Zbiórka Kocięta ze śmieciowiska - zdjęcie główne

Kocięta ze śmieciowiska

180 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena M. - awatar

Magdalena M.

Organizator zbiórki

Zwierzęta po śmierci gospodarza potrzebują pomocy!

W listopadzie dostałyśmy zgłoszenie, że w gospodarstwie starszego, schorowanego człowieka, który sam nie radzi sobie z życiem, a co dopiero z opieką nad ponad 20-tką zwierząt, psy i koty cierpiały głód i choroby, mnożąc się wciąż, co potęgowało tragedię. Skrupulatnie odławiałyśmy zwierzęta, co nie było łatwe, gdyż zarówno psy, jak i koty były wycofane, niekontaktowe, niemal zdziczałe. Część z nich została podleczona, odkarmiona, wysterylizowana i ma nowe domy dzięki pomocy wielu osób.

Dwa psiaki oraz dwa kociaki zostały z gospodarzem - regularnie jeździłyśmy tam z pomocą i karmą. Niestety jak się okazało tydzień temu - niedługo po wszczepieniu rozrusznika serca Pan Leszek umarł .. Na miejscu pozostały psiaki i koty, które wciąż potrzebują pomocy, a na dodatek przybłąkała się kotka, która okociła się w szopie. Na chwilę obecną pilnie potrzeba dobrej jakości karmy, aby kotka mogła odkarmić maluchy, następnie musimy je odrobaczyć, zaszczepić, a potem wysterylizować kotkę. Psiakom musimy znaleźć hoteliki z doświadczonymi behawiorystami, aby miały szanse na życie...

Zdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiska

Kocięta w nowych domach!

18 lipca 2016 - Kocięta wraz z mamą są już w większości w nowych domach. Porosły zdrowo i każde waży już niemal kilogram! Zostały zaszczepione i odrobaczone, kocia mama będzie niebawem wysterylizowana.Ogromnie Dziękujemy za wsparcie - mogliśmy dzięki temu zaszczepić i odrobaczyć kocięta i kotkę! Prosimy wciąż o wsparcie gdyż priorytetem jest teraz sterylizacja kotki oraz dwóch pozostałych kotek, o których dowiedziałyśmy się dziś, że co rujkę rodzą nowe mioty. Pomóżcie nam ograniczyć cierpienie tych zwierząt poprzez sterylizację kotek.

Zdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiskaZdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiskaZdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiskaZdjęcie opisu zbiórki Kocięta ze śmieciowiska

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
180 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena M. - awatar

Magdalena M.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda - awatar
Magda
30
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Robert - awatar
Robert
50
M - awatar
M
30
Olga - awatar
Olga
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij