Zbiórka Kociarnia KOTYliona-czynsz 2021r - zdjęcie główne

Kociarnia KOTYliona-czynsz 2021r

13 050 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kociarnia KOTYliona to wyjątkowe miejsce, w którym każdy z nas wolontariuszy stara się dać bezdomnym kotom namiastkę domu. Cała stu metrowa przestrzeń przygotowana jest pod potrzeby naszych podopiecznych. W 2020 roku z ponad trzystu urtowanych kocich istnień niemal sto z nich znalazło schronienie w naszej kociarni. Kotylionowy lokal nie jest przechowalnią dla naszych kocich  bezdomniaków, kociarnia to miejsce w którym naszych podopiecznych obdarowujemy taką opieką, jaką dajemy naszym domowym mruczkom. Koty mieszkają tutaj do czasu gdy znajdą swoje domy na zawsze, czasem trwa to kilka tygodni a czasem kilka miesięcy, zależy to od stanu ich zdrowia ale też często od problemów behawioralnych. 

Roczne podstawowe koszty naszego największego kociego domu tymczasowego to około 9.000,00zł na co składa się czynsz w wysokości 627,00zł oraz media w wysokości 180,00zł, oprócz tego żwir liczony już w setkach kilogramów, a także jedzenie czy środki czystości to kolejne ogromne koszty.

Koszty utrzymania naszej kociarni są obardzo duże i  spędzają nam sen z powiek, ale wierzymy, że tak jak i w ubiegłym roku, dzięki Waszemu wsparciu i najmniejszym nawet darowiznom uda nam się utrzymać to miejsce :) 

p.s. chyba nasi podopieczni doceniają nasze starania, czasem aż nad to, gdy przychodzimy i wszystko wywrócone jest do góry nogami, no ale cóż..."wolnośc Tomku (..)" ;)

A o to mała fotorelacja, zapraszamy:Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.03.21
  24.03.21

  Pozdrowienia od Bodo i Dodo

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   02.04.21
   02.04.21

   Ekipa z kociarni KOTYliona pozdrawia byłych podopiecznych, zwłaszcza dziadzia Ptyś ;) DZIĘKUJEMY

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.21
  08.01.21

  Na dobry początek...serdeczne pozdrowienia i wielkie dziękuję za to co robicie

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   11.01.21
   11.01.21

   Bardzo dziękujemy za wsparcie :) pozdrawiamy serdecznie :)

13 050 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Halina Tuszowska - awatar
Halina Tuszowska
50
Kasia M z Bodo i Dodo - awatar
Kasia M z Bodo i Dodo
2 000
Kasia M z Dodo i Bodo - awatar
Kasia M z Dodo i Bodo
2 000
Bodo i Dodo - awatar
Bodo i Dodo
2 000
Bodo i Dodo - awatar
Bodo i Dodo
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij