Zbiórka Na Kociki Tymczasiki - zdjęcie główne

Na Kociki Tymczasiki

204 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Ambroziewicz - awatar

Joanna Ambroziewicz

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Asia, jestem technikiem weterynarii, od prawie roku prowadzimy z narzeczonym Dom Tymczasowy pod Kocim Aniołem. I mimo starań i wyżeczeń z naszej strony nadszedł czas gdy musimy poprosić Was o pomoc w pomaganiu. Nie potrafię ładnie przelewać na tekst tego co się kłębi w mojej głowie, wolę działać ale bez Waszej pomocy te działania są skromne. Dzięki kilku naprawdę wspaniałym osobom jakoś brniemy do przodu, ale to wciąż kropla w morzu potrzeb. Potrzebujemy na remont kociarni (trzeba odnowić stare okna, pouzupełniać tynk, pomalować), brakuje klatek, kuwet, żwirki, karmy, mleka zastępczego a co najważniejsze funduszy na leki, zabiegi ratujące zdrowie i życie i sterylizację dzikich kotów (bo gmina ma nas gdzieś ). Obecnie bytują u nas, chyba na dożywociu, trzy dorosłe koty - bo kto chce starego kota - nikt. Do tego dwie mamuśki karmiące z czterema kociętami oraz trójka działkowych sierot. Wszystkie kichają (koci katar), potrzebują leków podnoszących odporność i stałej pielęgnacji oczek, ale po malutku opanowujemy sytuację. Na dzień dzisiejszy mimo dostatku miejsca (spory, choć stary domek na wsi, z ogrodem) nie możemy przyjąć więcej, tak jak inne domy tymczasowe borykamy się z brakiem pieniędzy, ale jak to często bywa jak zadzwoni telefon że są kolejne w stanie ciężkim to nie odmówimy i też przyjmiemy. Dla tego prosimy o wsparcie, dla jednej osoby piatak to nie wiele a dla nas to dwie puchy, kilo podrobów lub paczka żwirku. Dla tych co by chcieli i mogą pomóc  w bardziej rzeczowy sposób, bo to został stary drapak czy kuweta, lub po prostu nie bardzo ufajom że to co wpłacom przeznaczymy na koty ( wiem często pomagając w ten sposób borykałam sie z takimi myślami) i chcieli by wysłać paczkę z darami dla kociaków podaję adres:                                                             Dom Tymczasowy pod Kocim Aniołem                                                                                            Stara Oleszna 11                                                                                                                                            59-700 Stara Oleszna

Wszystkim z góry dziękujemy za pomoc i okazane nam zaufanie :D Asia i kociaki :D

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Ambroziewicz - awatar

  Joanna Ambroziewicz

  16.09.2017
  16.09.2017

  Hej jestem Ryszard :) mam 8 lat, jestem super fajnym kotkiem , dużżżżym kotkiem :) kiedyś miałem swoją panią tylko dla siebie ale pech i ekonomia zmusiła ją do wyjazdu niestety beze mnie :( Trafiłem do śmiesznej cioci :) ale jest tu jeszcze duziiio innych kocików a mi z tym nie koniecznie dobrze :( Ciocia ciągle szuka dla mnie nowego domku gdzie był bym jedynym kotkiem ale nikt nie chce duziegooo kota :( gdy by ktoś chciał mnie jako pluszaczka proszę dzwońcie do cioci pod nr. 576-945-734

  Zdjęcie aktualizacji 7 861

Komentarze


 • Agula Agula - awatar

  Agula Agula

  07.07.2017
  07.07.2017

  Trzymam kciuki😘😘😘

  • Joanna Ambroziewicz - awatar

   Joanna Ambroziewicz - Organizator zbiórki

   07.07.2017
   07.07.2017

   Aguś dzięki to dla nas naprawdę dużo, właśnie też dostałami surowicę , a jutro moje dwa duże idą na pobranie krwi jako dawcy :D Jeszcze raz dziękujemy :D i pozdrówki dla całej rodziny :D

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.2017
  06.07.2017

  Powodzenia ! Wielu zyczliwych ludzi :-)

  • Joanna Ambroziewicz - awatar

   Joanna Ambroziewicz - Organizator zbiórki

   06.07.2017
   06.07.2017

   Bardzo dziękujemy i prosimy o udostępnianie gdzie się da :D niestety nasze jesteśmy zależy od takich wielkich Ludzi jak Pani . :D Motywacji nam nie brakuje ale reszty strasznie :D Futerka też dziękują :D Bardzo Bardzo mocno

204 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Ambroziewicz - awatar

Joanna Ambroziewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
52
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agula Agula - awatar
Agula Agula
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mimi - awatar
Mimi
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij