Zbiórka Potrzebna pomoc na leczenie - miniaturka zdjęcia

Potrzebna pomoc na leczenie

Zbiórka Potrzebna pomoc na leczenie - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc na leczenie

261 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Andrzej Stefański - awatar

Andrzej Stefański

Organizator zbiórki

Witam , jestem Andrzej mam 58 lat , zdiagnozowano u mnie raka prawej nerki. Przeszedłem  operację usunięcia , niestety trzeba było usunąć całą nerkę gdyż nowotwór okazał się bardzo rozległy. W trakcie leczenia okazało się także , że wystąpiły przerzuty do kości. Zaatakowane zostały biodra, miednica , kość łonowa , mostek oraz kręgosłup który wcześniej miałem dwa razy operowany. Mam problem z chodzeniem , choć biorę silne leki przeciwbólowe,oraz z podstawowymi czynnościami życiowymi jak ubieranie ,mycie.Przeszedłem leczenie radioterapią.Obecnie otrzymuję silne kroplówki które mają pomóc zahamować choć trochę rozwój nowotworu kości .Cały czas staram się walczyć z chorobą.Ostatnie badania wykazały że dołączyła do tego wszystkiego cukrzyca.Będą więc kolejne powikłania i znów nowe leki. Mimo ciężkich chwil , staram się nie poddawać , ale niestety koszty leczenia przewyższają moje możliwości ponieważ utrzymuję się ze skromnej renty I grupy, dlatego proszę Was bardzo kochani o wsparcie finansowe. Pieniądze które zbiorę wykorzystam na  leczenie. Proszę o udostępnianie wśród znajomych może znajdą się ludzie którzy zechcą wesprzeć mnie w walce o życie .Będę bardzo wdzięczny . Każda złotówka się liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Andrzej Stefański - awatar

    Andrzej Stefański

    23.01.19
    23.01.19

    Bardzo proszę wszystkich znajomych o udostępnianie i pomoc w miarę możliwości w walce o zdrowie i życie , ponieważ choroba nie daje za wygraną i nadal postępuje.

261 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Andrzej Stefański - awatar

Andrzej Stefański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij