Zbiórka Kocięta ze śmieciowiska - zdjęcie główne

Kocięta ze śmieciowiska

180 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena M. - awatar

Magdalena M.

Organizator zbiórki

Zwierzęta po śmierci gospodarza potrzebują pomocy!

W listopadzie dostałyśmy zgłoszenie, że w gospodarstwie starszego, schorowanego człowieka, który sam nie radzi sobie z życiem, a co dopiero z opieką nad ponad 20-tką zwierząt, psy i koty cierpiały głód i choroby, mnożąc się wciąż, co potęgowało tragedię. Skrupulatnie odławiałyśmy zwierzęta, co nie było łatwe, gdyż zarówno psy, jak i koty były wycofane, niekontaktowe, niemal zdziczałe. Część z nich została podleczona, odkarmiona, wysterylizowana i ma nowe domy dzięki pomocy wielu osób.

Dwa psiaki oraz dwa kociaki zostały z gospodarzem - regularnie jeździłyśmy tam z pomocą i karmą. Niestety jak się okazało tydzień temu - niedługo po wszczepieniu rozrusznika serca Pan Leszek umarł .. Na miejscu pozostały psiaki i koty, które wciąż potrzebują pomocy, a na dodatek przybłąkała się kotka, która okociła się w szopie. Na chwilę obecną pilnie potrzeba dobrej jakości karmy, aby kotka mogła odkarmić maluchy, następnie musimy je odrobaczyć, zaszczepić, a potem wysterylizować kotkę. Psiakom musimy znaleźć hoteliki z doświadczonymi behawiorystami, aby miały szanse na życie...

Zdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiska

Kocięta w nowych domach!

18 lipca 2016 - Kocięta wraz z mamą są już w większości w nowych domach. Porosły zdrowo i każde waży już niemal kilogram! Zostały zaszczepione i odrobaczone, kocia mama będzie niebawem wysterylizowana.Ogromnie Dziękujemy za wsparcie - mogliśmy dzięki temu zaszczepić i odrobaczyć kocięta i kotkę! Prosimy wciąż o wsparcie gdyż priorytetem jest teraz sterylizacja kotki oraz dwóch pozostałych kotek, o których dowiedziałyśmy się dziś, że co rujkę rodzą nowe mioty. Pomóżcie nam ograniczyć cierpienie tych zwierząt poprzez sterylizację kotek.

Zdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiskaZdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiskaZdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiskaZdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiska

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
180 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena M. - awatar

Magdalena M.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda - awatar
Magda
30
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Robert - awatar
Robert
50
M - awatar
M
30
Olga - awatar
Olga
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij