Zbiórka Potrzebna pomoc na leczenie - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc na leczenie

261 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Stefański - awatar

Andrzej Stefański

Organizator zbiórki

Witam , mam na imię  Andrzej mam 60 lat , zdiagnozowano u mnie raka prawej nerki. Przeszedłem  operację usunięcia , niestety trzeba było usunąć całą nerkę gdyż nowotwór okazał się bardzo rozległy. W trakcie leczenia okazało się także , że wystąpiły przerzuty do kości. Zaatakowane zostały biodra, miednica , kość łonowa , mostek oraz kręgosłup który wcześniej miałem dwa razy operowany. Mam problem z chodzeniem , choć biorę silne leki przeciwbólowe, oraz z podstawowymi czynnościami życiowymi jak ubieranie ,mycie. Przeszedłem leczenie radioterapią. Obecnie otrzymuję silne kroplówki które mają pomóc zahamować choć trochę rozwój nowotworu kości .Cały czas staram się walczyć z chorobą. Mam jeszcze marzenia ,chciałbym doczekać i nacieszyć się wnukami, chciałbym gdzieś wyjechać ,nie daleko, wystarczy w Polsce jest tyle pięknych miejsc do zwiedzania, ale ograniczają mnie finanse. Ostatnie badania wykazały jednak że dołączyła do tego wszystkiego cukrzyca, a w drugiej nerce też jest torbiel, aż boję się myśleć bo w usuniętej nerce też zaczęło się od torbieli .Będą więc kolejne powikłania i znów nowe leki. Mimo ciężkich chwil , staram się nie poddawać , ale niestety koszty leczenia przewyższają moje możliwości ponieważ utrzymuję się ze skromnej renty , dlatego proszę Was bardzo kochani o wsparcie finansowe. Pieniądze które zbiorę wykorzystam na  leczenie i spełnienie mojego marzenia o podróży jeśli On pozwoli. Proszę o udostępnianie wśród znajomych może znajdą się ludzie którzy zechcą wesprzeć mnie w walce o życie .Będę bardzo wdzięczny . Każda złotówka się liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Andrzej Stefański - awatar

    Andrzej Stefański

    23.01.2019
    23.01.2019

    Bardzo proszę wszystkich znajomych o udostępnianie i pomoc w miarę możliwości w walce o zdrowie i życie , ponieważ choroba nie daje za wygraną i nadal postępuje.

261 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andrzej Stefański - awatar

Andrzej Stefański

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij