Zbiórka Kociaki potrzebują pilnie pomocy - miniaturka zdjęcia

Kociaki potrzebują pilnie pomocy

Zbiórka Kociaki potrzebują pilnie pomocy - zdjęcie główne

Kociaki potrzebują pilnie pomocy

9 474 zł z 13 600 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Irena Jarosz - awatar

Irena Jarosz

Organizator zbiórki

Życie Fundacji rzadko bywa kolorowe... codziennie odbieramy telefony ze zgłoszeniami o kotach potrąconych przez samochód i konających w cierpieniach; o kociakach porzuconych w pudełku w lesie tak żeby miały szansę umrzeć z głodu i chłodu zanim je ktoś znajdzie; o kotach, których właściciele odeszli, a spadkobiercy chętnie „zaopiekują” się majątkiem, ale nie nimi; o kilkudniowych kociętach, których matki zginęły tragicznie; o kotach, które zostały porzucone przez swoich właścicieli z powodu narodzin dziecka lub wyjazdu na wakacje oraz o kotach odebranych interwencyjnie przez Straż Miejską z powodu znęcania się nad nimi.

Ktoś powiedział by.. koszmar.. bo za tym wszystkim stoi przecież człowiek...

Dlatego właśnie codziennie z garstką wolontariuszy podejmujemy olbrzymi wysiłek i walczymy ze złem tego świata, mając nadzieję, że czynimy go odrobinę lepszym dla naszych braci mniejszych.. 

W Fundacji przebywa średnio około 150-u kotów i 5-u psów, a utrzymywane są one i leczone ze środków zebranych dzięki ofiarności ludzi. Niestety ostatnio ilość naszych podopiecznych oraz ich potrzeby trochę nas przerosły...

Dlatego właśnie ośmielamy się zwrócić o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli, którym los zwierząt nie jest obojętny i zechcą przekazać dowolną kwotę na nasze największe potrzeby, którymi obecnie są:

Uiszczenie długu w lecznicy za operacje 2 kotów (Alinki bez łapki, którą straciła w sidłach - poniżej na zdjęciu, Burusia, który ma ledwo zszyty brzuch i usztywnioną łapkę w wyniku wypadku samochodowego - zdjęcie poniżej - kwota 1400zł

Preprowadzenie operacji kota Ajaksa, który stracił wzrok w wyniku ludzkiego okrucieństwa na kwotę 460zł

Zakup karmy specjalistycznej dla kotów alergików i chorych na nerki na kwotę 750zł

Sterylizację 40-u kotek po 110zł/kotkę

Sterylizację 18-tu kocurów po 80zł/kocurka

Opłaty zaległe za prąd 2000zł

Maszynę przemysłową do mięsa 2200zł

Wiemy, że kwota jest zawrotna, ale każda, najmniejsza nawet Państwa wpłata pomoże nam pomagać kotom i psom w zapewnieniu ciepłego i bezpiecznego kąta, operacji i leczenia pozwalających na lepsze życie, zapobieganiu niekontrolowanemu rozmnażaniu się zwierząt.

Jak śpiewał Czesław Niemen bo ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim... Tak i my wierzymy, że możemy liczyć na Państwa dobroć serca i ofiarność.

Dziękujemy pięknie.

Fundacja św.Franciszka

Konstancin-Jeziorna

Ul. Podgórska 2

P.S. Jeśli znajdziecie Państwo chwilę czasu przyjedźcie do nas, zobaczcie jak działamy, pomiziajcie koty i psy, które będą przeszczęśliwe :) A może nawet znajdą Państwo dla siebie nowego przyjaciela :)

Na zachętę kilka zdjęć naszych milusińskich :)

Alinka:

Buruś:


Ajaks:

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • marcin ostach - awatar

  marcin ostach

  24.12.19
  24.12.19

  <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.19
  28.03.19

  Mojego Kota wzięłam z Kociego Azylu. Kocham go najbardziej na świecie, jest wyjatkowy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.03.19
  06.03.19

  Doskonale zorganizowany sposób wpłaty, ułatwia przekazanie datku. Brawo, pozdrawiam.

 • Mirek - awatar

  Mirek

  03.03.19
  03.03.19

  Czaruś Kominiarz też się dokłada do pomocy.

 • Kasia, Dziki, Pralinka - awatar

  Kasia, Dziki, Pralinka

  02.03.19
  02.03.19

  Dar od przyjaciół dla przyjaciół! 🐈

9 474 zł z 13 600 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Irena Jarosz - awatar

Irena Jarosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 134

marcin ostach - awatar
marcin ostach
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kociara Monika - awatar
Kociara Monika
10
Dariusz Bielak - awatar
Dariusz Bielak
10
Kochani jestescie!!!! Koty gora - awatar
Kochani jestescie!!!! Koty gora
20
Reno - awatar
Reno
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij