy, żona jest na emeryturze i opiekuje się mną) nie stać nas na podstawowe warunki do życia nie mówiąc już o kupnie mieszkania czy choćby na remont po zamianie na mieszkanie na niższej kondygnacji. Moje podstawowe leki i konieczność leczenia uszczupliły nasz i tak już bardzo niski budżet.

Dziękujemy wszystkim dobry ludziom za wsparcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marian Ciszak Ciszak - awatar

Marian Ciszak Ciszak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria Kaczmarek - awatar
Maria Kaczmarek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij